Top 10


    
3119 Gimnazjum http://www.sobieski.krakow.pl Jeśli interesuje Państwa znalezienie dobrej szkoły dla swoich dzieci, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą nauczania, która została opracowana przez II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Oferujemy możliwość uczestnictwa w wielu interesujących zajęciach, które przekażą uczestnikom przydatną wiedzę. Dodatkowo ogromny nacisk kładziemy na naukę języków obcych, gwarantując opcję ich cyklicznego przyswajania. Zatrudniamy świetnie wyedukowaną kadrę profesorską, która zapewnia właściwe podejście do każdego ucznia. Edukacja i nauka > Gimnazja, szkoły średnie szkoły niepubliczne   jęzuki obce   gimnazjum   geografia   Liceum ogólnokształcące nr 2 mar 5, 2015 Pozycjonusz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Edukacja i nauka > Gimnazja, szkoły średnie
Polecamy zbiór kilkuset opracowań lektur szkolnych. Na naszych stronach znajdziecie szczegółowe streszczenia i opracowania książek, które stanowią kanon w nauczaniu języka polskiego. Obok skróconych treści proponujemy charakterystyki głównych bohaterów oraz dokładnie przedstawioną problematykę utworu. Zamieszczamy także wzory wypracowań szkolnych na tematy najczęściej zadawane przez nauczycieli języka polskiego. Przede wszystkim to rozprawki, szkice problemowe, eseje i opisy głównych wątków występujących w utworze.
Kategoria:

Naszym celem jest dostarczanie placówkom szkolnym bezpłatnej aplikacji o wysokiej jakości. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy przekonani, że dzięki skutecznemu korzystaniu z systemu przez szkoły, Rodzice będą zainteresowani korzystaniem z Platformy. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać darmowe oprogramowanie dla szkół. Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo platformy. Plany wdrażane we kooperacji z ORE i MEN wymagają od nas stosowania wysokich standardów bezpieczeństwa a także trzymania się wymogów, które wynikają z ustawy o ochronie danych osobowych.
Kategoria:

Jeśli interesuje Państwa znalezienie dobrej szkoły dla swoich dzieci, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą nauczania, która została opracowana przez II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Oferujemy możliwość uczestnictwa w wielu interesujących zajęciach, które przekażą uczestnikom przydatną wiedzę. Dodatkowo ogromny nacisk kładziemy na naukę języków obcych, gwarantując opcję ich cyklicznego przyswajania. Zatrudniamy świetnie wyedukowaną kadrę profesorską, która zapewnia właściwe podejście do każdego ucznia.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4