Top 10


    
194 NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne http://www.nad-ziemni.pl Firma NAD-ZIEMNI wykonuje specjalistyczne usługi archeologiczne i alpinistyczne.
Przeprowadzamy badania i nadzory archeologiczne. Zapewniamy pełną obsługę specjalisty przy inwestycjach objętych ochroną konserwatorską.
Do prac wysokościowych wykorzystujemy techniki linowe, co pozwala nam realizować wszelkie zadania na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Pełna oferta na naszej stronie.
Dla firm i osób prywatnych organizujemy imprezy w terenie, związane z survivalem i wypoczynkiem aktywnym. Prowadzimy także kursy turystyki górskiej.
Zapraszamy do współpracy!
Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Turystyka > Aktywny wypoczynek
archeolog   nadzór archeologiczny   prace wysokościowe   alpinizm przemysłowy sie 6, 2010 Patrycja Burczak

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 3 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Wypoczynek w górach uda się Państwu świetnie, jeżeli skorzystacie z oferty noclegowej, która została przygotowana przez Dworek nad Wisłą, który umiejscowiony jest w Wiśle. Mamy trzy sąsiadujące budynki, w których udostępniamy dla odwiedzających nas klientów 48 pokoi. Do użytku pozostaje także góralska restauracja oraz doskonale przygotowana altana, idealnie pasująca na ognisko. Walorem naszego dworku jest cisza i harmonia, które pozwalają wypocząć. Miłośnicy rekreacji znajdą liczne atrakcje w pobliskim ośrodku sportowym, oferującym możliwość skorzystania z udostępnionych boisk.
Kategoria:

Unikalne wzory, dbanie o najmniejszy szczegół, doświadczenie w branży oraz niekonwencjoalne metody wykonywania, tymi cechami charakteryzuje się Poligrafiaslubna.pl. Ciekawe i niepowtarzalne wzory dekoracji ślubnych oraz zaproszeń przyciągną uwagę niejednej zaręczonej pary młodej. Jesli chcesz, aby Twój ślub był oryginalny, a wszystko dopięte na ostatni guzik, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Odwiedź naszą stronę www i sprawdź naszą ofertę.
Kategoria:

Niemal dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji namiotów pozwoliło firmie Vitabri opracować rozwiązania, które doceni każdy, komu zależy na czasie, wygodzie i wysokiej jakości. Namioty ekspresowe, które produkujemy, są rozkładane w rekordowe 30 sekund i bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi, a dzięki wykorzystaniu solidnych i trwałych materiałów, wytrzymają nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki ofercie nadruków reklamowych, możesz dodatkowo wyróżnić swój namiot z grona innych. Poza sprzedażą, proponujemy także wynajem namiotów - dysponujemy dużą bazą oraz mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez masowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.
Kategoria:

Festyny i różnego rodzaju imprezy muzyczne na wolnym powietrzu bardzo często dostarczają wiele pozytywnych emocji i doznań dla całych rodzin , które zdecydowały się przyjść w miejsce takiego festynu. Najlepiej oczywiście jest wtedy, gdy takim festynem zajmie się ktoś kto bardzo dobrze się na tym zna i potrafi obsłużyć wszystko od początku do końca bez popełnienia żadnego błędu. jeśli ktoś z Państwa chce w najbliższym czasie zorganizować koncert w Szczecinie lub gdzieś w pobliżu tego miasta to warto zajrzeć na blog Akustyk.bloggg.pl bo tam internauci opisują różne firmy, które zajmują się techniczną obsługą imprez masowych i potrafią to robić od wielu lat i mają najlepsze recenzje swoich usług nie tylko w internecie.
Kategoria:

Jeśli organizujemy jakąś imprezę to musimy mieć zawsze wizję tego co tam się będzie działo. Najlepiej dokładnie zaplanować każdy szczegół żeby podczas imprezy uniknąć jakiś nie przewidzianych sytuacji i przykrych momentów. Zaplanujmy także taki szczegół jak sprzęt nagłośnieniowy bo bez tego żadna impreza plenerowa nie ma prawa się udać. Taka jest prawda czy nam się to podoba czy nie i jesli chcemy mieć udaną zabawę to koniecznie zatrudnijmy zawodową firmę od nagłaśniania ze strony Superzeto.wordpress.com i im właśnie powierzmy ten niby drobny szczegół.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4