Top 10


    
311 Impakt Technika Wyposażenie Sklepów http://www.impakt-t.pl Impakt Technika jest czołowym producentem wyposażenia sklepów. Od lat produkujemy wyroby, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Kompleksowo wykonujemy zindywidualizowane projekty na życzenie Klienta.
Bazowym produktem Naszej firmy są boksy kasowe, ale w ofercie znajdziecie Państwo także : systemy prowadzenia klienta, regały sklepowe, bramki, butiki, szafki. Nasze usługi to również: obróbka metalu, spawanie, malowanie proszkowe. Posiadamy szeroki park maszyn oraz własne studio projektowe. Zapraszamy do współpracy.
Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Regiony > Małopolskie
wyposażenie sklepów   boksy kasowe   obróbka metalu   wycinanie laserowe   bramki sklepowe   systemy prowadzenia klienta   spawanie   boxy kasowe sty 25, 2011 Ewelina

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Jeżeli interesują Państwa świadczenia z zakresu obróbki skrawaniem czy obróbki metali, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Instal Chemik, którego siedziba znajduje się w Pleszewie. Proponujemy kompleksowy zakres czynności dla każdego klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w sektorze jest świetnym potwierdzeniem nienagannej klasy proponowanych czynności. Mamy świetnie przygotowanych ludzi, którzy pozwalają na staranne wykonanie każdego powierzonego przez klienta zadania.
Kategoria:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej witryny. Nasza oferta nastawione są na specjalistyczne firmy wykonawcze w segmencie robót antykorozyjnych i chemoodpornych, remontowo - budowlanych, a także przedsiębiorstw produkcyjnych w branży wyrobów metalowych. Polecamy szczególnie wysokiej klasy ścierniwo pomiedziowe, które jest naszym numerem jeden. Nasze przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe istnieje na rynku od 1992 roku. Służymy naszą przestronną wiedzą oraz bagażem doświadczeń i robimy wszystko co w naszej mocy, żeby każdy z naszych klientów wyszedł od nas w pełni usatysfakcjonowany.
Kategoria:

Impakt Technika jest czołowym producentem wyposażenia sklepów. Od lat produkujemy wyroby, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Kompleksowo wykonujemy zindywidualizowane projekty na życzenie Klienta.
Bazowym produktem Naszej firmy są boksy kasowe, ale w ofercie znajdziecie Państwo także : systemy prowadzenia klienta, regały sklepowe, bramki, butiki, szafki. Nasze usługi to również: obróbka metalu, spawanie, malowanie proszkowe. Posiadamy szeroki park maszyn oraz własne studio projektowe. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo KAHI-POLSKA oferuje kontrahentom dużą różnorodność produktów z zakresu łańcuchów przegubowych oraz kół łańcuchowych. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Poznaniu. Funkcjonujemy na rynku od dziesięciu lat. Gwarantujemy wszystkim klientom dostarczenie produktów na czas. Oferujemy wysokiej jakości produkty, które charakteryzuje wysoka odporność. Zapewniamy fachowy serwis. Oferujemy konkurencyjne ceny każdych produktów umieszczonych w asortymencie. Elastycznie podchodzimy do oczekiwań przedstawionych przez naszych kontrahentów.
Kategoria:

Firma Zigma - inżynieria przemysłowa jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się rozwojem kilka gałęzi przemysłu. Park maszyn jaki posiadamy to: frezarka CNC, tokarka, skaner 3D oraz nasze najmłodsze dziecko, a mianowicie drukarka 3d firmy Pro Jet 1500. Druk 3D to najnowsza usługa z naszej palety usług. Drukujemy modele, które zrobione są z fotopolimerów śwatłoutwardzalnych, które cechują się zarówno dobrą wytrzymałością, ale także bardzo dobrą elastycznością.

Na specjalne zamówienie projektujemy maszyny. Najczęściej są to maszyny, których nie można znaleźć na rynku.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4