Top 10


    
4297 Bezdech senny leczenie Respimed http://respimed.pl Interesującą ofertę związaną ze sprzętem medycznym do leczenia bezdechu sennego znajdą Państwo w ofercie firmy Respimed, której siedziba znajduje się w Łodzi. Oferujemy duże zróżnicowanie sprzętu, co sprawia, że możemy zapewnić odpowiedni wybór dla wszystkich kontrahentów. Pomagamy w fachowym dopasowaniu sprzętów do określonych wymagań kontrahentów. Ekspresowo realizujemy potwierdzone przez klientów zamówienia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny artykułów. Na prowadzonej przez nas stronie internetowej umieściliśmy szczegóły propozycji. Zdrowie i uroda > Sprzęt medyczny koncentratory tlenu   CPAP   bezdech senny   maska cpap   inhalatory dla dzieci sty 5, 2017 Pozycjonusz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Sprzęt medyczny
Reha Błoch specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy urządzeń dla osób niepełnosprawnych. Nasze produkty sprawiają, że osoby te mogą swobodnie się poruszać po swoim mieszkaniu. Oferowane przez nas sprzęty to szansa dla osób pokrzywdzonych przez los na usamodzielnienie się. W trosce o odbiorców naszych towarów prowadzimy również dystrybucję urządzeń używanych, sprzedawanych w bardzo atrakcyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy cenionym przedsiębiorstwem w branży.
Kategoria:

W naszym sklepie odszukasz wiele rodzajów wkładek ortopedycznych, takich choćby jak wkładki na paluch koślawy. To dość popularne wbrew pozorom schorzenie, jakie dotyczy bardzo wielu ludzi, a często rodzice niedostatecznie przejmują się takimi dylematami i z czasami kłopot ten czasami wzmacnia się niesamowicie silnie. Dlatego owszem stosowanie takich wkładek ortopedycznych jest promowane nierzadko nawet osobom dorosłym przez ortopedów i innych lekarzy. Z pewnością wybierając nasze bezpieczne wkładki masz pewność, że wada będzie mniejsza, a Twoje zdrowie nie ucierpi.
Kategoria:

F.H.U. DREW MIEBI Sklep ortopedyczno-medyczny. Zajmujemy się sprzedażą produktów medycznych, ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Prowadzimy sprzedaż sprzętu drogą wysyłkową oraz w sklepie stacjonarnym w Łapczycy k/Bochni. Pomagamy w wypełnianiu wniosków (PCPR, MOPS, PFRON) umożliwiających otrzymanie refundacji i dofinansowania do potrzebnego sprzętu.
Realizujemy wnioski na dofinansowanie z MOPS, PCPR i PFRON.
Kategoria:

Firma Lazarus to profesjonaliści dbający kompleksowo o swoich klientów. Zdobywając kolejne doświadczenia osiągamy wysokie standardy usług oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Dotychczasowa współpraca z naszymi Partnerami owocuje ich rosnącym zaufaniem i zadowoleniem. Zapraszamy do współpracy!
Firma o profilu fizjoterapeutyczno - sportowym. Dystrybucja wysokiej jakości artykułów wykorzystywanych w fizjoterapii.
Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość i spełniają oczekiwania odbiorców, na rynku polskim korzystają z nich z powodzeniem nasi Partnerzy.
Świadomi zagrożeń związanych z czynnym trybem życia stajemy naprzeciw problemom ludzi, którzy cenią sobie ruch.
Kategoria:

Oferujemy sprzęt medyczny i jednorazowy. Nasze usługi są dopasowane do potrzeb pacjentów.
Usługi:
- sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego
- dzierżawa sprzętu medycznego wraz usługą logistyczno-serwisową
- wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego
- serwis aparatury medycznej.

Oferta Wypożyczalni:
 wypożyczenie sprzętu medycznego
 dowóz sprzętu
 montaż sprzętu, instruktaż
 doradztwo
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4