Top 10


    
2025 Terapia małżeńska w Poznaniu http://psychologskorzewo.pl Masz problemy rodzinne lub małżeńskie? Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Zapraszamy do skorzystaj z pomocy profesjonalnego psychologa klinicznego. W naszej ofercie szeroki wachlarz pomocy: psychoterapia indywidualna, pomoc dzieciom i nastolatkom oraz terapia rodzin oraz małżeństw, której celem jest przezwyciężenie problemów powstałych wśród jej członków. Polecamy warsztaty dla rodziców: "W poszukiwaniu siły w rodzinie". Mamy gabinety w Poznaniu oraz Skórzewie. Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Zdrowie i uroda > Zdrowie
psycholog w Poznaniu   terapia małżeńska poznań   terapia rodzin   sie 14, 2013 Łukasz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Pomagam swoim klientom w odnajdowaniu i lepszym rozumieniu przyczyn nękających ich problemów, a także w budowaniu ich wewnętrznego poczucia bezpieczeństwa i przywracaniu harmonii w ich życiu. Jestem psychologiem ze sporym doświadczeniem. Aktualnie pracuję jako psychoterapeuta w Centrum Onkologii w Warszawie, a wcześniej w Klinice Hematologii, Onkologii i Chorób Wewnętrznych w Samodzielnym Publicznym Centralnym Szpitalu Klinicznym w Warszawie. Zapraszam do kontaktu.
Kategoria:

Ośrodek leczenia uzależnień "Nowy dzień" to przestrzeń, w której każda osoba będąca w nałogu ma szansę o siebie zawalczyć. Miejsce to powstało z myślą o niesieniu pomocy i wsparcia tym, którzy sami nie są w stanie poradzić sobie z uzależnieniem. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężką sprawą jest walka z nałogiem i samym sobą. Zapewniamy domową atmosferę sprzyjającą terapii alkoholowej, która ma na celu walkę z uzależnieniem i powrót do normalnego życia. Nasi terapeuci to profesjonaliści z dwudziestokilkuletnim stażem, posiadający doświadczenie w pracy klinicznej, stacjonarnej oraz ambulatoryjnej.
Kategoria:

Wrocławski gabinet pani Anny zajmuje się leczeniem chorób o podłożu psychologicznym. Sesje terapeutyczne odbywają się pojedynczo po uprzedniej rezerwacji terminu przez telefon. Zapraszamy na terapię uzależnień (w tym alkoholizmu), nerwicy, depresji, stresów pourazowych i innych. Każdy pacjent spotyka się z dużym ciepłem, zrozumieniem i otrzymuje pomoc, której potrzebuje. Jeśli pewne zdarzenia, dolegliwości bądź nawyki utrudniają ci zwykłe, codziennie życie - zapraszam.
Kategoria:

Nazywam się Małgorzata Ignaszak, jestem coachem, trenerem rozwoju indywidualnego, terapeutą pracującym w zasadzie w oparciu o Racjonalną Terapię Postępowań. Pracuję na ogół z osobami, doświadczającymi kryzysów w związkach, kryzysów tożsamości, utrat osób bliskich, z personami doświadczonymi natręctwami, stopniami lękowymi, samotnością, zamętami dnia zwyczajnego.

Asysta psychologiczna z wykorzystaniem Internetu jest zaawansowaną postacią kontaktu z psychoterapeutą, psychologiem czy coachem. Usługi online szczególnie wyznaczone są do jednostek, jakie z przeróżnych problemów nie zdołają skontaktować się w zwykły rodzaj, osób niepełnosprawnych czy pozostałych poza granicami.
Kategoria:

Chęć skorzystania z pomocy psychologa nieustannie się zwiększa.
Mieszkańcy w państwach nastawionych na szybkie tempo życia, są bardzo mocno obładowywani systematycznym napięciem oraz chorobami związanymi z psychiką.
Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej Pomarańczowe Ja zostało otworzone z myślą o każdym, kto nie radzi sobie z własnymi uczuciami.
Centrum mieści się w Poznaniu.
Osoby poszukujące wysłuchania i profesjonalnej porady mogą liczyć na wykształconych specjalistów i trenerów.
Istnieje możliwość zapisania się na terapię grupową, jak i również indywidualne konsultacje.
Powrót do równowagi psychicznej, pozwala na uporządkowanie pozostałych elementów życia, w tym kwestii związanych z karierą zawodową lub rodziną.
Mieszkańcy z Poznania i okolic mogą liczyć na zachowanie pełnej dyskrecji, dlatego że psychologów obowiązuje zachowanie etyki zawodowej.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4