Top 10


    
2853 Sprzedaż maszyn do metalu i drewna - PromaPL.pl http://www.promapl.pl Proma Polska Sp. z o.o. posiada dużą ofertę kompleksowych maszyn do drewna i metalu. Mamy również serwis tych maszyn, w którym pracują wykwalifikowani fachowcy.
Nakłaniamy przyszłych i obecnych klientów do skorzystania z naszego bardzo bogatego asortymentu, w którym znajdą państwo naprawę, sprzedaż oraz serwis maszyn do metalu i drewna.
Posiadamy własne zaplecze serwisowe wyposażone w najlepszy dostępny sprzęt. Posiadamy również oryginalne części zamienne oraz dokumentację serwisową.
Naprawa maszyn do drewna oraz metalu w naszej firmie cieszy się największym zainteresowaniem. Każdego roku zwiększa nam się portfel zadowolonych klientów. Prowadzimy także sprzedaż tokarek. Zachęcamy więc do skorzystanie z naszych usług.
Produkcja i przemysł > Maszyny budowlane
Dom, ogród > Usługi budowlane
serwis maszyn do drewna   sprzedaż maszyn do drewna   naprawa maszyn do drewna   serwis maszyn do metalu   sprzedaż maszyn do metalu   naprawa maszyn do metalu   sprzedaż tokarek paź 16, 2014 PromaPL

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Maszyny budowlane
Podstawową część oferty PHU Mawe stanowi fachowy sprzęt sprzątający. Rozprowadzamy doskonałej jakości odkurzacze przemysłowe, myjnie bezdotykowe, agregaty wysokociśnieniowe, szorowarki, zamiatarki, a także myjki ciśnieniowe. Sprzedawane przez nas odkurzacze przemysłowe odznaczają się wysoką siłą ssącą. W naszym asortymencie ma doskonałe odkurzacze Nilfisk-Alto, a ponadto w sprzedaży występują odkurzacze piorące, antywybuchowe i wykorzystywane do pracy z azbestem. Proponujemy Państwu również świetnej jakości sprzęt przeznaczony do myjni samochodowych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia mają 12-miesięczny okres gwarancyjny. Zapewniamy także własny serwis i szybkie usuwanie usterek.
Kategoria:

W ofercie przedsiębiorstwa Bellator Sp. z o.o. znajduje się duża różnorodność maszyn budowlanych. Nasza oferta obejmuje zarówno nowe, jak również używane maszyny. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi dystrybutorami, co sprawia, że możemy zapewnić świetną klasę wszystkich oferowanych przez naszą firmę artykułów. Specjalistyczna pomoc naszych ludzi będzie pomocna w wyborze najlepszych artykułów, które indywidualnie dostosowujemy do wyartykułowanych przez kontrahenta oczekiwań. Wszystkie szczegółowe informacje na temat naszej oferty zostały zawarte na stronie internetowej.
Kategoria:

EKO-TECH jest to firma zajmujące się w dostarczaniu licznym firmom z przeróżnych odnóg przemysłu rozwiązań rzepowych. Od dłuższego czasu jesteśmy wspólnikiem firmy Gottlieb Binder, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wszelkie rozwiązania techniczne produkowane przez nich. W naszej ofercie posiadamy wszelkie rzepy, takie jak grzybkowe, nanoplast, czy też rzepy "haczyki i flausz". Posiadamy również różne dostępne na rynku taśmy. Więcej szczegółów odszukasz na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Firma SAR-POL zaprasza do zapoznania się z ich ofertą maszyn budowlanych i drogowych wysokiej jakości, pochodzących od znanych i renomowanych producentów. Ich firma od 1991 roku stosuje nowatorskie i profesjonalne rozwiązania. Swoim Klientom oprócz sprzedaży oferuje wynajem urządzeń a także ich serwis oraz części do nich. Mamy nadzieję, ze nasza strona internetowa przedstawi Państwu wszelkie niezbędne i potrzebne informacje. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego.
Kategoria:

Dla firm, które chcą korzystając z usług jednego dostawcy urządzić powierzchnię magazynową, oferta spółki Jungheinrich Polska Sp. z o.o. okaże się doskonałym rozwiązaniem. Nasze produkty są znane z nienagannej jakości oraz dużej wytrzymałości. Proponujemy nowe i używane wózki widłowe oraz możliwość ich wynajęcia. Jesteśmy znani ze świadczenia błyskawicznych napraw serwisowych. Zatrudniona przez nas osoba przyjeżdża do klienta w terminie krótszym niż 4 godziny od zgłoszenia problemie. Proponujemy usługi polegające na analizie i optymalizacji sytuacji magazynowej w kierowanym przez Państwa zakładzie.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4