Top 10


    
2928 Posadzki Anhydrytowe http://tempo-spj.pl Działająca od ponad dwudziestu lat firma Tempo działa na terenie całej Polski. Wytwarza m.in. samopoziomujące wylewki anhydrytowe, niewymagające szlifowania i charakteryzujące się szalenie równą, gładką powierzchnią, co ułatwia wykonywanie posadzek i obniża jego koszty. Usatysfakcjonowany będzie tu każdy kontrahent, którego interesuje wylewka samopoziomująca albo gips ceramiczny. Podstawowym elementem oferty są jednakże posadzki jastrychowe, wykonywane w nowoczesnej technice przy użyciu specjalistycznych maszyn. Posadzki takie posiadają wysoką trwałość i stanowią znakomite podłoże pod wszelkiego stylu wierzchnie warstwy podłogowe. Oprócz tej działalności oraz dystrybucji rozmaitych gipsów, firma projektuje również usługi transportowo-spedycyjne specjalistycznymi cysternami, gwarantując czystość przewożonych materiałów. Dom, ogród > Materiały budowlane
Dom, ogród > Usługi budowlane
transport   spedycja   posadzki   perlit   gips budowlany   gips ceramiczny   wylewki samopoziomujące gru 19, 2014 W. Fiszera

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Kraina Remontu to świetne miejsce, gdzie możesz bez większych problemów znaleźć sprawdzone i łatwe do zastosowania informacje na temat remontowania mieszkania. Dajemy Ci wyłącznie solidną dawkę wiedzy, dzięki której będzie Ci jeszcze łatwiej podejść do spraw typowo remontowych. Więcej znajdziesz na naszej stronie www. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową. Adres do niej znajduje się w szczegółach ogłoszenia.
Kategoria:

Kominy.pl są nowoczesną platformą sprzedażową, na której można w łatwy i szybki sposób znaleźć oraz skonfigurować (dzięki pomocy doradcy) odpowiedni dla siebie system kominowy. Oferta obejmuje bowiem gotowe kominy ceramiczne, wentylacyjne i stalowe pochodzące wprost od producentów. Dzięki temu zgromadzone w serwisie materiały budowlane posiadają atrakcyjne ceny i najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami oraz gwarancją. Ponadto w ramach sprzedaży łączonej istnieje możliwość doboru odpowiednich przyłączy, zakończeń, nasad i wkładów. Zapraszamy na zakupy.
Kategoria:

Masz problem z kamieniem naturalnym na w Twoim domu? Nie zwlekaj dłużej i postaraj się zaradzić problem zabrudzeń odpowiednią chemią kamieniarską. Impregnaty do kamienia naturalnego do twojej kuchni, łazienki czy ogrodu. to wszystko znajdziesz u nas w przystępnych cenach! Oferujemy również szereg produktów najwyższej jakości od najlepszych europejskich producentów - roberlo, hmk, otto chemie! Skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego już teraz!
Kategoria:

Towary powstają z taśmy metalowej, w procesie odkształcania. Następnie, w wyniku różnorakich procesów, powstają różnorakie rodzaje rur. Pierwsze z nich, rury bez szwu są walcowane i docinane na wymiar. Rury precyzyjne są to wybory bardzo precyzyjne. Można zamawiać je na wymiar i także docinać na życzenie. Głębokie rury ciągnione także należą do oferty. Proces produkcji pozwala na wykonywanie produktów o bardzo małej średnicy. Asortyment spółki to także inne produkty, które wykonane są ze stali szlachetnej, metali kolorowych, specjalnych stopów o dużej elastyczności. Jakość wykonywanych towarów stanowi największą wartość. Ważne jest badanie materiału od samego początku produkcji, aż do wytworzania produktu wyjściowego.
Kategoria:

W branży budowniczej funkcjonujemy już parę lat. Był to czas, w którym wyrobiliśmy sobie szacunek mnóstwa klientów i rozpoczęliśmy współpracę z kilkunastoma partnerami handlowymi. Okazaliśmy się dobrym partnerem handlowym i fachowcem w branży budowlanej.
Nasza firma zajmuje się stolarką okienną i drzwiami. Stawiamy na solidne i innowacyjne drewniane drzwi i okna, które znakomicie sprawdzą się w każdym domu. Realizujemy każde projekty i wykonamy każdy rodzaj okien lub drzwi. Nasza firma stawia na wytrzymałość i ekologię, przez to solidnie przykładamy uwagę do procesu produkcyjnego w naszej firmie. Ciągły monitoring oferowanych produktów i nagrody za funkcjonalność firmy to dowód, iż nasza firma wykonuje doskonałe produkty.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4