Top 10


    
2117 Nagłośnienie koncertu - Szczecin http://superzeto.tumblr.com/ Żeby umieć dobrze nagłaśniać koncerty to trzeba się tego uczyć przez wiele lat. Dobry akustyk to ktoś kto interesuje się tą tematyką i jest na bieżąco ze wszystkim co tylko wychodzi nowego i zna najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Nagłośnienie koncertu to także nowoczesny i co nie mniej ważne dobrze dopasowany do siebie i do potrzeb sprzęt estradowy, który powinien służyć przez długie lata. Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się jak nagłośnić dobrze jakiś planowany koncert lub imprezę plenerową to najlepiej zgłosić się do nas i sprawdzić czy i w jakim zakresie będziemy w tym temacie pomóc. Nasza firma prowadzi także różne blogi muzyczne dla pasjonatów akustyki, a jednym z takich blogów jest strona pod adresem Superzeto.tumblr.com. Zaglądaj do nas częściej, a będziesz na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie nagłaśniania. Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka imprezy   festyny   muzyka paź 1, 2013

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka
Lista disco jest stroną poświęconą muzyce disco polo. Znajdziesz tutaj zarówno najnowsze piosenki disco polo, hity disco polo, muzykę disco polo, klasykę disco polo i wiele więcej. Wyszukiwarka pozwoli Ci na wyszukiwanie piosenek po tytułach i autorach, jak również wyszukiwanie piosenek z interesujących Cię lat. Możesz również dodać własne propozycje do listy disco polo, aby wzbogacić listę o Twoje ulubione piosenki.
Kategoria:

Gitara jest jedynym z najpopularniejszych instrumentów świata. Jeśli i Ty należysz do wielbicieli tego instrument, zapraszamy na profesjonalne lekcje gry na gitarze akustycznej i klasycznej. Uczmy dzieci od siódmego roku życia oraz dorosłych-także tych całkiem początkujących. Uczniowie, którzy regularnie pracują i chcą zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności, mają możliwość występu na koncertach szkolnych.
Kategoria:

Każda osoba, która chce być na bieżąco z nowościami z zakresu muzyki Rap i Hip Hop, poznać najchętniej oceniane i opisywane klipy, powinna zapoznać się z treściami portalu Inforap.pl. Prezentujemy tu zarówno polskie jak i międzynarodowe teledyski. Każdy użytkownik naszego serwisu może udostępnić dowolny teledysk. Trwa to zaledwie kilka chwil i jest bardzo łatwe. Zachęcamy do tworzenia społeczności osób zafascynowanych muzyką Rap i Hip Hop. Nasz portal zapewnia bycie na czasie we wszystkich sprawach odnoszących się do tego typu muzyki.
Kategoria:

Strona internetowa dla wielbicieli grunge'owego zespołu Pearl Jam. Ten skład to żywa legenda pochodząca z Seattle. w serwisie najnowsze informacje na temat grupy oraz solowej działalności wokalisty, którym jest Eddie Vedder. Do tego obszerne galerie zdjęć i video z muzyką. Kolekcja wszystkich tekstów piosenek Pearl Jam oraz nasze własne tłumaczenia. Kompletna wiedza jaka może interesować prawdziwego fana.
Kategoria:

W ofercie przedstawionej przez grającą na skrzypcach Martę Nanowską klienci znajdą sposobność wykonania projektów muzycznych. Artystka oferuje różnego typu formy muzyczne, wykraczające poza nurt muzyki klasycznej. Sprawia to, że każdy zainteresowany klient będzie mógł dobrać interesujące go wykonania. Na witrynie internetowej udostępnione zostały wybrane utwory, które umożliwią zainteresowanym zaznajomienie się z posiadanymi umiejętnościami. Charakterystyczna dla Marty Nanowskiej jest duża wiedza muzyczna oraz doświadczenie sceniczne. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w przypadku zainteresowania ofertą.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4