Top 10


    
311 Impakt Technika Wyposażenie Sklepów http://www.impakt-t.pl Impakt Technika jest czołowym producentem wyposażenia sklepów. Od lat produkujemy wyroby, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Kompleksowo wykonujemy zindywidualizowane projekty na życzenie Klienta.
Bazowym produktem Naszej firmy są boksy kasowe, ale w ofercie znajdziecie Państwo także : systemy prowadzenia klienta, regały sklepowe, bramki, butiki, szafki. Nasze usługi to również: obróbka metalu, spawanie, malowanie proszkowe. Posiadamy szeroki park maszyn oraz własne studio projektowe. Zapraszamy do współpracy.
Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Regiony > Małopolskie
wyposażenie sklepów   boksy kasowe   obróbka metalu   wycinanie laserowe   bramki sklepowe   systemy prowadzenia klienta   spawanie   boxy kasowe sty 25, 2011 Ewelina

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Hurtownia Artykułów Metalowych MetalPro zajmuje się sprzedawaniem najwyższej jakości towarów na terenie całej Polski. W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa znajdą się takie grupy produktów, jak przykładowo elementy ogrodzeniowe, w tym płaskowniki, czy też farby dedykowane do malowania ogrodzeń. Prócz tego zainteresowani mogą także składać zamówienia na materiały ścierne, takie jak tarcze do metalu. Po dokonanych zakupach, firmy z branży produkcji ogrodzeń mogą otrzymać rabat lojalnościowy. Wszystkie przedmioty posiadają swoje fotografie jak i szczegółowy opis techniczny. Zainteresowani mogą także dodać opinię o zakupionym produkcie.
Kategoria:

Odlewnia Rafamet jest producentem odlewów żeliwnych ciężkich. Do ich wykonania stosuje żeliwo wysokich gatunków, takich jak żeliwo sferoidalne oraz żeliwo szare. Specjalistyczne stopy ni-resist i ni-hard.

Podstawowymi produktami odlewni są odlewy żeliwne wykonywane na specjalne zamówienia klientów, w zgodzie z ich specyfikacją i wymaganiami. Najczęściej zamawianymi odlewami są płyty traserskie i płyty montażowe.

Usługi to również istotny element funkcjonowania odlewni, do naszych najpopularniejszych usług zaliczają się usługi laboratoryjne, obróbki termicznej i mechanicznej, a także naprawy metodą METALOCK. Zalety metody METALOCK, które są przyczyną jej popularności, to fakt że po dokonanej naprawie w większości przypadków nie jest wymagana późniejsza obróbka odlewu żeliwnego, a także to, że podczas naprawy odlew nie jest poddawany naprężeniom ani innym procesom mogącym naruszyć naprawiany odlew.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stal-Pol z Dzierżoniowa od 1999 roku zajmuje się lekką produkcją stalową dla budownictwa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysokiej jakości produkowanych artykułów i konkurencyjnym cenom firma spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie między innymi włókno stalowe, zbrojenie rozproszone, siatki zgrzewane, druty stalowe.
Kategoria:

Eurosteel Armatura to nowo powstały oddział z armaturą przemysłową, która ma doświadczenie w projektowaniu i konstrukcji elementów stalowych dla oczyszczalni ścieków od 1997 roku, czyli firmy Eurosteel. Park maszynowy pozwala oferować standardowe elementy armatury jak kolana hamburskie, kołnierze, dennice, trójniki, redukcje według polskich i międzynarodowych norm oraz niestandardowe elementy na specjalne zamówienie.
Kategoria:

Strona z wiadomościami dotyczącymi obróbki skrawaniem, która jest jednym z najczęściej wykorzystywanych procesów obróbki metali w technice ubytkowej. Na stronie dowiedzą się Państwo informacje między innymi o tym co to jest obróbka skrawaniem, do czego jest stosowana, jakie narzędzia używane są do obróbki skrawaniem, czy obrabiarki CNC nadają się innych materiałów oraz jak stać się operatorem maszyn sterowanych numerycznie CNC. Co więcej znajdą Państwo informacje dotyczące spotkań i eventów, firm specjalizujących się w obróbce CNC oraz uczelni z specjalizacjami dotyczącymi maszyn CNC. Jeżeli ciekawi Cię obróbka skrawaniem i pragniesz poznać coś więcej , zapraszamy do lektury.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4