Top 10


    
344 ProAgro - mulcz celulozowy, produkty do hydrosiewu http://www.proagro.info Działalność firmy ProAgro oparta jest na produkcji produktów ekologicznych powstających z przetworzonej substancji organicznej pochodzenia roślinnego. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju komponenty do hydrosiewu, polepszacze glebowe oraz stabilizatory mas bitumicznych. Kierunek rozwoju, jaki obraliśmy dla naszej firmy, to dalsze rozwijanie technologii przerobu substancji organicznych w celu wykorzystania ich w środowisku naturalnym co stanowi alternatywę dla powszechnie stosowanych technologii w ogrodnictwie i budownictwie drogowym. Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
Produkcja i przemysł > Produkcja różna
mulcz celulozowy   nawóz   nawozy   SMA   stabilizator   hydrozel   klej sty 25, 2011 Bełdycki

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
Działalność firmy ProAgro oparta jest na produkcji produktów ekologicznych powstających z przetworzonej substancji organicznej pochodzenia roślinnego. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju komponenty do hydrosiewu, polepszacze glebowe oraz stabilizatory mas bitumicznych. Kierunek rozwoju, jaki obraliśmy dla naszej firmy, to dalsze rozwijanie technologii przerobu substancji organicznych w celu wykorzystania ich w środowisku naturalnym co stanowi alternatywę dla powszechnie stosowanych technologii w ogrodnictwie i budownictwie drogowym.
Kategoria:

Good Work systemy zamocowań - Mc GoodWork. Firma o wieloletnim doświadczeniu. Jesteśmy numerem jeden w Polsce jeżeli chodzi o branżę zamocowań instalacyjnych. W ciągu wielu lat firma Goodwork zdobyła wiele prestiżowych nagród. Produkujemy najlepsze obejmy oraz uchwyty do rur. Znajdziecie Państwo u nas także różnego rodzaju artykuły sanitarne. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.
Kategoria:

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem opakowań kartonowych, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę Kraften. Proponujemy towary, które są przez nas wytwarzane. Precyzyjnie produkujemy wszystkie towary, co umożliwia nam zapewnienie ich świetnej klasy. Ekspresowo realizujemy każde zamówienia. Oferujemy atrakcyjne ceny i wygodne metody wpłaty należności. Funkcjonujemy na rynku od długiego czasu. Bezpłatnie wysyłamy zamówienia o wartości wyższej od 500 złotych.
Kategoria:

Jeśli interesuje Państwa nabycie wałów napędowych, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę CARDAN POLSKA. Nasza siedziba zlokalizowana jest w sąsiedztwie Poznania. Dla kontrahentów przygotowaliśmy także możliwość skorzystania z fachowych świadczeń serwisowych. Oferujemy towary oraz usługi, które charakteryzuje doskonała klasa. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie. Zatrudniamy tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze.
Kategoria:

Jako firma dostarczamy naszym Klientom najnowsze i najlepsze urządzenia służące do znakowania trwałego. Wybierając usługi naszej firmy masz dostęp do wszystkich obecnie stosowanych na rynku metod znakowania trwałego. W gronie oferowanych przez nas usług znajduje się znakowanie punktowe, znakowanie laserowe, czcionki, kasety, prasy, systemy wizyjne czy automatyzacja znakowania. Zdobyte doświadczenie i wiedza naszych profesjonalistów pozwalają nam rozwiązać absolutnie prawie każdy problem z dziedziny znakowania. Znakowanie produktów znajduje swoje wykorzystanie szczególnie w obsłudze posprzedażnej. Odpowiednie znakowanie towaru, czyli na przykład numer seryjny umożliwia oszacować czy dany produkt to nie podróbka i czy jego gwarancja jest jeszcze ważna. Najpopularniejszą możliwością jest znakowanie laserowe. Rozwój techniczny i popularyzacja tego typu rozwiązania powoduje, że ich ceny spadają, dzięki czemu są bardziej przystępne.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4