Top 10


    
424 Mieszkania http://www.morizon.pl Morizon oferuje odwiedzającym rozbudowaną wyszukiwarkę nieruchomości skupiającą oferty nieruchomości z obszaru państwa. Wyszukiwarka Morizonu umożliwia na znalezienie i porównanie ofert sprzedaży i wynajmu dowolnego typu nieruchomości. Odwiedzający mogą wyszukiwać domy, mieszkania, lokale użytkowe i działki w każdym regionie państwa np. mieszkania Warszawa. Dzięki opcji sprecyzowania takich parametrów wyszukiwania jak przedział cenowy, powierzchnia domów i mieszkań i ceny za metr kwadratowy ze 100% pewnością prawie każdy zainteresowany znajdzie ciekawe dla siebie ogłoszenia nieruchomości. Mieszkania można wyszukiwać również określając pożądaną liczbę pokoi. Wyszukiwarka domów i mieszkań Morizon posiada w swojej podstawie ponad pół miliona ofert pośredników domów i mieszkań z całego kraju. Dom, ogród > Nieruchomości
Biznes i finanse > Ogłoszenia
na sprzedaż   kupno   działki   do wynajęcia   biura nieruchomości   domy   nieruchomości   wyszukiwarka nieruchomości   mieszkania   lokale użytkowe   wynajem   pośrednictwo nieruchomości lut 3, 2011 Jan

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Nieruchomości
Jeżeli poszukujesz dla siebie mieszkania w Krakowie, możesz liczyć na naszą pomoc. Tylko u nas znajdziesz najlepsze oferty domów i mieszkań do wynajęcia i na sprzedaż, a także działek budowlanych. Terenem naszego działania jest Kraków oraz jego okolice, zatem jeśli chcesz zamieszkać na tych terenach, z pewnością znajdziesz na naszej stronie interesujące propozycje. Zapraszamy także do kontaktu z nami w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań - chętnie udzielimy odpowiedzi oraz doradzimy.
Kategoria:

Firma Centrum Zana przygotowała dla klientów możliwość zakupu lokali mieszkalnych oraz przestrzeni usługowych. Oferujemy budowlę, która znajduje się w ciekawej części Lublina. Oferujemy kontrahentom budynki z bardzo dobrych surowców, które zapewniają odpowiednią charakterystykę termoizolacyjną a także długoletnią trwałość. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w wykonywaniu budowli o charakterze mieszkalnym i usługowym. Na wszelkie pytania dotyczące inwestycji, odpowiedzą nasi konsultanci, którzy są dostępni telefonicznie oraz mailowo.
Kategoria:

Ciekawe hale komercyjne i produkcyjne w całej Polsce. Duże powierzchnie, wszechstronne zaopatrzone i szeroki wybór lokalizacji. Wyjątkowo bogata propozycja nieruchomości z obszaru Mazowsza i stolicy. Agenci Jartom bez problemu dopasują halę do wymagań każdego zainteresowanego. Osiągalne są budynki powiązane z biurem umożliwiające urządzenie siedziby. Otoczenie hal stanowią obszerne tereny manewrowe i parkingowe. Dobre warunki najmu i sprzedaży.
Kategoria:

Jeżeli interesują Państwa świadczenia powiązane z pośrednictwem w obrocie nieruchomości, to zapraszamy do zapoznania się z propozycją, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo Red home. Funkcjonujemy głównie na terenie Pomorza Zachodniego. Zapewniamy profesjonalną pomoc w aspekcie wyboru odpowiedniej nieruchomości do określonych przez klienta potrzeb. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, które umożliwia nam fachową pomoc dla każdego kontrahenta. Zachęcamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną bazą ofert nieruchomości.
Kategoria:

Serwis internetowy oferty-video oparty jest na video prezentacji nieruchomości. Mogą tu Państwo zobaczyć bądź zamieścić własne filmy reklamowe. Brak takich samych ofert, natychmiastowy kontakt z sprzedającym. Osoby nabywające mogą w dowolnym momencie oglądnąć filmik ukazujący nieruchomość, nie ruszając się z domu. Video ukaże nieruchomość z detalami, taką, jaka jest w rzeczywistości. Strona zawiera tylko aktualne prezentacje. Zapraszamy do rejestracji, aby obejrzeć szczegóły oferty - zdjęcia, opis, dane do osoby sprzedającej. Biura nieruchomości mające zamiar opublikować prezentacje w portalu mają możliwość umieszczenia dowolnej ilości filmów na dowolnie długi okres. Portal gwarantuje szerokie spektrum klientów, gdyż prezentacje video są bardziej interesujące niż tradycyjne ogłoszenie. Bezpieczna współpraca, bazująca na wzajemnym zaufaniu. Wymagana rejestracja firmy likwiduje ryzyko oszustw.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4