Top 10


    
394 Firma BUD-NET - Trwała Kostka Brukowa http://www.betonowa-kostka.pl BUD-NET prowadzi serwis budowlany pod adresem www.Betonowa-Kostka.pl oraz jednocześnie trudni się sprzedażą materiałów budowlanych, jak też prowadzi ich dystrybucję na terenie całej Polski. Troszczymy się o dobrą jakość oferowanych produktów. W asortymencie mamy towary, które pochodzą od czołowych firm rodzimych, jak również zagranicznych. Doskonale zdajemy sobie też sprawę z tego, jak istotny dla Klienta jest koszt inwestycji, z tego powodu dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty sprzedawane były w konkurencyjnych cenach.

Najważniejszym produktem, dostępnym w naszym asortymencie jest betonowa kostka brukowa. Proponujemy Państwu kostkę dobrej jakości, atrakcyjne ceny, jak również krótki czas realizacji. Zamówioną kostkę dowozimy w miejsce wskazane przez Klienta. Na naszej stronie dostępny jest szczegółowy cennik na kostkę, dzięki któremu można skrupulatnie wyliczyć, jaki będzie koszt kupna kostki w danym kolorze.
Dom, ogród > Materiały budowlane
Handel > Hurtownie
betonowa-kostka.pl   bud-net   wytrzymała kostka brukowa   kostka granitowa   krawężniki drogowe   oporniki   płyty ażurowe   bloczki fundamentowe   kruszywa budowlane lut 2, 2011 panpawel

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Strona internetowa poświęcona olsztyńskiej firmie Alkaz. Firma ta specjalizuje się w produkcji bardzo potrzebnych na każdej budowie materiałów metalowych tak jak śrubki, nakrętki, wkręty, a także kotwy do betonu i dystanse do zbrojeń. Strona zawiera szczegółowy opis oferty firmy począwszy od nazw produktów, przez ich zdjęcia aż do informacji na temat poszczególnych wymiarów. Ponadto na stronie znajdziesz możliwość zamówienia online oraz dane kontaktowe.
Kategoria:

Skład drewna i tarcicy Welam z miejscowości Sokolniki koło Zgierza proponuje drewno budowlane, tarcicę budowlaną oraz drewniane konstrukcje dachowe. Nasza oferta obejmuje ponadto: więźby dachowe, płyty osb, deski i krawędziaki oraz usługi próżniowo-ciśnieniowej impregnacji drewna. Zapewniamy również transport materiałów do klienta lub na budowę. Skład drewna i tarcicy Welam z miejscowości Sokolniki koło Zgierza proponuje drewno budowlane, tarcicę budowlaną oraz drewniane konstrukcje dachowe. Nasza oferta obejmuje ponadto: więźby

dachowe, płyty osb, deski i krawędziaki oraz usługi próżniowo-ciśnieniowej impregnacji drewna. Zapewniamy również transport materiałów do klienta lub na budowę.
Kategoria:

Firma Akropol ma do zaoferowania Państwu szeroki asortyment kamieni budowlanych, w naszej ofercie znajduje się granit, marmur, piaskowiec, porfir oraz aglomarmur. Zapewniamy kompleksową obsługę zakładów kamieniarskich oraz firm budowlanych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej owocuje tym, że nasze granity, marmury i inne kamienie są bardzo dobrej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Kategoria:

Bolix to firma oferująca bogaty wybór materiałów budowlanych. Firma dba o nieustanną modernizację materiałów, zarówno ocieplenia, jak i elewacji. Oferowane przez firmę farby stosowane są w elewacjach, jak i we wnętrzach. Firma posiada specjalną ofertę dla wykonawców oraz architektów. Firma podejmuje współpracę z największymi koncernami chemicznymi. Witryna zawiera wiele przydatnych materiałów, np. wizualizacji czy aktualności.
Kategoria:

Propozycja asortymentowa firmy Alfapanel posiada ogromną ilość towarów, które znajdują zastosowanie przy przygotowywaniu budowli o konstrukcji stalowej. Oferujemy również szeroki zakres usług, zawierający takie czynności jak przygotowywanie projektu, wykonawstwo oraz serwis. Dostarczamy najwyższej jakości materiały, które charakteryzują świetne właściwości. Wszystkie wykonywane przez nas obiekty są bardzo ekonomiczne oraz trwale. Zlecone czynności wykonują zatrudnieni przez nas świetnie przygotowani pracownicy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4