Top 10


    
344 ProAgro - mulcz celulozowy, produkty do hydrosiewu http://www.proagro.info Działalność firmy ProAgro oparta jest na produkcji produktów ekologicznych powstających z przetworzonej substancji organicznej pochodzenia roślinnego. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju komponenty do hydrosiewu, polepszacze glebowe oraz stabilizatory mas bitumicznych. Kierunek rozwoju, jaki obraliśmy dla naszej firmy, to dalsze rozwijanie technologii przerobu substancji organicznych w celu wykorzystania ich w środowisku naturalnym co stanowi alternatywę dla powszechnie stosowanych technologii w ogrodnictwie i budownictwie drogowym. Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
Produkcja i przemysł > Produkcja różna
mulcz celulozowy   nawóz   nawozy   SMA   stabilizator   hydrozel   klej sty 25, 2011 Bełdycki

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
W propozycji firmy Ewerest znajdą Państwo usługi polegające na wysokociśnieniowym czyszczeniu różnych powierzchni. Naszą specjalnością jest wykonywanie zleceń dla branży budowlanej oraz wielu gałęzi przemysłu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zapewniające świetny efekty świadczonych prac. Wykonujemy również prace wysokościowe. Nasi pracownicy są wyposażeni w specjalistyczny sprzęt alpinistyczny oraz w skuteczny sprzęt do czyszczenia. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wysokociśnieniowe, których sprzedażą się zajmujemy.
Kategoria:

Działalność firmy ProAgro oparta jest na produkcji produktów ekologicznych powstających z przetworzonej substancji organicznej pochodzenia roślinnego. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju komponenty do hydrosiewu, polepszacze glebowe oraz stabilizatory mas bitumicznych. Kierunek rozwoju, jaki obraliśmy dla naszej firmy, to dalsze rozwijanie technologii przerobu substancji organicznych w celu wykorzystania ich w środowisku naturalnym co stanowi alternatywę dla powszechnie stosowanych technologii w ogrodnictwie i budownictwie drogowym.
Kategoria:

Firma Plast-ZEM jest na rynku już mnóstwo lat, dzięki czemu zdołała zdobyć odpowiednie doświadczenie jak również profesjonalizm wykonywanych usług. Oferuje między innymi przetwórstwo tworzyw sztucznych jak również wytwarzanie detali technicznych dla wielu gałęzi przemysłu. Słowem, które najlepiej opisuje firmę jest kompleksowość w swojej dziedzinie. Współpracujemy z wieloma światowymi dostawcami. Pomagamy w potrzebnej realizacji nowych pomysłów produkcyjnych. Naszym głównym misją jest to aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

PARTNER HALE jest to firma zajmująca się rozprowadzaniem materiałów budowlanych, a zwłaszcza halami do montażu we własnym zakresie. Jesteśmy zorientowani na pragnienia naszych klientów. Dysponujemy dużym doświadczeniem, które potrafimy połączyć z zaawansowanymi produktami. W ofercie znajdą Państwo warstwowe płyty (można wybrać izolację za pomocą wełny mineralnej, styropianu i pianki poliuretanowej); blachy trapezowe, które można wykorzystać do budowy dachowych przekryć, czy ścian, a dodatkowo inne materiały składowane, takie jak dachowe świetliki. Zajmujemy się również obróbką blacharską. Do każdego odbiorcy podchodzimy indywidualnie, a nasz towar tworzymy na wymiar. Otrzymują Państwo możliwość decyzji co do rodzaju, koloru i grubości materiałów. Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę internetową.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się produkcją taśm do zabezpieczania towarów. Rozmiary taśm są dopasowywane indywidualnie do zamówienia, według życzenia możemy wykonać dowolną szerokość i długość. Produkujemy też różnego rodzaju folie do owijania zarówno ręczne, jak i maszynowe w różnych kolorach. Staramy się systematycznie poszerzać ofertę o nowe produkty. Sprzedajemy również materiały i akcesoria pomocne w procesie pakowania. Zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4