Top 10


    
1874 Apteczki LUKSELL Producent i dystrybutor http://www.apteczki24.com Firma LUKSELL powstała w 2011 roku i od samego początku zajmuje się produkcją oraz dystrybucją apteczek pierwszej pomocy wg. norm DIN 13164 i DIN 13157. Nasza oferta obejmuje między innymi apteczki: samochodowe, autobusowe, biurowe, ochrony osobistej, turystyczne, przemysłowe, dla szkół, urzędów i służb mundurowych. Sukcesywnie staramy się powiększać naszą ofertę o coraz to nowsze produkty takie jak np. kamizelki ostrzegawcze, trójkaty ostrzegawcze, koce termiczne, opaski odblaskowe, gaśnice 1kg. Zdrowie i uroda > Sprzęt medyczny apteczki pierwszej pomocy   apteczka pierwszej pomocy   apteczki   apteczka   apteczka biurowa   apteczka samochodowa   apteczka turystyczna   apteczka ścienna   apteczka szkolna   apteczka przemysłowa   apteczka do hotelu   apteczki do biura cze 6, 2013 Łukasz Majchrzak

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Sprzęt medyczny
Sklep i-Medyczny.pl firmy VITA-SPRZĘT ma w ofercie m.in.: sprzęt rehabilitacyjny (w tym wózki, kule, ortezy, stabilizatory, przyrządy do ćwiczeń), sprzęt medyczny (w tym stetoskopy, ciśnieniomierze, termometry, bańki bezogniowe), opatrunki, a także lampy medyczne, odzież i obuwie medyczne. W ofercie znajduje się lignina produkowana w Rzeszowie, a także produkty przeznaczone dla osób z inkontynencją (nietrzymaniem moczu/kału), tj.: pieluchy, pieluchomajtki czy podkłady. VITA-SPRZĘT jest przedstawicielem firmy BATIST s.r.o.
Kategoria:

Firma Solomedica.pl specjalizuje się w sprzedaży artykułów medycznych. Przygotowana przez nas oferta obejmuje między innymi produkty jednorazowego zastosowania a także środki do odkażania oraz wiele innych. Gwarantujemy duży wybór artykułów. Sprawia to, że mamy gwarancję, że każdy klient może kupić u nas towar spełniający każde oczekiwania. Proponujemy bardzo atrakcyjne ceny artykułów. Bezpłatnie przesyłamy zamówienia o wartości nie mniejszej od 150 złotych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, udostępnionymi na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Oferujemy sprzęt medyczny i jednorazowy. Nasze usługi są dopasowane do potrzeb pacjentów.
Usługi:
- sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego
- dzierżawa sprzętu medycznego wraz usługą logistyczno-serwisową
- wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego
- serwis aparatury medycznej.

Oferta Wypożyczalni:
 wypożyczenie sprzętu medycznego
 dowóz sprzętu
 montaż sprzętu, instruktaż
 doradztwo
Kategoria:

W naszym sklepie odszukasz wiele rodzajów wkładek ortopedycznych, takich choćby jak wkładki na paluch koślawy. To dość popularne wbrew pozorom schorzenie, jakie dotyczy bardzo wielu ludzi, a często rodzice niedostatecznie przejmują się takimi dylematami i z czasami kłopot ten czasami wzmacnia się niesamowicie silnie. Dlatego owszem stosowanie takich wkładek ortopedycznych jest promowane nierzadko nawet osobom dorosłym przez ortopedów i innych lekarzy. Z pewnością wybierając nasze bezpieczne wkładki masz pewność, że wada będzie mniejsza, a Twoje zdrowie nie ucierpi.
Kategoria:

Przyrząd użytkuje technikę zgrzewania folii termokurczliwej, która zezwala na szybkie i dogłębne ochrona butów o wszelkim układzie i formacie.Zdolność produkcyjna urządzenia także niski wydatek eksploatacji sprawiają, że CleanStep to jest świetne wyjście w laboratoriach, zakładach farmaceutycznych i przemyśle spożywczym.CleanStep to zaawansowana technologia, jaka stanowi dynamiczną, oszczędnościową oraz ekologiczną alternatywę dla zwykłych ochraniaczy obuwia.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4