Top 10


    
2592 Tarcze do szlifowania http://sklep.metalpro.pl Hurtownia Artykułów Metalowych MetalPro zajmuje się sprzedawaniem najwyższej jakości towarów na terenie całej Polski. W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa znajdą się takie grupy produktów, jak przykładowo elementy ogrodzeniowe, w tym płaskowniki, czy też farby dedykowane do malowania ogrodzeń. Prócz tego zainteresowani mogą także składać zamówienia na materiały ścierne, takie jak tarcze do metalu. Po dokonanych zakupach, firmy z branży produkcji ogrodzeń mogą otrzymać rabat lojalnościowy. Wszystkie przedmioty posiadają swoje fotografie jak i szczegółowy opis techniczny. Zainteresowani mogą także dodać opinię o zakupionym produkcie. Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy metaloplastyka   elementy kute   kowalstwo   bramy kute   balustrady cze 16, 2014 Pozycjonusz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Firma Zigma - inżynieria przemysłowa jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się rozwojem kilka gałęzi przemysłu. Park maszyn jaki posiadamy to: frezarka CNC, tokarka, skaner 3D oraz nasze najmłodsze dziecko, a mianowicie drukarka 3d firmy Pro Jet 1500. Druk 3D to najnowsza usługa z naszej palety usług. Drukujemy modele, które zrobione są z fotopolimerów śwatłoutwardzalnych, które cechują się zarówno dobrą wytrzymałością, ale także bardzo dobrą elastycznością.

Na specjalne zamówienie projektujemy maszyny. Najczęściej są to maszyny, których nie można znaleźć na rynku.
Kategoria:

Eurosteel Armatura to nowo powstały oddział z armaturą przemysłową, która ma doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji elementów stalowych dla oczyszczalni ścieków od 1997 roku, czyli firmy Eurosteel. Park maszynowy pozwala oferować standardowe elementy armatury jak kolana hamburskie, kołnierze, dennice, trójniki, redukcje według polskich i międzynarodowych norm oraz niestandardowe elementy na specjalne zamówienie.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo KAHI-POLSKA oferuje kontrahentom dużą różnorodność produktów z zakresu łańcuchów przegubowych oraz kół łańcuchowych. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Poznaniu. Funkcjonujemy na rynku od dziesięciu lat. Gwarantujemy wszystkim klientom dostarczenie produktów na czas. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które charakteryzuje wysoka odporność. Zapewniamy fachowy serwis. Oferujemy konkurencyjne ceny każdych produktów umieszczonych w asortymencie. Elastycznie podchodzimy do oczekiwań przedstawionych przez naszych kontrahentów.
Kategoria:

Strona z wiadomościami dotyczącymi obróbki skrawaniem, która jest jednym z najczęściej wykorzystywanych procesów obróbki metali w technice ubytkowej. Na stronie dowiedzą się Państwo informacje między innymi o tym co to jest obróbka skrawaniem, do czego jest stosowana, jakie narzędzia używane są do obróbki skrawaniem, czy obrabiarki CNC nadają się innych materiałów oraz jak stać się operatorem maszyn sterowanych numerycznie CNC. Co więcej znajdą Państwo informacje dotyczące spotkań i eventów, firm specjalizujących się w obróbce CNC oraz uczelni z specjalizacjami dotyczącymi maszyn CNC. Jeżeli ciekawi Cię obróbka skrawaniem i pragniesz poznać coś więcej , zapraszamy do lektury.
Kategoria:

Firma Pakat jest producentem dostarczającym stalowe taśmy. Staliśmy się jedynym reprezentantem znanego producenta Boecker Wender Stahl na terytorium naszego kraju. Proponujemy sprężynowe taśmy w dużym przedziale rozmiarów, oraz rodzajów stali. Produkujemy nierdzewne taśmy, odporne na kwas, taśmy węglowe. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Stalowe taśmy, są produktami, które znajdują swój użytek w licznych obszarach przemysłu jak np. przemysł medyczny, motoryzacja, petrochemia, przemysł chemiczny, gastronomia, przemysł transportowy, w technice mocowania, pakowania dużych ładunków itp. Zapraszamy do przesyłania zapytań.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4