Top 10


    
450 Pręty gwintowane http://www.incop.pl Firma INCOP powstała zimą w 1994 roku, z ukierunkowaniem na profesjonalne techniki łączenia. Realizujemy potrzeby dużej grupy odbiorców w Polsce i w innych krajach. Raczkując na rynku budowlanym oferowaliśmy jedynie szeroką gamę nitów jednostronnie zrywalnych, nitośrub, nitonakrętek oraz sprzętu do nitowania. W chwili obecnej oferujemy również wkręty ze stali ocynkowanej i nierdzewnej. Produkcja i przemysł > Konstrukcje stalowe
Produkcja i przemysł > Budownictwo
Wkręty nierdzewne   Śruby nierdzewne   Nitonakrętki   Nity zrywalne   Pręty gwintowane   Nitownice lut 15, 2011 Maksymilian

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Konstrukcje stalowe
Growmat to firma produkcyjna, która działa na rynku od 1980r. Nasz specjalizacja to produkacja nowoczesnych i trwałych panelowych systemów ogrodzeniowych. Naszą ofertę jednak poszerzają bramy oraz furtki. Nasze ogrodzenia panelowe charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, dużą wytrzymałością oraz skutecznym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Growmat to nie tylko produkacja, ponieważ na prośbę naszego klienta skutecznie i szybko doradzamy w kwestiach związanych z panelami oraz szybko i profesjonalnie montujemy nasze produkty.
Kategoria:

Firma Nowhal ze Szczecina proponuje szereg rozwiązań w zakresie projektowania i budowy hal magazynowych w całej Polsce. Oferowane hale magazynowe to najczęściej lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Stosujemy rozwiązania, które pozwalają na budowę hal o dużych powierzchniach, które można efektywnie wykorzystać. Nasze hale doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza. W naszej ofercie znajdziecie hale termiczne, namiotowe i hale z płyty warstwowej.
Kategoria:

Gięcie rur i profili przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Firma Makri jest młodym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się gięciem rur, gięciem profili oraz zaginaniem profili. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym z wysokiej klasy giętarką do rur i profili renomowanej włoskiej firmy Macri, ze sterownikami CNC. Sposób gięcia rur i profili zamkniętych polega na plastycznym odkształceniu materiałów poprzez gięcie żądanych kątów i promieni w sposób trwały i powtarzalny.

Podstawową formą gięcia rur i profili jest gięcie trzpieniowe, jak również w określonych sytuacjach gięcie bez trzpienia (rury i profile o znacznych grubościach ścianek). Giętarka, którą dysponujemy pozwala również na gięcie materiałów kształtowych, takich jak kątowniki, ceowniki, teowniki, czy pręty o dużych średnicach.
Kategoria:

Firma INCOP powstała zimą w 1994 roku, z ukierunkowaniem na profesjonalne techniki łączenia. Realizujemy potrzeby dużej grupy odbiorców w Polsce i w innych krajach. Raczkując na rynku budowlanym oferowaliśmy jedynie szeroką gamę nitów jednostronnie zrywalnych, nitośrub, nitonakrętek oraz sprzętu do nitowania. W chwili obecnej oferujemy również wkręty ze stali ocynkowanej i nierdzewnej.
Kategoria:

Oferujemy zarówno solidnej klasy stale odporne na działanie kwasów, jak również pełne wsparcie techniczne dla nich. Dzięki solidności i jakości jaką gwarantuje firma Sandvik wybierając nasze produkty możesz mieć pewność, że wszystkim prace spawalnicze będą się kończyły przede wszystkim sukcesem i że wszystkie wykonane spawy spełnią na pewno konieczne warunki bezpieczeństwa. Postaw na nasze jakościowe stale odporne na kwasy i wykorzystaj je do zrobienia w swojej firmie maksymalnie solidnych i konkretnych łączeń na elementach stalowych.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4