Top 10


    
311 Impakt Technika Wyposażenie Sklepów http://www.impakt-t.pl Impakt Technika jest czołowym producentem wyposażenia sklepów. Od lat produkujemy wyroby, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Kompleksowo wykonujemy zindywidualizowane projekty na życzenie Klienta.
Bazowym produktem Naszej firmy są boksy kasowe, ale w ofercie znajdziecie Państwo także : systemy prowadzenia klienta, regały sklepowe, bramki, butiki, szafki. Nasze usługi to również: obróbka metalu, spawanie, malowanie proszkowe. Posiadamy szeroki park maszyn oraz własne studio projektowe. Zapraszamy do współpracy.
Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Regiony > Małopolskie
wyposażenie sklepów   boksy kasowe   obróbka metalu   wycinanie laserowe   bramki sklepowe   systemy prowadzenia klienta   spawanie   boxy kasowe sty 25, 2011 Ewelina

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Przemysł metalowy
Impakt Technika jest czołowym producentem wyposażenia sklepów. Od lat produkujemy wyroby, które cieszą się uznaniem naszych kontrahentów, zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Kompleksowo wykonujemy zindywidualizowane projekty na życzenie Klienta.
Bazowym produktem Naszej firmy są boksy kasowe, ale w ofercie znajdziecie Państwo także : systemy prowadzenia klienta, regały sklepowe, bramki, butiki, szafki. Nasze usługi to również: obróbka metalu, spawanie, malowanie proszkowe. Posiadamy szeroki park maszyn oraz własne studio projektowe. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe DKT Dagmara Tabęcka powstało w 1998 roku.

Obecnie naszą podstawową działalnością jest produkcja wieczek (platynek) z folii aluminiowej, różnego rodzaju laminatów i innych materiałów oraz wykrawanie owijek do lodów-rożków.

Wieloletnia działalność w tej branży sprawia, że obecnie posiadamy 65 rodzajów wykrojników o różnych kształtach i wymiarach.

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Firma Zigma - inżynieria przemysłowa jest firmą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się rozwojem kilka gałęzi przemysłu. Park maszyn jaki posiadamy to: frezarka CNC, tokarka, skaner 3D oraz nasze najmłodsze dziecko, a mianowicie drukarka 3d firmy Pro Jet 1500. Druk 3D to najnowsza usługa z naszej palety usług. Drukujemy modele, które zrobione są z fotopolimerów śwatłoutwardzalnych, które cechują się zarówno dobrą wytrzymałością, ale także bardzo dobrą elastycznością.

Na specjalne zamówienie projektujemy maszyny. Najczęściej są to maszyny, których nie można znaleźć na rynku.
Kategoria:

Firma Metchem to zasłużona firma produkująca i dystrybuująca zbiorniki do paliw, , systemy pomiarowe. Posiadamy wypracowane przez kilkanaście lat doświadczenie a w połączeniu z nowoczesnym zarządzaniem nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Spółka od samego początku działała zgodnie z wyznaczonymi przepisami, od początku istnienia posiadamy niezbędne uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego oraz certyfikat Systemu Zapewnienia Jakości ISO 9001:2001. Nasze produkty budowane są według zaleceń Unii Europejskiej. Realizujemy indywidualne zamówienia klienta i wydajemy do niego obowiązkową dokumentację. Podejmując współpracę z nami można błyskawicznie osiągnąć oczekiwany sukces. Aby lepiej zapoznać się z tym co mamy do zaoferowania zachęcamy do wejścia na naszą oficjalną stronę internetową, na której zamieszczone jest wiele ciekawych informacji.
Kategoria:

W sklepie internetowym Hart Centrum Metali Nieżelaznych staramy się zagwarantować naszym klientom trwały dostęp do najwyższej jakości produktów ze stali nierdzewnych oraz metali nieżelaznych, a również wielu akcesoriów uzupełniających. Wiemy, jak ważna jest ich wytrzymałość, toteż współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami na rynku, równocześnie utrzymując przystępne ceny. Jeżeli poszukujesz blachy, kształtowników, zawiasów, armatury kwasoodpornej, bądź też akcesoriów pszczelarskich, żeglarskich bądź meblowych, zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. Możesz odebrać towar osobiście, w jednym z siedmiu punktów. Wszelkie szczegóły znajdziesz na naszej stronie
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4