Top 10


    
194 NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne http://www.nad-ziemni.pl Firma NAD-ZIEMNI wykonuje specjalistyczne usługi archeologiczne i alpinistyczne.
Przeprowadzamy badania i nadzory archeologiczne. Zapewniamy pełną obsługę specjalisty przy inwestycjach objętych ochroną konserwatorską.
Do prac wysokościowych wykorzystujemy techniki linowe, co pozwala nam realizować wszelkie zadania na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Pełna oferta na naszej stronie.
Dla firm i osób prywatnych organizujemy imprezy w terenie, związane z survivalem i wypoczynkiem aktywnym. Prowadzimy także kursy turystyki górskiej.
Zapraszamy do współpracy!
Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Turystyka > Aktywny wypoczynek
archeolog   nadzór archeologiczny   prace wysokościowe   alpinizm przemysłowy sie 6, 2010 Patrycja Burczak

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 3 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Firma Centaurus oferuje duży wybór usług związanych z organizacją imprez. Szeroka oferta a także personalne podejście pozwalają każdemu klientowi na dobranie właściwych składowych do określonych potrzeb. Gwarantujemy fachowość działania a także opiekę instruktorów z dużym stażem pracy, którzy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe. Dzięki odpowiedniemu zapleczu logistycznemu potrafimy spełnić praktycznie wszystkie wymagania naszych kontrahentów. Wykorzystujemy sprzęt najwyższej jakości, który gwarantuje właściwe bezpieczeństwo uczestników.
Kategoria:

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją warsztatów albo imprez integracyjnych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę WARSZTATY-INTEGRACYJNE.PL. Mamy duży wybór usług, umożliwiający wyszukanie właściwej propozycji dla niemal wszystkich kontrahentów. Zapewniamy profesjonalną organizację a także doskonałą jakość oferowanych usług. Proponujemy atrakcyjne ceny świadczeń. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej oferty kontrahenci odnajdą na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:

Wynajem symulatorów to ciekawy pomysł na event motoryzacyjny i dzień bezpieczeństwa. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń wymaga zapewnienia atrakcji na event. Atrakcje na event motoryzacyjny to także troleje i test stewarta. Symulator dachowania i symulator zderzeń tworzą strefę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jak ważne dla bezpieczeństwa są poprawnie zapięte pasy pokazuje symulator dachowania, Wynajem urządzeń pozwala na wzbogacenie oferty każdej imprezy integracyjnej. Do rywalizacji i team buildingu najlepszy jest symulator PIT STOP. Szybka wymiana koła to bardzo dobry sposób na realizację ciekawej atrakcji na event. Wynajem symulatorów jazdy oraz innych urządzeń umożliwia zrealizować event motoryzacyjny w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli impreza ma mieć charakter sportowy i nawiązywać do stylu Formuły 1 warto zamówić symulator jazdy. Wynajem jest bardzo wygodny i prosty. Wystarczy wykonać telefon lub wysłać maila aby zamówić symulatory.
Kategoria:

Celem powstania tego serwisu jest pomoc w przygotowaniu wesela w Gryficach oraz okolicach. Wiadomo, że przed tak ważną uroczystością jest zawsze dużo zamieszania, chociażby przy wyborze sali, zespołu, kamerzysty, itd. Właśnie w tym momencie serwis Wesele-Gryfice.pl śpieszy z pomocą. W poszczególnych działach znajdują się opisy i numery kontaktowe firm, które specjalizują się w obsłudze wesel.
Kategoria:

Niemal dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji namiotów pozwoliło firmie Vitabri opracować rozwiązania, które doceni każdy, komu zależy na czasie, wygodzie i wysokiej jakości. Namioty ekspresowe, które produkujemy, są rozkładane w rekordowe 30 sekund i bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi, a dzięki wykorzystaniu solidnych i trwałych materiałów, wytrzymają nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki ofercie nadruków reklamowych, możesz dodatkowo wyróżnić swój namiot z grona innych. Poza sprzedażą, proponujemy także wynajem namiotów - dysponujemy dużą bazą oraz mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez masowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4