Top 10


    
3039 Stal-Pol Zbrojenie rozproszone producent http://www.stalpol.com.pl Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stal-Pol z Dzierżoniowa od 1999 roku zajmuje się lekką produkcją stalową dla budownictwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości produkowanych artykułów i konkurencyjnym cenom firma spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie między innymi włókno stalowe, zbrojenie rozproszone, siatki zgrzewane, druty stalowe. Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy Włókno stalowe   zbrojenie   rozproszone   siatki zgrzewane   stal   budownictwo   stal-pol   wyroby   produkty   stalowe sty 22, 2015 Karol

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Firma Pakat jest producentem dostarczającym stalowe taśmy. Staliśmy się jedynym reprezentantem znanego producenta Boecker Wender Stahl na terytorium naszego kraju. Proponujemy sprężynowe taśmy w dużym przedziale rozmiarów, oraz rodzajów stali. Produkujemy nierdzewne taśmy, odporne na kwas, taśmy węglowe. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówień. Stalowe taśmy, są produktami, które znajdują swój użytek w licznych obszarach przemysłu jak np. przemysł medyczny, motoryzacja, petrochemia, przemysł chemiczny, gastronomia, przemysł transportowy, w technice mocowania, pakowania dużych ładunków itp. Zapraszamy do przesyłania zapytań.
Kategoria:

Odlewnia Rafamet jest producentem odlewów żeliwnych ciężkich. Do ich wykonania stosuje żeliwo wysokich gatunków, takich jak żeliwo sferoidalne oraz żeliwo szare. Specjalistyczne stopy ni-resist i ni-hard.

Podstawowymi produktami odlewni są odlewy żeliwne wykonywane na specjalne zamówienia klientów, w zgodzie z ich specyfikacją i wymaganiami. Najczęściej zamawianymi odlewami są płyty traserskie i płyty montażowe.

Usługi to również istotny element funkcjonowania odlewni, do naszych najpopularniejszych usług zaliczają się usługi laboratoryjne, obróbki termicznej i mechanicznej, a także naprawy metodą METALOCK. Zalety metody METALOCK, które są przyczyną jej popularności, to fakt że po dokonanej naprawie w większości przypadków nie jest wymagana późniejsza obróbka odlewu żeliwnego, a także to, że podczas naprawy odlew nie jest poddawany naprężeniom ani innym procesom mogącym naruszyć naprawiany odlew.
Kategoria:

Obejmy do rur, uszczelki kołnierzowe, uszczelki fibrowe, do turbosprężarek i gumowe oraz wiele więcej możesz znaleźć u firmy ADMET! Nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Działamy na polskim rynku już od 1992 roku. Nasze doświadczenie spowodowało, że podchodzimy do każdego klienta indywidualnie! Sprawdź nas i przekonaj się jak wygląda prawdziwa współpraca! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i kontaktu telefonicznego już teraz!
Kategoria:

Przedsiębiorstwo KAHI-POLSKA oferuje kontrahentom dużą różnorodność produktów z zakresu łańcuchów przegubowych oraz kół łańcuchowych. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Poznaniu. Funkcjonujemy na rynku od dziesięciu lat. Gwarantujemy wszystkim klientom dostarczenie produktów na czas. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które charakteryzuje wysoka odporność. Zapewniamy fachowy serwis. Oferujemy konkurencyjne ceny każdych produktów umieszczonych w asortymencie. Elastycznie podchodzimy do oczekiwań przedstawionych przez naszych kontrahentów.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej witryny. Nasza oferta nastawione są na specjalistyczne firmy wykonawcze w segmencie robót antykorozyjnych i chemoodpornych, remontowo - budowlanych, a także przedsiębiorstw produkcyjnych w branży wyrobów metalowych. Polecamy szczególnie wysokiej klasy ścierniwo pomiedziowe, które jest naszym numerem jeden. Nasze przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe istnieje na rynku od 1992 roku. Służymy naszą przestronną wiedzą oraz bagażem doświadczeń i robimy wszystko co w naszej mocy, żeby każdy z naszych klientów wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4