Top 10


    
1530 Biuro rachunkowe Finite http://www.finite.pl Oferujemy usługi z zakresu prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów, Ksiąg Handlowych oraz Kadr dla małych i średnich przedsiębiorstw zarówno z branży handlowej, usługowej, produkcyjnej, a także z sektora bankowego.
Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług księgowych.
Zapewniamy rzetelną i fachową obsługę oraz w razie potrzeby odbiór dokumentów z siedziby firmy.
Biznes i finanse > Doradztwo biuro rachunkowe   biuro księgowe   biuro podatkowe   księgowowść Warszawa   KPiR   Księga przychodów i rozchodów   KH   księgi handlowe   pełna księgowość   kadry gru 17, 2012 Magda

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Doradztwo
Firma VALUE Sp. z o.o. wyspecjalizowała się w oferowaniu która jest niezwykle przydatna dla wszystkich księgowych. Pomagamy w poruszaniu się w obszarach problemowych związanych z rozliczeniami rachunkowo-księgowymi. Oferowana przez nas aplikacja może od początku liczyć konkretne zagadnienia albo potwierdzać poprawność obliczeń wykonanych przez księgowość. Użytkując nasz program będą Państwo mogli zaoszczędzić wiele czasu związanego z konsultowaniem zagadnień, co do których nie mieli Państwo pewności. Zapewniamy sprawne i poprawne przedstawienie każdych poruszanych tematów.
Kategoria:

QSORT jest tworzone przez dwóch fachowców z dziedziny IT i logistyki, z doświadczeniem obsługi różnych branż. Największe doświadczenie posiadamy w obsłudze firm zajmujących się dystrybucją książek, odzieży i butów oraz materiałów szkolno biurowych i zabawek. Wspieramy firmy w podejmowaniu właściwych decyzji w tym zakresie, od audytu logistycznego, poprzez niskonakładową optymalizację, po wsparcie w realizacji inwestycji w automatykę magazynową, systemy informatyczne WMS czy projekt magazynu. Wspomagamy firmy logistyczne, produkcyjne i handlowe w obszarze procesów magazynowych oraz związanej z nimi informatyki. Poszukujemy rezerw: nieoptymalna ścieżka pracy, zbyt częste dotykanie towaru, braki w oprogramowaniu czy zła organizacja procesów.
Kategoria:

Zachęcamy Państwa do skorzystania z usług renomowanej Kancelarii Adwokackiej z Warszawy, która zapewnia pomoc w zakresie prawa karnego, spadkowego, rodzinnego czy gospodarczego. Doświadczeni adwokaci podejmują się rozwiązania każdej powierzonej sprawy, jak np. uzyskanie odszkodowania za śmierć czy innego z jakim mają Państwo problemy. Zapraszamy do naszej Kancelarii, tylko u nas terminowość, skuteczność, dyskrecja i lojalność.
Kategoria:

Najlepsza Agencja Detektywistyczna nie tylko w Warszawie. POmagamy w w wielu rodzajach spraw. Oferujemy przedsiębiorcom posiadającym dużą flotę samochodów urządzenia do monitorowania ruchu pojazdów. POmagamy w weryfikacji uczciwości partnerów oraz małżonków, sprawdzimy czy Twój partner jest Ci wierny. Przedsiębiorcom udzielamy wsparcia podczas czynności windykacyjnych oraz przy weryfikacji kontrahentów oraz pracowników. Zapraszamy do współpracy na terenie Warszawy oraz całego kraju.
Kategoria:

Polak znajdujący pracę na obczyźnie nierzadko jest oszołomiony. Wyjątkowym utrapieniem są przepisy podatkowe, a także wszystkie zagadnienia związane z rachunkowością. Bez eksperckiego wsparcia nie umiemy załatwić sobie przysługującego nam świadczenia rodzinnego, albo zwrotu zagranicznego podatku.


Europejskie Centrum Podatkowe to działająca w całej Polsce kancelaria podatkowa, wyspecjalizowana w zagranicznych rozliczeniach podatkowych polskich pracowników. Będąc legalnie zatrudnionym w państwach takich, jak m.in. Wielka Brytania, czy Irlandia możemy liczyć na zwrot z pobieranych w zbyt wysokiej kwocie zaliczek na podatek dochodowy. Brak znajomości zagranicznego prawa podatkowego, brak umiejętności płynnego porozumiewania się w obcym języku oraz ogólne poczucie zagubienia w zagranicznych urzędach sprawiają, iż wielu Polaków odpuszcza w walce o należny im zwrot podatku.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4