Top 10


    
2958 Dokumentacja geotechniczna http://www.pracowniageologiczna.pl/ Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z portalem www.pracowniageologiczna.pl. Nasza firma jest przedsiębiorstwem rodzinnym, aktywnym na polskim rynku już od roku 1991. Prowadzimy badania geologiczne, geotechniczne oraz badania monitoringowe. Trudnimy się wierceniami geologicznymi, wykonywaniem otworów piezometrycznych i studni oraz pracami poszukiwawczymi pod kątem poszukiwania terenów perspektywicznych dla złóż kopalin. Wykonujemy również badania dotyczące stopnia zanieczyszczeń wód podziemnych i gruntów na obiektach paliwowych. Nadzorujemy składowiska odpadów przemysłowych, komunalnych i wydobywczych. Zachęcamy do odwiedzin. Dom, ogród > Usługi budowlane dokumentacja geologiczna   dokumentacja geotechniczna   dokumentacja hydrogeologiczna   pompy ciepła dokumentacja gru 19, 2014 Wojciech

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Firma CM&W wyspecjalizowało się w instalacjach do uzdatniania wody. Funkcjonujemy na rynku od prawie dwudziestu lat. Jesteśmy znani z wysokiej klasy świadczonych usług. Oferujemy wykonanie całego projektu oraz przeprowadzenie koniecznych robót. Mamy sieć sklepów, które oferują produkty do wody i kanalizacji oraz różne filtry czy chemię basenową. Taki stan rzeczy pozwala nam na zagwarantowanie kontrahentom konkurencyjnych cen produktów. Proponujemy specjalistyczne doradztwo na każdym etapie realizowania inwestycji. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów sprzedaży.
Kategoria:

Firma Olanex, która specjalizuje się głównie w pracach wysokościowych, gwarantuje realizowanie powierzonych jej zleceń z najwyższą starannością. Usługi, które wykonujemy najczęście to mycie i malowanie elewacji. Kluczowym celem działalności firmy jest zadowolenie klienta, dlatego pracownicy naszej firmy to profesjonaliści, którzy są odpowiedzialni, bardzo dobrze zorganizowani. Możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem oraz mocno rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.
Kategoria:

Poszukują Państwo firmy specjalizującej się w zakresie robót budowlanych na terenie województwa małopolskiego? Odwiedź stronę internetową przedsiębiorstwa Alfa&Omega z Krakowa i zapoznaj się z oferowanymi przez nich usługami. Ich oferta obejmuje głównie prace w zakresie docieplania, np. wykonywanie elewacji budynków, ocieplanie poddaszy czy też izolacją fundamentów. Firma oferuje równeż usługi w zakresie montażu okien i drzwi, adaptacji pomieszczeń czy murowania ścian bądź kominów.
Kategoria:

Dachy szklane i drzwi przesuwne od dawna są profesją firmy KER+3MR. Przewodząc wiele poważnych projektów zyskaliśmy dużą popularność wśród klientów. Sięgając po najlepsze technologie oferujemy nowoczesne rozwiązania, które są bezawaryjne przez długie lata. Profesjonalna kadra postara się by Państwa projekt został wykonany w jak najlepszej postaci. Robimy ekspertyzy, wykonanie detali wykonawczych oraz pełną współpracę z autorami projektów. Kompleksowe usługi od produkcji po sam transport i montaż - zapewniamy pełen profesjonalizm. Z miłą chęcią odpowiemy na wszelkie pytania nie dające państwu spokoju dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego bądź zajrzenia na naszą oficjalną stronę internetową.
Kategoria:

Jeśli interesują Państwa specjalistyczne świadczenia przeciwpożarowe, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę FireTech, której siedziba znajduje się w Warszawie. Zapewniamy ekspresowe wykonanie usług w niezwykle atrakcyjnych cenach. Pośród proponowanego przez nas zakresu czynności każdy kontrahent na pewno odnajdzie właściwą ofertę. Oferujemy klientom specjalistyczne doradztwo z pracowaniem procedur najlepiej dopasowanych do wskazanych przez klienta wymagań.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4