Top 10


    
1546 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe DKT Dagmara Tabęcka http://www.dkt-platynki.pl Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe DKT Dagmara Tabęcka powstało w 1998 roku.

Obecnie naszą podstawową działalnością jest produkcja wieczek (platynek) z folii aluminiowej, różnego rodzaju laminatów i innych materiałów oraz wykrawanie owijek do lodów-rożków.

Wieloletnia działalność w tej branży sprawia, że obecnie posiadamy 65 rodzajów wykrojników o różnych kształtach i wymiarach.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Produkcja i przemysł > Usługi
platynki   wieczka aluminiowe gru 17, 2012 Dagmara Tabęcka

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Eurosteel Armatura to nowo powstały oddział z armaturą przemysłową, która ma doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji elementów stalowych dla oczyszczalni ścieków od 1997 roku, czyli firmy Eurosteel. Park maszynowy pozwala oferować standardowe elementy armatury jak kolana hamburskie, kołnierze, dennice, trójniki, redukcje według polskich i międzynarodowych norm oraz niestandardowe elementy na specjalne zamówienie.
Kategoria:

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 1991 roku. Średnio firma zatrudnia 20 osób.
Jesteśmy przygotowani do wykonywania wszelkich prac ślusarskich i spawalniczych, posiadamy wszechstronnie wyposażony warsztat. W ostatnim czasie nasz park maszynowy rozszerzyliśmy o cięcie dowolnych materiałów 1500x3000M wodą.
Kategoria:

Doskonałej klasy blokady miejsc parkingowych a także stojaki na rowery znajdą Państwo w ofercie firmy MetalMix. Działamy na rynku od 2009 roku, przykładając wielką wagę do odporności wszystkich oferowanych przez nas wyrobów. Wieloletnie używanie naszych artykułów jest możliwe dzięki ich zabezpieczaniu metodą cynkowania ogniowego. Konkurencyjna cena całej propozycji asortymentowej sprawia, że duża liczba kontrahentów kupuje nasze wyroby. Obsługujemy klientów z rynku krajowego oraz europejskiego. Oferujemy sposobność wykonania wzoru lub koloru produktu, zgodnego z indywidualnymi wymaganiami klienta.
Kategoria:

Jeżeli interesują Państwa świadczenia z zakresu obróbki skrawaniem czy obróbki metali, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Instal Chemik, którego siedziba znajduje się w Pleszewie. Proponujemy kompleksowy zakres czynności dla każdego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w sektorze jest świetnym potwierdzeniem nienagannej klasy proponowanych czynności. Mamy świetnie przygotowanych ludzi, którzy pozwalają na staranne wykonanie każdego powierzonego przez klienta zadania.
Kategoria:

Firma Pakat jest producentem dostarczającym stalowe taśmy. Staliśmy się jedynym reprezentantem znanego producenta Boecker Wender Stahl na terytorium naszego kraju. Proponujemy sprężynowe taśmy w dużym przedziale rozmiarów, oraz rodzajów stali. Produkujemy nierdzewne taśmy, odporne na kwas, taśmy węglowe. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Stalowe taśmy, są produktami, które znajdują swój użytek w licznych obszarach przemysłu jak np. przemysł medyczny, motoryzacja, petrochemia, przemysł chemiczny, gastronomia, przemysł transportowy, w technice mocowania, pakowania dużych ładunków itp. Zapraszamy do przesyłania zapytań.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4