Top 10


    
2853 Sprzedaż maszyn do metalu i drewna - PromaPL.pl http://www.promapl.pl Proma Polska Sp. z o.o. posiada dużą ofertę kompleksowych maszyn do drewna i metalu. Mamy również serwis tych maszyn, w którym pracują wykwalifikowani fachowcy.
Nakłaniamy przyszłych i obecnych klientów do skorzystania z naszego bardzo bogatego asortymentu, w którym znajdą państwo naprawę, sprzedaż oraz serwis maszyn do metalu i drewna.
Posiadamy własne zaplecze serwisowe wyposażone w najlepszy dostępny sprzęt. Posiadamy również oryginalne części zamienne oraz dokumentację serwisową.
Naprawa maszyn do drewna oraz metalu w naszej firmie cieszy się największym zainteresowaniem. Każdego roku zwiększa nam się portfel zadowolonych klientów. Prowadzimy także sprzedaż tokarek. Zachęcamy więc do skorzystanie z naszych usług.
Produkcja i przemysł > Maszyny budowlane
Dom, ogród > Usługi budowlane
serwis maszyn do drewna   sprzedaż maszyn do drewna   naprawa maszyn do drewna   serwis maszyn do metalu   sprzedaż maszyn do metalu   naprawa maszyn do metalu   sprzedaż tokarek paź 16, 2014 PromaPL

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Maszyny budowlane
Podstawową część oferty PHU Mawe stanowi fachowy sprzęt sprzątający. Rozprowadzamy doskonałej jakości odkurzacze przemysłowe, myjnie bezdotykowe, agregaty wysokociśnieniowe, szorowarki, zamiatarki, a także myjki ciśnieniowe. Sprzedawane przez nas odkurzacze przemysłowe odznaczają się wysoką siłą ssącą. W naszym asortymencie ma doskonałe odkurzacze Nilfisk-Alto, a ponadto w sprzedaży występują odkurzacze piorące, antywybuchowe i wykorzystywane do pracy z azbestem. Proponujemy Państwu również świetnej jakości sprzęt przeznaczony do myjni samochodowych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia mają 12-miesięczny okres gwarancyjny. Zapewniamy także własny serwis i szybkie usuwanie usterek.
Kategoria:

Wyspecjalizowana w sprzedaży części do koparek, firma COGITO, oferuje klientom bardzo dużą różnorodność asortymentową. Użytkownicy popularnych koparek znajdą u nas wszystkie potrzebne części. Dzięki ogromnej dostępności towarów, możemy w szybkim tempie dostarczyć klientom ogromną ilość zamówień. Konkurencyjne ceny produktów to jedna z podstawowych zalet naszej firmy. Ponadto zapewniamy fachowe doradztwo przy wybieraniu produktów. Nasi klienci mogą skorzystać z wygodnego systemu online, za pomocą którego można kupować artykuły.
Kategoria:

EKO-TECH jest to firma zajmujące się w dostarczaniu licznym firmom z przeróżnych odnóg przemysłu rozwiązań rzepowych. Od dłuższego czasu jesteśmy wspólnikiem firmy Gottlieb Binder, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wszelkie rozwiązania techniczne produkowane przez nich. W naszej ofercie posiadamy wszelkie rzepy, takie jak grzybkowe, nanoplast, czy też rzepy "haczyki i flausz". Posiadamy również różne dostępne na rynku taśmy. Więcej szczegółów odszukasz na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Masz firmę budowlaną? Oferujesz usługi wykonywane na wysokości? Sprawdź ofertę Lifto firmy zajmującej się wynajmem różnego rodzaju podnośników. Wynajmowany przez nas sprzęt jest nowoczesny, na bieżąco konserwowany i sprawdzany po to by zapewnić Państwo usługi na najwyższym poziomie. W Lifto możliwy jest wynajem podnośników Warszawa, wynajem zwyżek, wynajem podnośników koszowych Warszawa. Ofertę wynajmu zawsze dopasowujemy do klienta i do jego potrzeb. Sprawdź jakie podnośniki koszowe Warszawa możesz u nas wynająć i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie. www.lifto.pl to tutaj znajduje się najlepszy wynajem podnośników Warszawa. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Kategoria:

Firma SAR-POL zaprasza do zapoznania się z ich ofertą maszyn budowlanych i drogowych wysokiej jakości, pochodzących od znanych i renomowanych producentów. Ich firma od 1991 roku stosuje nowatorskie i profesjonalne rozwiązania. Swoim Klientom oprócz sprzedaży oferuje wynajem urządzeń a także ich serwis oraz części do nich. Mamy nadzieję, ze nasza strona internetowa przedstawi Państwu wszelkie niezbędne i potrzebne informacje. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4