Top 10


    
3094 Galeco http://galeco.pl Wysokiej klasy systemy rynnowe klienci odnajdą w ofercie przedsiębiorstwa Galeco, które funkcjonuje w branży od prawie dwudziestu lat. Przygotowaliśmy dla klientów różnorodne linie produktowe, które różnią się materiałem, z którego są wykonane oraz właściwościami. Wszystkie nasze produkty cechuje długoletnia wytrzymałość. Zapewniamy pomoc w doborze najlepszych rozwiązań, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb kontrahentów. Produkty sprzedajemy w kilku biurach handlowych w Polsce oraz poza granicami. Dom, ogród > Materiały budowlane rynny stalowe   systemy rynnowe   system bezokapowy   rynny bezokapowe   rynny PVC lut 26, 2015 Pozycjonusz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
W asortymencie przedsiębiorstwa Przebijemy.pl znajdą Państwo bardzo duży wybór artykułów budowlanych. Staramy się przebić każdą wycenę, jaką klient nam przekaże z innych składów budowlanych. Jest to możliwe dzięki składaniu przez nas bardzo dużych zamówień u dostawców, za które jesteśmy premiowani atrakcyjnymi rabatami. Zapraszamy do nadsyłania posiadanych ofert cenowych. Szybko odpowiadamy, przekazując informację jakie ceny jesteśmy w stanie zaproponować. Funkcjonujemy na terenie województwa śląskiego, dolnośląskiego a także opolskiego.
Kategoria:

Firma BETKOM od dość dawna kompleksowo obsługuje klientów hurtowych w obszarze dostawy budowlanych materiałów takich jak np. bloczki betonowe, kostka granitowa a także materiałów opałowych takich jak brykiet z brunatnego węgla czy też węgiel . Betkom to firma wspiera także na rynku polskim bardzo dobrych producentów europejskich marek, działając na zasadach agencyjnych. Wysoka jakość sprzedawanych usług oraz towarów, terminowość dostaw a także ukierunkowana sprzedaż na zadowolenie klienta, zapewniają naszej firmie ciągły oraz wysoki rozwój oraz ustabilizowaną rynkową pozycję.
Kategoria:

Jesteśmy spółką, która na rynku jest od 1992 roku. W ciągu tych lat współpracowaliśmy z bardzo wieloma klientami , z których bardzo duża część z nich była w stu procentach zadowolona z naszych produktów. Jest to doskonałe świadectwo jakości naszych produktów. Ekipa naszych profesjonalistów jest bardzo doświadczona oraz potrafi w razie potrzeby doradzić przy wyborze dobrych towarów. Dostarczamy między innymi meble łazienkowe, kable i przewody, opryskiwacze, sekatory i wiele innego rodzaju produktów. Każdemumamy możliwość zapewnić bardzo duży wybór produktów w najwyższej jakości i przy zachowaniu atrakcyjnych cen.
Kategoria:

Tarassystem to wyjątkowe drewniane tarasy, tanie, solidne i łatwe w montażu. Dzięki temu systemowi taras z drewna można mieć gotowy w ciągu jednego dnia! Wszystkie elementy drewniane są fabrycznie olejowane, co zabezpiecza je przed biodegradacją i utratą koloru, a dzięki łącznikom CLICK deski tarasowe można błyskawicznie zamontować na legarach. Tarassystem to deski z drewna Thermojesion, legary z drewna egzotycznego oraz łączniki z tworzywa sztucznego. Łączniki skonstruowane są w taki sposób, że montaż desek na legarach nie wymaga użycia żadnych dodatkowych wkrętów. Wszystkim, którzy marzą o naturalnym, drewnianym, pięknym i trwałym tarasie polecamy drewniane tarasy typu Tarassystem.
Kategoria:

Firma produkcyjna EFEKT Plus z Rzeszowa specjalizuje się w produkcji folii stretch. Funkcjonujemy na terenie rynku południowo-wschodniej Polski od 1995 roku. Wszelkie nasze działania prowadzimy w oparciu o SZJ, który został wdrożony w 2007 roku. Dzięki temu powstają u nas wyroby o jeszcze doskonalszej jakości. Od lat wytwarzamy wiele rodzajów folii stretch ręcznej, maszynowej oraz Jumbo, dostępnej w wielu szerokościach i grubościach. W naszej ofercie mamy także inne materiały przeznaczone do opakowań, a dzięki temu możemy zaproponować bardziej kompleksową ofertę. W ostatnim czasie globalny rynek folii stretch bardzo się rozwinął. My również nie pozostajemy w tyle i staramy się nadążać za nowościami w branży.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4