Top 10


    
266 Kancelaria Prawnicza Bernardo Cartoni i Wspólnicy Sp. K. http://www.kancelariacartoni.pl Kancelaria Prawnicza działająca na terenie Warszawy, ul. Krakowskie Przedmieście 37 m. 2, świadczy usługi z zakresu prawa spółek handlowych, prawo polskie, włoskie, międzynarodowe, prawa gospodarczego, karno skarbowego, celnego. Kancelaria jest doskonałym wsparciem dla firm działających na terytorium RP, a w szczególności współpracującymi z włoskimi firmami. Zapraszamy. Biznes i finanse > Doradztwo Kancelaria Warszawa   Kancelaria Prawnicza   prawo polskie   prawo włoskie   doradztwo paź 18, 2010 Agnieszka Więcek

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Doradztwo
Progress Holding Sp. z o.o. z Warszawy od 2004 roku zajmuje się doradztwem finansowym dla małych, średnich i dużych firm, a także dla osób fizycznych. Prowadzimy działalność z zakresu księgowości i rachunkowości, doradztwa podatkowego. Prowadzimy analizy rynków zagranicznych, posiadamy międzynarodowy zespół pracowników. Pomagamy w pozyskiwaniu funduszy i inwestorów. Doświadczenie i pasja pozwalają na oferowanie usług na najwyższym światowym poziomie. Przez lata działalności zdobyliśmy grono zaufanych klientów. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Podstawowym zakresem działalności firmy jest szacowanie wartości nieruchomości. Wykonujemy również inwentaryzacje budowlane. Jesteśmy wiarygodnym partnerem wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów miast, urzędów gmin, sądów powszechnych, kancelarii komorniczych oraz przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Nasze doświadczenie w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości zarówno przemysłowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej jak i mienia pozostawionego poza granicami Polski (mienie zabużańskie) oraz maszyn i urządzeń pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie ze Standardami Zawodowymi i aktualnymi przepisami prawa.

W naszej działalności stawiamy na jakości i profesjonalizm świadczonych usług, które zapewnia znajomość lokalnego rynku i wysokie kwalifikacje.
Kategoria:

Biuro Doradztwa Podatkowego GESTOR wyspecjalizowało się w wykonywaniu rozliczeń podatkowych oraz kadrowych dla różnych przedsiębiorstw. Oferujemy także świadczenia doradcze. Potrafimy profesjonalnie przedstawić klientom wady i zalety określonych wyborów. Proponujemy pomoc doskonale wykształconego zespołu zatrudnionych, którzy mają długoletnie doświadczenie w sektorze. Gwarantujemy fachowe rozliczanie tematów podatkowych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, to proponujemy darmową wycenę świadczeń. Zachęcamy do współpracy.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Piaseczno. Biuro świadczy usługi księgowe i rachunkowe dla średnich i małych firm oraz osób prywatnych. Biuro od wielu lat obsługuje przedsiębiorstwa z okolic Piaseczna. Dzięki rzetelności i profesjonalizmowi zdobyliśmy grono zaufanych klientów. Kładziemy nacisk na dobre relacje z klientem, aby rozumieć jego oczekiwania i potrzeby. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie proponując najkorzystniejsze rozwiązania finansowe/podatkowe. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. od wielu lat wykonuje usługi związane z szeroko rozumianym doradztwem gospodarczym. Posiadana przez nas duża wiedza zapewnia bardzo wysoki poziom merytoryczny wszystkich udzielonych porad. Doradzamy w pozyskiwaniu finansowania na inwestycje, w tworzeniu działań strategicznych a także we wdrażaniu działań naprawczych i w wielu innych aspektach działalności. Interdyscyplinarny zespół zapewnia kompleksowe doradztwo, obejmujące grupę czynności zachodzących w przedsiębiorstwie jako powiązaną wspólnotę.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4