Top 10


    
1863 Viscardi - implantologia http://www.viscardi.com.pl Viscardi to specjalistyczny gabinet stomatologiczny, który tworzą najwyższej klasy lekarze stomatolodzy. Przez lata swojej działalności zyskał duże doświadczenie, jak również szerokie grono usatysfakcjonowanych pacjentów. Od początku swojej działalności zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Viscardi na stała prowadzi współpracę z grupą wykwalifikowanych stomatologów zachowawczych, chirurgów, ortodontów i protetyków. Gabinet posiada szeroką ofertę usług takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja. Atrakcyjne ceny, a także najnowsze technologie leczenia, to niepodważalne zalety Viscardi. Więcej informacji na stronie: http://www.viscardi.com.pl Zdrowie i uroda > Dentystyka
Zdrowie i uroda > Badania medyczne
implantologia   endodoncja   protetyka   wybielanie   ozonoterapia   ortodoncja   stomatologia estetyczna   leczenie paradontozy cze 3, 2013 P. Viscardi

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Dentystyka
Nasza pracownia protetyczna to firma stworzona z myślą o lekarzach
dentystach, którzy cenią sobie najwyższą jakość i najlepsze ceny. Głównym
obszarem działania pracowni są korony pełnoceramiczne, korony porcelanowe
oraz licówki porcelanowe. W ciągu wielu lat naszej działalności wypracowaliśmy własne
metody pracy, które zyskały uznanie szerokiego grona stomatologów
korzystających z naszych usług. Nasze najważniejsze atuty, to wysoka
jakość, terminowość i nastawienie na oczekiwania odbiorców.
Kategoria:

Specjalistyczna praktyka dentystyczna funkcjonujący w rejonie centrum Mysłowic działa już od prawie 20-stu lat. Gabinet proponuje szeroki asortyment usług: począwszy standardowego plombowania zębów, przez kanałowe leczenie zębów, chirurgię stomatologiczną po wstawianie implantów. Zabiegi stomatologiczne przeprowadzane są w bogato wyposażonym pokoju zabiegowym.
Praktyka dentystyczna wyekwipowane jest najnowocześniejszeurządzenia medyczne: rentgen panoramiczny, urządzenie wybielające Beyond, urządzenie wykrywające zmiany rakowe ViziLitePlus oraz cała masa innych, użytecznych urządzeń.
Pacjenci praktyki to w przeważającej części mieszkańcy w rejonie miast Mysłowice,Katowice, Chełmek.
Kategoria:

Implant Masters Poland to organizacja, której priorytetem jest rozwój dentystyki implantologicznej. Pragniemy dać dobrą jakość leczeniu dentystycznemu w Polsce dzięki profesjonalnym kwalifikacjom specjalistów implantologii. W Implant Masters Poland wykorzystujemy najnowszą technologię, a każdy członek naszej organizacji wykonuje całkowity zakres leczenia. Stosujemy poza tym idealne materiały i współpracujemy z najważniejszymi pracownikami technicznymi.


Dyplom Master of Science in Oral Implantology jest tym, co sprawia, że można nam zaufać. Cały czas się doskonalimy na branżowych szkoleniach, a dodatkowo przygotowujemy innych specjalistów do wykonywania naszej profesji. Nasze stowarzyszenie skupia wykształconych specjalistów, którzy posiadają gabinety w całym kraju.

Zdrowie naszych pacjentów jest dla nas najistotniejsze i dlatego wykorzystujemy tylko te metody, które są odpowiednio zweryfikowane. Każdy nasz implantolog posiada wieloletnie doświadczenie w implantologii.
Kategoria:

Ładny uśmiech to inwestycja nie tylko w życie zawodowe, ale także swoje. Kobiety i mężczyźni, którzy mogą się nim pochwalić od urodzenia należą do wąskiego grona szczęśliwców. Inni muszą swojemu szczęściu trochę pomóc i to własnie dla nich powstają takie miejsca jak Malottki Clinic. Tę klinikę stomatologiczną wyróżnia nie tylko wyjątkowa dbałość o każdego pacjenta, niemniej jednak również cały szereg najnowocześniejszych medycznych usług, a w tym na przykład. implanty Opole. Dobrze zrobione zęby to inwestycja na długie lata, a takie zabiegi jak licówki Opole nie tylko poprawiają wygląd płytki nazębnej, niemniej jednak i dodają jej właścicielowi pewności siebie. Prawie każdy, kto szuka dobrej usługi w zakresie tomografia Opole powinien skorzystać z usług dobrej kliniki stomatologicznej.
Kategoria:

Wrocławska klinika stomatologii estetycznej i implantologii Noa Dental Clinic oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Naszą specjalnością są: leczenie kanałowe (endodoncja) oraz wszczepianie implantów. Wykonujemy również zabiegi z zakresy stomatologii ogólnej, zachowawczej i estetycznej. Nasz ortodonta pomaga zarówno małym jak również dorosłym pacjentom w osiągnięciu wymarzonego "równego" i pięknego uzębienia. W codziennej pracy kierujemy się zasadą, że zdrowie pacjenta jest dla nas najważniejsze dlatego też wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu bezpiecznych technik zabiegowych, nowoczesnego sprzętu i wysokiej klasy materiałów. Staramy się aby każdy pacjent opuszczał nasze gabinety z uśmiechem i bez stresu korzystał z oferowanych przez nas świadczeń.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4