Top 10


    
2025 Terapia małżeńska w Poznaniu http://psychologskorzewo.pl Masz problemy rodzinne lub małżeńskie? Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Zapraszamy do skorzystaj z pomocy profesjonalnego psychologa klinicznego. W naszej ofercie szeroki wachlarz pomocy: psychoterapia indywidualna, pomoc dzieciom i nastolatkom oraz terapia rodzin oraz małżeństw, której celem jest przezwyciężenie problemów powstałych wśród jej członków. Polecamy warsztaty dla rodziców: "W poszukiwaniu siły w rodzinie". Mamy gabinety w Poznaniu oraz Skórzewie. Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Zdrowie i uroda > Zdrowie
psycholog w Poznaniu   terapia małżeńska poznań   terapia rodzin   sie 14, 2013 Łukasz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Krakowski gabinet VERTE to miejsce przyjazne każdemu i otwarte dla każdego. Jeśli tylko zmagasz się z trudną sytuacją życiową, z którą nie możesz sobie poradzić, nie wahaj się przyjść z tym do naszych terapeutów. Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko znaleźć rozwiązanie problemu, ale przede wszystkim zrozumieć go i lepiej poznać własne wnętrze, co ma niebagatelne znaczenie dla kształtu całego Twojego życia. Więcej szczegółów na naszej stronie.
Kategoria:

Nasza Fundacja Droga zajmuje się pomocą w leczeniu uzależnień i oferuje radę osobom z różnych warstw społecznych. Od 2005 roku bez ustanku się rozwijamy i współpracujemy z różnymi instytucjami, które wspierają walkę z nałogami i złymi nawykami. W naszym ośrodku, który jest zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej odbywa się leczenie uzależnienia od hazardu, leczenie zaburzeń nastroju oraz nerwice. Terapia stacjonarna uzależnień jest efektywną formą walki z różnymi nałogami. Nasz zespół to fachowcy, którzy dokładają wszelkich starań, by z dobrym skutkiem pomagać. Ośrodek jest dobrze wyposażony i koncentruje lekarzy, psychoterapeutów zapewniających powodzenie leczenia.
Kategoria:

Nasza placówka oferuje pełen zakres leczenia i specjalistyczną pomoc zarówno osobom dorosłym, jak również dzieciom i młodzieży. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje m.in. diagnozę psychiatryczną i psychologiczną, farmakoterapię, psychoterapię oraz warsztaty i treningi. Nasi psychoterapeuci, psychiatrzy czy specjalisci od życia intymnego posiadają w pełni udokumentowane kwalifikacje zawodowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Instytutu.
Kategoria:

Nazywam się Małgorzata Ignaszak, jestem coachem, trenerem rozwoju indywidualnego, terapeutą pracującym w zasadzie w oparciu o Racjonalną Terapię Postępowań. Pracuję na ogół z osobami, doświadczającymi kryzysów w związkach, kryzysów tożsamości, utrat osób bliskich, z personami doświadczonymi natręctwami, stopniami lękowymi, samotnością, zamętami dnia zwyczajnego.

Asysta psychologiczna z wykorzystaniem Internetu jest zaawansowaną postacią kontaktu z psychoterapeutą, psychologiem czy coachem. Usługi online szczególnie wyznaczone są do jednostek, jakie z przeróżnych problemów nie zdołają skontaktować się w zwykły rodzaj, osób niepełnosprawnych czy pozostałych poza granicami.
Kategoria:

Masz problemy rodzinne lub małżeńskie? Potrzebujesz pomocy psychologicznej? Zapraszamy do skorzystaj z pomocy profesjonalnego psychologa klinicznego. W naszej ofercie szeroki wachlarz pomocy: psychoterapia indywidualna, pomoc dzieciom i nastolatkom oraz terapia rodzin oraz małżeństw, której celem jest przezwyciężenie problemów powstałych wśród jej członków. Polecamy warsztaty dla rodziców: "W poszukiwaniu siły w rodzinie". Mamy gabinety w Poznaniu oraz Skórzewie.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4