Top 10


    
2928 Posadzki Anhydrytowe http://tempo-spj.pl Działająca od ponad dwudziestu lat firma Tempo działa na terenie całej Polski. Wytwarza m.in. samopoziomujące wylewki anhydrytowe, niewymagające szlifowania i charakteryzujące się szalenie równą, gładką powierzchnią, co ułatwia wykonywanie posadzek i obniża jego koszty. Usatysfakcjonowany będzie tu każdy kontrahent, którego interesuje wylewka samopoziomująca albo gips ceramiczny. Podstawowym elementem oferty są jednakże posadzki jastrychowe, wykonywane w nowoczesnej technice przy użyciu specjalistycznych maszyn. Posadzki takie posiadają wysoką trwałość i stanowią znakomite podłoże pod wszelkiego stylu wierzchnie warstwy podłogowe. Oprócz tej działalności oraz dystrybucji rozmaitych gipsów, firma projektuje również usługi transportowo-spedycyjne specjalistycznymi cysternami, gwarantując czystość przewożonych materiałów. Dom, ogród > Materiały budowlane
Dom, ogród > Usługi budowlane
transport   spedycja   posadzki   perlit   gips budowlany   gips ceramiczny   wylewki samopoziomujące gru 19, 2014 W. Fiszera

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
BUD-NET prowadzi serwis budowlany pod adresem www.Betonowa-Kostka.pl oraz jednocześnie trudni się sprzedażą materiałów budowlanych, jak też prowadzi ich dystrybucję na terenie całej Polski. Troszczymy się o dobrą jakość oferowanych produktów. W asortymencie mamy towary, które pochodzą od czołowych firm rodzimych, jak również zagranicznych. Doskonale zdajemy sobie też sprawę z tego, jak istotny dla Klienta jest koszt inwestycji, z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty sprzedawane były w konkurencyjnych cenach.

Najważniejszym produktem, dostępnym w naszym asortymencie jest betonowa kostka brukowa. Proponujemy Państwu kostkę dobrej jakości, atrakcyjne ceny, jak również krótki czas realizacji. Zamówioną kostkę dowozimy w miejsce wskazane przez Klienta. Na naszej stronie dostępny jest szczegółowy cennik na kostkę, dzięki któremu można skrupulatnie wyliczyć, jaki będzie koszt kupna kostki w danym kolorze.
Kategoria:

Budując lub remontując dom zastanawiamy się, co zrobić żeby wyglądał wyjątkowo. Mamy bardzo proste rozwiązanie. To balustrady na balkonach i schodach wejściowych tworzą niejako styl całego domu. A balustrady złożone z klasycznych ( lub o nowoczesnej linii) tralek i doskonale wykończonych zakończeniach poręczy, to ponadczasowe rozwiązanie. Zawsze modne, pasujące do różnego typu architektury, łatwe w utrzymaniu, niedrogie w konserwacji, to betonowe balustrady. Gdy dodamy do tego świetną galanterię betonową: donice, kosze, betonowe kule do zakończeń poręczy otrzymamy dom naszych marzeń. Duży wybór wzorów tralek, wykończeń balustrad oraz parapetów sprawia, że każdy projekt jest wyjątkowy. Marzysz o czymś zupełnie innym, wykonamy Twój wzór na zamówienie. Masz piękne wiszące balkony, my mamy tralki z betonów lekkich. Wszystko to fachowo zamontujemy, gwarantując wysoką jakość wyrobów i wykonania. Całości może dopełnić altanka ogrodowa w stylu romantycznym wykonana z naszych tralek i słupków
Kategoria:

Sklep internetowy znanej na polskim rynku firmy Prodmax produkującej systemy kominowe i wentylacyjne. W ofercie znajdą państwo szereg nasad kominowych stałych jak i oborowych takich jak: strażak kominowy, strażak kominowy z przejściem, turbowent, turbowent podłużny, woolepr, szenard i daszek kominowy. Gwarantujemy najlepszą jakość wraz z konkurencyjną ceną, szybką wysyłką do 24 godzin i pełną obsługą techniczna pod numerem infolinii czynnym cały dzień. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą.
Kategoria:

Wyroby kamieniarskie coraz częściej znajdują zastosowanie w naszych domach. Urządzając własny dom warto zastanowić się nad elementami, których budulcem jest marmur czy granit. Najwyższej jakości produktów od wielu lat dostarcza zakład kamieniarski Rogala. Wśród oferowanych przez przedsiębiorstwo materiałów odnaleźć można także niezbyt jeszcze popularny na naszym rynku trawertyn. Ze względu na unikalny wygląd może w najbliższym czasie stać się bardziej popularny. Przedsiębiorstwo zaopatruje nie tylko prywatnych inwestorów, ale i duże inwestycje.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Technomac jest specjalistą w dostarczaniu produktów z kompozytu drewna WPC, które są świetnym zamiennikiem drewna egzotycznego. Deski tarasowe jak i elewacyjne dostępne są we wszystkich odcieniach szlachetnych gatunków drewna. Mają one naturalną płaszczyznę i strukturę drewna. Wyróżnia je to, że są przyjazne dla środowiska, ponieważ są odzyskiwalne w w całości. Oferujemy również promienniki podczerwieni, które umożliwiają zapewnienie optymalnej i równomiernej dystrybucji ciepła oraz utrzymanie zużycia energii elektrycznej na niskim poziomie.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4