Top 10


    
1833 Magazyn budowlany Centrum Klinkieru http://www.centrumklinkieru.pl Dogodna lokalizacja i obszerne powierzchnie magazynowe to wybrane atuty Katowickiego Centrum Klinkieru. Za kolejne wypada uznać własny transport gwarantujący dostarczenie zamówionych materiałów budowlanych na plac budowy Klienta, długoletnie doświadczenie oraz bogatą ofertę wielorakich materiałów klinkierowych. W stałej ofercie znajdują się m.in. cegłę klinkierową, płytki ręcznie formowane, bruk klinkierowy, stopnice, płytki parapetowe oraz różnego rodzaju materiały wykończeniowe.
Centrum Klinkieru zapewnia dostawę zakupionych towarów na terenie miast takich jak Katowice, Sosnowiec, Gliwice oraz przyległych.
Dom, ogród > Materiały budowlane
Handel > Hurtownie
klinkier   daszki klinkierowe   sosnowiec   katowice   zagłębie   roben   cegła klinkierowa   płytki elewacyjne cze 3, 2013 Krzysztof

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Deski podłogowe SolidPlus produkowane są przez firmę Drewex, od ponad trzydziestu lat zajmującą się wykonaniem produktów z drewna do aranżacji domów. Deski SolidPlus produkowane są z drewna dębu bądź jesionu i występują w kilku klasach jakości drewna oraz wzorach kolorystycznych. Deski podłogowe SolidPlus to nowoczesny produkt o wysokiej jakości wykończenia, trwałości i walorach estetycznych. W ofercie wyjątkowe podłogi olejowane oraz lakierowane, tak jak Finishparkiet i parkiet Hajnówka. Zapraszamy, podłoga powinna być starannie wybrana, a my chętnie Państwu w tym pomożemy.
Kategoria:

Reklamowana strona internetowa przedstawia ofertę firmy Florian. Blachodachówka KINGA to blacha stalowa walcowana na zimno oraz ocynkowana. W swojej ofercie posiadamy schody nożycowe ognioodporne i schody młynarskie stacjonarne. Nasze produkty udają dachówki ceramiczne, przez co można dostać niepowtarzalny wzór. Istnieje możność zamówienia blachy na żądaną długość. W celu lepszego poznania naszej obfitej oferty, serdecznie zapraszamy do serwisu.
Kategoria:

Dla Ciebie łączymy elegancję i tradycję. Jeśli nie Masz pomysłu na swój dom, zapraszamy na naszą stronę. Produkujemy: listwy, gzymsy, wykończeniowe, profile, elewacyjne, bonie, przyokienne, styropianowe, do boniowania, przyścienne, sztukaterie, sztukateria, styropianowa, sztukatorstwo, okienne, www. Produkujemy nasze wyroby z użyciem zaawansowanej technologii i wysokiej jakości materiałów. Wybierając sztukaterię firmy Decor System, wykonaną metodą sztukatorską, macie Państwo pewność, że wybieracie trwałość i nową jakość w systemach dekoracji.
Kategoria:

Proponujące różne moduły do odprowadzania spalin przedsiębiorstwo Kominy i Systemy Kominowe zapewnia klientom trzydziestoletni okres gwarancji na produkty znajdujące się w asortymencie. Zawarte na naszej stronie internetowej wiadomości umożliwią Państwu dobór właściwego systemu dopasowanego do potrzeb. W przypadku wątpliwości zachęcamy do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszymi konsultantami. Zapewniamy błyskawiczne doręczenie kupionych w naszej firmie produktów. Trzy dni robocze to maksymalny czas realizacji wysyłki towarów. Ponadto klientom dokonującym przedpłaty opłacamy koszt przesyłki.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Zagórski-Terrazzo wyspecjalizowało się w proponowaniu artykułów z Terrazzo. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dzięki czemu możemy zapewnić odpowiedni wybór towarów dla wszystkich kontrahentów. Wykorzystywane przez przez naszą firmę nowoczesne sprzęty umożliwiają zachowanie odpowiedniej precyzji produkcji. Nasze towary oferujemy zarówno do klientów firmowych oraz instytucjonalnych, jak również do prywatnych. Gwarantujemy pomoc w wyborze właściwych artykułów do określonych przez klienta oczekiwań.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4