Top 10


    
2545 Kredyty dla Rolników http://ziemskietk.pl Nie rzadko zdarza się, że brak środków finansowych hamuje nam rozwoje, które w przyszłości przyniosły by wysokie dochody. Niestety brak regularnych dochodów skreśla uzyskanie zdolności kredytowej. Instytucje finansowe idąc na rękę takim klientom oferują kredyt pod zastaw ziemi i pożyczki pod zastaw ziemi. U dużej ilości ludzi jednak słowa takie jak instytucja finansowa czy pożyczka wywołują niepewność i powodują że rezygnujemy z nowych rozwiązań. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi nasza firma. Ziemskie Towarzystwo Kredytowe to polska firma zajmująca się pomocą w pozyskiwaniu środków finansowych. Nasi klienci to jednostki prowadzące farmy rolne z terenu całego kraju. Pomagamy pozyskać leasing dla rolnika i pożyczki rolnicze. Nasi pracownicy to zespół wyspecjalizowanych ekspertów znających funkcjonowanie i haczyki banków. Biznes i finanse > Doradztwo kredyty rolnicze   leasing dla rolnika   pożyczka dla rolnika   pożyczka pod zastaw maj 28, 2014 Piotr

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Doradztwo
Jesteś właścicielem firmy i szukasz dogodnej lokalizacji dla swojego przedsiębiorstwa, bez konieczności przebywania w nim całego dnia.
Biuro wirtualne to coś dla ciebie!
CTSG Sp. z o.o. to firma z Warszawy, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i oferuje im fachową pomoc w obsłudze biura poprzez: odbiór korespondencji zwykłej, poleconej i przesyłek, skanowanie korespondencji oraz dedykowane numery telefonu lub faxu z dowolnym prefixem.

Oprócz tego oferujemy rejestrację spółek, doradztwo personalne, porady księgowe i prawne, jak również możliwość wynajęcia sali korespondencyjnej.
Dzięki nam nie musisz się dłużej martwić o koszty utrzymania biura. Zyskujesz wykwalifikowany personel, a zlokalizowanie firmy w prestiżowej dzielnicy pozytywnie wpływa na jej wiarygodność.

Przekonaj się, jakie jeszcze są plusy z prowadzenia biura wirtualnego – zapraszamy na naszą stronę internetową ale-biuro.pl.
Kategoria:

Jeżeli interesujesz się optymalizacja zadań i czasu pracy swoich pracowników to trafiłeś właśnie na doskonałą ofertę. Doświadczony pracodawca wie, że najwięcej czasu zabierają pozornie najłatwiejsze czynności czyli na przykład opieka nad firmowa dokumentacją. Zamiast powierzać te zadania niewyspecjalizowanym w tej dziedzinie pracownikom, możesz powierzyć to komuś doświadczonemu, który z zadania wywiąże się szybciej, taniej i lepiej. Jeżeli jesteś zainteresowany taką ofertą, prosimy o kontakt.
Kategoria:

Jeżeli masz wątpliwości czy prawidłowo wypełniasz druk ceidg-1, który stanowi zgłoszenie do centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej i w związku z nimi poszukujesz pomocy w ich rozwianiu, powinieneś jak najszybciej wejść na stronę E-Doradztwo Gospodarcze. W wymienionym serwisie będziesz miał możliwość samodzielnie lub z naszymi podpowiedziami wygenerować swój formularz ceidg-1. Wskazówki ekspertów znajdują w większości rubryk programu działającego na stronie serwisu e-dg.pl
Kategoria:

Firma Tax Consilium to firma oferująca usługi księgowe, oraz organizująca szkolenia. Nasze szkolenia organizujemy dla firm, administracji i oświaty. Jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się w organizowaniu profesjonalnych i skutecznych szkoleń dla pracowników każdej instytucji i firmy, oraz realizujemy usługi księgowe wszystkim zainteresowanym. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, a wszystkie nasze usługi oferujemy w najlepszych cenach. Zapraszamy!
Kategoria:

Kancelaria Adwokacka w Warszawie prowadzona przez adwokata Tomasza Borowca z siedzibą w dzielnicy Mokotów zajmuje się prawem:
- gospodarczym i cywilnym
- karnym
- rodzinnym
- administracyjnym
- pracy i ubezpieczeń społecznych
Adwokat po uzyskaniu pełnomocnictwa wynegocjuje i przygotuje umowę, będzie reprezentował klienta przed sądem, przygotuje pisma i wnioski procesowe, wykona czynności obrończe na etapie każdym postępowania sądowego. Na naszej stronie znajduje się również blog z informacjami prawnymi.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4