Top 10


    
2836 Adwokat - Płock http://www.kancelariapaszko.pl Najlepsze rozwiązania prawne pomoże Państwu wybrać Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewy Paszko, która zapewnia spersonalizowane podejście do każdego kontrahenta. Wieloletnie doświadczenie i kooperacja z doskonale wykwalifikowanymi adwokatami to czynniki oddziałujące na rzetelność usług i odnoszenie sukcesów przez naszą Kancelarię. Wszystkie sprawy traktujemy priorytetowo, gwarantując zleceniodawcom działanie z dużym zaangażowaniem. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Płocku, jednak świadczymy usługi dla klientów na obszarze całego kraju. Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne kancelaria adwokacka   obsługa firm   sprawy karne   adwokat Ewa Paszko   opinie prawne paź 3, 2014 Pozycjonusz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Nasza kancelaria adwokacka mieszcząca się w centrum Warszawy oferuje wszystkim klientom porady prawne na najwyższym poziomie. Nasi adwokaci to osoby o solidnym wykształceniu i dużym doświadczeniu zawodowym. Oferujemy kompleksowe usługi, które kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W zakresie naszej oferty znajduje się prawo cywilne, prawo karne, rodzinne, opiekuńcze, a także prawo gospodarcze. Ponadto można za naszym pośrednictwem skorzystać z porad online, które są sposobem na oszczędzenie czasu.
Kategoria:

Kancelaria prawna Przemysława Pawlickiego w Gostyniu proponuje szeroki zakres usług prawnych. Radca prawny zajmuje się udzielanie porad prawnych, windykacją należności, reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych, prowadzi bieżącą obsługę prawną przedsiębiorstw. Porady prawne dotycza takich zagadnień jak: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo handlowe czy też prawo budowlane. Na stronie internetowej poznają Państwo szczegółowy wykaz świadczonych usług.
Kategoria:

Prawnik Iwo Klisz za pomocą swojego bloga dzieli się merytorycznymi poradami z obszaru spraw o rozwód. Wpisy dotyczą między innymi wykazywania winy współmałżonka, czy też alimentów. Artykuły zamieszczone na stronie posiadają przydatne wskazówki, dzięki jakim petenci będą mogli prawidłowo wysłać wniosek, czy też zorientować się, w jaki sposób mogą kształtować się kontakty każdej ze stron w stosunku do dzieci. Prawo cywilne stanowi główny krąg zainteresowań adwokata, w tym nie jedynie zawodowych, ale też i naukowych. Prawnik występuje także jako pełnomocnik i doradca strony.
Kategoria:

Mariusz Kalejta to znany prawnik z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, który świadczy usługi na korzyść osób fizycznych oraz firm. Profesjonalna obsługa prawna udzielana jest zawsze na najwyższym poziomie, z poszanowaniem reguł etyki i kultury w biznesie. Nasza kancelaria adwokacka świadczy w szczególności porady dotyczące prawa rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego i handlowego. W szerokiej ofercie mamy także prawo administracyjne i prawo pracy. W razie potrzeby realizujemy również efektywną windykację należności. Nasze wynagrodzenie za porady prawne ustalamy odrębnie z każdym Klientem.
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych ?Statima? M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: zastępstwo procesowe, reprezentacja w postępowaniu sądowym, spadki, obsługa prawna, kompleksowa pomoc prawna, rozwody itp.
Naszą Kancelarię charakteryzuje szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że to co robimy jest słuszne. Klienci, którzy nam zaufają mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jesteśmy z nimi z stałym kontakcie, aktualnie informując o postępach w prowadzonych sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo w sądach i urzędach, godnie was reprezentujemy mając na względzie wasze dobro.
Swoim zaufaniem obdarzyła nas spora grupa przedsiębiorców, wśród których są przedsiębiorstwa i duże firmy, jak również osoby prywatne. Szczególnie cieszy nas poczucie, że pomogliśmy już tak wielu osobom szukającym porady prawnej oraz wsparcia w procesie sądowym. Nasza skuteczność wynika z tego, że nigdy nie zostawiamy żadnych
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4