Top 10


    
1827 CETI - nadruki suchym offsetem http://ceti.poznan.pl/ Nadruki na okrągłychoraz zaokrąglonych opakowaniach to wygodnyoraz oszczędny sposób na ozdobienie opakowań. CETI do doświadczona drukarnia poligraficzna, będąca liderem na rynku. Praca na komputerach Apple zapewnia nam stabilność i bezpieczeństwo produkcyj. Dużo lat pracy oraz praktyki dała nam możliwość wypracowania odpowiednich procedur kontroli jakości. Takie podejście do realizowanych przez CETI zamówień pozwala na wyeliminowanie wszelkich błędów. Kontroli podlega, każdy etap nadruku tak aby zagwarantować najlepszą jakość nadruków na opakowaniach. Jakość wytwarzanych form została udoskonalona przez zastosowanie nowoczesnej technologii, m.in. oprogramowania oraz laserów ESKO. Dbamy również o środowisko pracując wyłącznie na fotopolimerach obrabianych wodą.Zachęcamy do lepszego zaznajomienia się z informacjami o naszej firmie oraz o technologii, która zapewnia najlepszą jakość świadczonych przez nas usług. Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł suchy offset   poligrafia   nadruki cze 3, 2013 Karol

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
Firma Elektropax zajmuje się produkcją i sprzedażą podzespołów elektrycznych i mechanicznych do suwnic i innych urządzeń dźwigowych. W ofercie miedzy innymi: odbieraki prądu, opornice, rezystory, wyłączniki krańcowe, przekładnie i sprzęgła zębate. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i stosowaniu najnowszych technik produkcji jesteśmy w stanie oferować produkty najwyższej jakości. Celem firmy jest dostarczanie produktów i usług zapewniających zadowolenie i satysfakcję naszym klientom. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Techmetal to znajdujące się w Nowej Soli przedsiębiorstwo, które zajmuje się szeroko pojętymi pracami związanymi z urządzeniami stacji przerobu mas formierskich. Trudnimy się produkcją, modernizacją i serwisowaniem sprzętów takich jak śrutownica, oczyszczarka czy mieszarka. Oferujemy także zamienne części do mieszarek i oczyszczarek. Do naszych usług jakiś czas temu dołączyła także obróbka CNC. Na naszej stronie dowiesz się więcej o świadczonych przez nas usługach. Zapraszamy!
Kategoria:

Firma Plast-ZEM jest na rynku już mnóstwo lat, dzięki czemu zdołała zdobyć odpowiednie doświadczenie jak również profesjonalizm wykonywanych usług. Oferuje między innymi przetwórstwo tworzyw sztucznych jak również wytwarzanie detali technicznych dla wielu gałęzi przemysłu. Słowem, które najlepiej opisuje firmę jest kompleksowość w swojej dziedzinie. Współpracujemy z wieloma światowymi dostawcami. Pomagamy w potrzebnej realizacji nowych pomysłów produkcyjnych. Naszym głównym misją jest to aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Niezbędne są Ci najwyższej jakości produkty kaszerowane? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca to serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy producentem, który na rynku krajowym działa już od bardzo wielu lat. Naszym dużym doświadczeniem wyprzedzamy inne firmy, a nasza oferta z każdym miesiącem jest coraz większa. Nasze kartony cechują się bardzo wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Produkujemy między innymi opakowania klapowe, tuby, kątowniki lite oraz oczywiście opakowania kaszerowane. Nie jest tajemnicą iż współpraca z naszą firmą dla wszystkich będzie wyjątkowo dobra.
Kategoria:

Firma ARTechnic oferuje sprzedaż rozdrabniaczy, młynów, kruszarek renomowanej firmy Satrind do przerobu odpadów z tworzyw, zlepów, kauczuku, metalu, drewna. Rozdrabniacze firmy Satrind to profesjonalne urządzenia do rozdrabniania różnych odpadów, tworzyw, kauczuku, opon, palet, zlepów plastiku. Oferujemy rozdrabniacze, młyny firmy Satrind są to młyny do tworzyw, kruszarki do rozdrabniania odpadów, granulatory
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4