Top 10


    
2836 Adwokat - Płock http://www.kancelariapaszko.pl Najlepsze rozwiązania prawne pomoże Państwu wybrać Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewy Paszko, która zapewnia spersonalizowane podejście do każdego kontrahenta. Wieloletnie doświadczenie i kooperacja z doskonale wykwalifikowanymi adwokatami to czynniki oddziałujące na rzetelność usług i odnoszenie sukcesów przez naszą Kancelarię. Wszystkie sprawy traktujemy priorytetowo, gwarantując zleceniodawcom działanie z dużym zaangażowaniem. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Płocku, jednak świadczymy usługi dla klientów na obszarze całego kraju. Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne kancelaria adwokacka   obsługa firm   sprawy karne   adwokat Ewa Paszko   opinie prawne paź 3, 2014 Pozycjonusz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Kancelaria Adwokacka została założona w 2007 roku przez adwokata Przemysława Kulczyckiego.

Od początku jej istnienia mottem przewodnim jest świadczenie pomocy prawnej w sposób rzeczowy, rzetelny i nakierowany na osiągnięcie rezultatu korzystnego dla klienta.

Pomoc prawna dla każdego klienta jest zindywidualizowana i zmierza do osiągnięcia sukcesu przy wykorzystaniu wszystkich okoliczności szczególnych dla danej sprawy. Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala na dokonanie optymalnego wyboru metod działania i prawnej argumentacji. Innowacyjność i odwaga jest w tym przypadku zamierzona i nakierowana na osiągnięcie sukcesu końcowego.

Poza sprawami typowymi podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych pod względem merytorycznym i prawnym, często o charakterze precedensowym.

W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.

Unsere Kanzlei erbringt Dienstleistungen in deutscher Sprache für Unternehmen und privat Mandanten.
Kategoria:

Na stronie internetowej wypowiadamy-oc.pl znajdą Państwo szczegółowe informacje odnoszące się do tematów związanych z wypowiedzeniem ubezpieczenia OC. Prowadzoną przez nas stronę cechuje wysoka przejrzystość, która ma wpływ na prostotę korzystania z udostępnionych informacji. Udostępniliśmy również efektywną możliwość generowania pis, pozwalającą na ekspresowe wykonanie określonego wypowiedzenia. Starannie redagujemy stronę, co sprawia, że możemy zagwarantować poprawność wszystkich zaprezentowanych informacji. Zapraszamy do kooperacji.
Kategoria:

Kancelaria Prawna radcy prawnego Magdaleny Grzybowskiej udziela porad prawnych lokalnie oraz przez Internet. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej 5F. Specjalizacją kancelarii jest prawo handlowe, gospodarcze, zamówień publicznych, cywilne, procesowe oraz administracyjne. Oferujemy kompleksową obsługę prawną dla firm. Świadczone przez nas usługi to gwarancja zadowolenia, jesteśmy elastyczni i dostosujemy rozwiązania do oczekiwań klientów. Zapraszamy.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu nasze usługi. Nasza kancelaria adwokacka w Tychach prowadzi sprawy z obrębu takich dziedzin jak prawo karne, prawo karno-skarbowe, prawo wykroczeń. Reprezentujemy naszych klientów na etapie postępowania przygotowawczego, przed sądem jak i również w postępowaniach wykonawczych. Na stronie Adwokat Tychy wyszukacie Państwo informacje o naszych usługach prawnych. W celu otrzymania porady prawnej czy też skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Prowadzimy nadto sprawy o wykroczenia, reprezentujemy klientów podczas postępowania karnego. Reprezentujemy oskarżycieli posiłkowych, prywatnych oraz powodów cywilnych.

Zajmujemy się między innymi, prawem cywilnym - sporządzamy i opiniujemy projekty umów i oświadczeń woli,
reprezentujemy strony w zakresie dochodzenia roszczeń na etapie przedsądowym, sądowym jak również egzekucyjnym. Prawem rodzinnym - obręb świadczonych przez nas usług w sprawach rodzinnych zawiera doradztwo prawne i repreze
Kategoria:

Kancelaria Prawnicza Niedźwiedź zajmuje się pozyskiwaniem zadośćuczynień za pomyłki lekarskie, które mogą sięgać nawet kilku milionów złotych. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Kwoty, których dochodzimy również są obliczane dla każdej osoby osobno. Pod uwagę bierzemy rozmiar konsekwencji zdrowotnych i finansowych, które poniósł obsługiwany przez nas klient w związku z błędem lekarskim. Zatrudnieni przez nas doświadczeni prawnicy są do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą klientom porady i pomocy prawnej. Zapraszamy do rozmowy z prowadzoną przez nas Kancelarią odszkodowawczą w Lublinie.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4