Top 10


    
2139 Nawia - Przewozy Zwłok http://www.przewozyzwlok.pl Wpis dotyczy strony internetowej firmy Nawia zajmującej się międzynarodowym i krajowym przewozem zwłok. Pracownicy firmy pomagają bliskim osoby zmarłej w sprowadzeniu ciała do kraju jak i przewiezienie z Polski w dowolne miejsce na świecie. Na stronie znajduj się trzy zakładki pierwsza przedstawia opis firmy jak i usługi, które wykonuje. W zakładce oferta można znaleźć przykładowy koszt transportu z wybranych krajów. Dokładna cena jest podawana po kontakcie telefonicznym. Transport > Transport samochodowy
Handel > Usługi
Sprowadzanie zwłok z zagranicy   sprowadzanie zwłok do polski   zgon za granicą   transport zwłok cennik   transport zwłok   przywóz zwłok z zagranicy   przewóz zwłok z zagranicy   Sprowadzanie zwłok z Anglii   Sprowadzanie zwłok z Niemiec   Sprowadzanie zwłok z F paź 10, 2013 Nawia

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Transport > Transport samochodowy
Ciekawą ofertę związaną z dostosowaniem funkcjonowania przedsiębiorstw do wymogów Dobrej Praktyki Dystrybucyjnej, przedstawiło przedsiębiorstwo Centrum DPD. Siedziba prowadzonego przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w stolicy. Funkcjonujemy w branży od wielu lat, co jest najlepszym potwierdzeniem odpowiedniej klasy oferowanych czynności. Zapewniamy personalne podejście do każdego klienta. Bardzo precyzyjnie podchodzimy do wszystkich czynności zleconych przez klienta. Na naszej witrynie internetowej przedstawiliśmy szczegóły odnoszące się do naszej oferty.
Kategoria:

Wpis dotyczy strony internetowej firmy Nawia zajmującej się międzynarodowym i krajowym przewozem zwłok. Pracownicy firmy pomagają bliskim osoby zmarłej w sprowadzeniu ciała do kraju jak i przewiezienie z Polski w dowolne miejsce na świecie. Na stronie znajduj się trzy zakładki pierwsza przedstawia opis firmy jak i usługi, które wykonuje. W zakładce oferta można znaleźć przykładowy koszt transportu z wybranych krajów. Dokładna cena jest podawana po kontakcie telefonicznym.
Kategoria:

Zapewniamy Państwu szybki, komfortowy i bezpieczny przewóz na lotnisko. Wszystkie transfery odbywają się z adresu wskazanego przez Państwa w rezerwacji, a czas wyjazdu dostosowany jest do godziny wylotu. Na lotnisko dojedziemy minimum 2 godziny przed odlotem. Po przylocie odbierzemy Państwa sprzed terminala i zawieziemy do domu.
Kategoria:

W propozycji przedsiębiorstwa NIKO znajdą Państwo duży wybór usług związanych z transportem oraz spedycją. Zapewniamy rzetelne zrealizowanie każdej czynności. Mamy do dyspozycji zróżnicowaną flotę pojazdów. Pozwala nam to na wykonanie każdego zlecenia. Personalnie dopasowujemy zakres usług do oczekiwań każdego klienta. Ubezpieczamy wszystkie przyjęte od klienta ładunki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas czynności, które udostępniliśmy na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Jesteśmy firmą transportową obecną na rynku od ponad 20 lat. Wykonujemy przeprowadzki magazynów, biur, firm, mieszkań prywatnych. Nasza oferta obejmuje nie tylko transport mebli i wszelkiego mienia, ale także dokładne pakowanie, zabezpieczenie, bezpieczny przewóz oraz rozładunek. Na miejscu rozpakowujemy ładunek i rozstawiamy zgodnie z życzeniami Klienta. Realizujemy zlecenia nie tylko na terenie Krakowa, ale także przeprowadzki krajowe i zagraniczne.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4