Top 10


    
194 NAD-ZIEMNI Usługi archeologiczne i alpinistyczne http://www.nad-ziemni.pl Firma NAD-ZIEMNI wykonuje specjalistyczne usługi archeologiczne i alpinistyczne.
Przeprowadzamy badania i nadzory archeologiczne. Zapewniamy pełną obsługę specjalisty przy inwestycjach objętych ochroną konserwatorską.
Do prac wysokościowych wykorzystujemy techniki linowe, co pozwala nam realizować wszelkie zadania na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Pełna oferta na naszej stronie.
Dla firm i osób prywatnych organizujemy imprezy w terenie, związane z survivalem i wypoczynkiem aktywnym. Prowadzimy także kursy turystyki górskiej.
Zapraszamy do współpracy!
Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Turystyka > Aktywny wypoczynek
archeolog   nadzór archeologiczny   prace wysokościowe   alpinizm przemysłowy sie 6, 2010 Patrycja Burczak

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 3 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Wynajem symulatorów to ciekawy pomysł na event motoryzacyjny i dzień bezpieczeństwa. Organizacja różnego rodzaju wydarzeń wymaga zapewnienia atrakcji na event. Atrakcje na event motoryzacyjny to także troleje i test stewarta. Symulator dachowania i symulator zderzeń tworzą strefę bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jak ważne dla bezpieczeństwa są poprawnie zapięte pasy pokazuje symulator dachowania, Wynajem urządzeń pozwala na wzbogacenie oferty każdej imprezy integracyjnej. Do rywalizacji i team buildingu najlepszy jest symulator PIT STOP. Szybka wymiana koła to bardzo dobry sposób na realizację ciekawej atrakcji na event. Wynajem symulatorów jazdy oraz innych urządzeń umożliwia zrealizować event motoryzacyjny w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeżeli impreza ma mieć charakter sportowy i nawiązywać do stylu Formuły 1 warto zamówić symulator jazdy. Wynajem jest bardzo wygodny i prosty. Wystarczy wykonać telefon lub wysłać maila aby zamówić symulatory.
Kategoria:

Unikalne wzory, dbanie o najmniejszy szczegół, doświadczenie w branży oraz niekonwencjoalne metody wykonywania, tymi cechami charakteryzuje się Poligrafiaslubna.pl. Ciekawe i niepowtarzalne wzory dekoracji ślubnych oraz zaproszeń przyciągną uwagę niejednej zaręczonej pary młodej. Jesli chcesz, aby Twój ślub był oryginalny, a wszystko dopięte na ostatni guzik, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Odwiedź naszą stronę www i sprawdź naszą ofertę.
Kategoria:

Niemal dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji namiotów pozwoliło firmie Vitabri opracować rozwiązania, które doceni każdy, komu zależy na czasie, wygodzie i wysokiej jakości. Namioty ekspresowe, które produkujemy, są rozkładane w rekordowe 30 sekund i bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi, a dzięki wykorzystaniu solidnych i trwałych materiałów, wytrzymają nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki ofercie nadruków reklamowych, możesz dodatkowo wyróżnić swój namiot z grona innych. Poza sprzedażą, proponujemy także wynajem namiotów - dysponujemy dużą bazą oraz mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez masowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy.
Kategoria:

Jeśli organizujemy jakąś imprezę to musimy mieć zawsze wizję tego co tam się będzie działo. Najlepiej dokładnie zaplanować każdy szczegół żeby podczas imprezy uniknąć jakiś nie przewidzianych sytuacji i przykrych momentów. Zaplanujmy także taki szczegół jak sprzęt nagłośnieniowy bo bez tego żadna impreza plenerowa nie ma prawa się udać. Taka jest prawda czy nam się to podoba czy nie i jesli chcemy mieć udaną zabawę to koniecznie zatrudnijmy zawodową firmę od nagłaśniania ze strony Superzeto.wordpress.com i im właśnie powierzmy ten niby drobny szczegół.
Kategoria:

Pop, rock, blues, jazz czy muzyka poważna - niezależnie od tego, jakie są nasze preferencje muzyczne, prawie wszyscy lubimy słuchać muzyki na żywo. Koncerty dają nam nie tylko przyjemność słuchania ulubionych dźwięków, ale także możliwość obcowania z artystą. Jednak żeby w pełni cieszyć się z słuchanej muzyki podczas koncertu, istotnym elementem jest nie tylko artysta i jego repertuar, ale także względy techniczne. Bez dobrego nagłośnienia w postaci wysokiej klasy sprzętu, koncert może okazać się absolutną klapą. Dlatego warto skorzystać z usług firm zajmujących się profesjonalną organizacją tego typu wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Superzeto.blog.com i skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz korzystne warunki.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4