Top 10


    
4520 Apolinarski - budowa silosów na kiszonkę, budowa silosów na kukurydzę, budowa murów oporowych, prace http://www.apolinarski.com.pl Apolinarski - jesteśmy firmą ogólnobudowlaną. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na wykonywanie naszych usług na najwyższym poziomie. Od dłuższego czasu zajmujemy się także budową silosów na kukurydzę, budową silosów na kiszonkę, wszelkie prace żelbetonowe, żelbetowe, budowa murów oporowych. W naszej branży działamy już od ponad 10 lat. Wykonujemy usługi od budowy domów jednorodzinnych po duże obiekty przemysłowe. Posiadamy zespół doświadczonych pracowników. Dom, ogród > Usługi budowlane
Regiony > Wielkopolskie
budowa silosów na kukurydzę   budowa silosów na kiszonkę   mury oporowe   prace żelbetowe   prace żelbetonowe   lut 22, 2019 Szymon

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Firma CM&W wyspecjalizowało się w instalacjach do uzdatniania wody. Funkcjonujemy na rynku od prawie dwudziestu lat. Jesteśmy znani z wysokiej klasy świadczonych usług. Oferujemy wykonanie całego projektu oraz przeprowadzenie koniecznych robót. Mamy sieć sklepów, które oferują produkty do wody i kanalizacji oraz różne filtry czy chemię basenową. Taki stan rzeczy pozwala nam na zagwarantowanie kontrahentom konkurencyjnych cen produktów. Proponujemy specjalistyczne doradztwo na każdym etapie realizowania inwestycji. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów sprzedaży.
Kategoria:

MCE (Małopolskie Centrum Ekologiczne) to elastyczny i doświadczony producent kotłów, który jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. Firma oferuje duży wybór urządzeń, w tym kotły z podajnikiem na ekogroszek, kotły bez podajnika na węgiel i inne paliwa, a także elementy instalacji co, techniki sanitarnej, systemy wentylacji, klimatyzacji i wiele więcej. Dzięki doświadczeniu na rynku oraz doskonałej znajomości branży firma MCE wyspecjalizowała się w kotłach zapewniających wysoką jakość spalania. W firmie można nabyć kotły z dotacją z funduszu WFOŚiGW, spełniające odpowiednie normy i wymogi oraz gwarantujące niski poziom emisji spalin.
Kategoria:

Nasza firma oferuje Państwu bardzo duży asortyment szamb z tworzywa a także urządzeń oczyszczania ścieków: oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne oraz oczyszczalnie drenażowe.
Zbiorniki magazynowe, jakie posiadamy w ofercie można wykorzystywać na fekalia, obornik płynny, wodę opadową. Oferujemy Państwu pojemniki różnych formatów a także wielkości, posiadamy zbiorniki obłe jak i prostokątne w różnych wysokościach zbiorniki z polietylenu oraz żywicy z włóknem szklanym od 1m3 do 60m3 i więcej.
W ofercie dotyczącej przydomowych oczyszczalni mogą Państwo znaleźć najwyższej klasy oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne jak również oczyszczalnie z drenażem.
Oczyszczalnie biologiczne jakie proponujemy w ofercie: oczyszczalnia biologiczna typ osad czynny sam lub ze złożem biologicznym oraz rozwiązania mogące zapewnić modernizację szamba na pełnej klasy biologiczną oczyszczalnię.
Proponujemy zarówno nasz duży wybór oczyszczalni rozsączających. Proponujemy różnorodne odmiany osadników do oczy
Kategoria:

Firma Olanex, która specjalizuje się głównie w pracach wysokościowych, gwarantuje realizowanie powierzonych jej zleceń z najwyższą starannością. Usługi, które wykonujemy najczęście to mycie i malowanie elewacji. Kluczowym celem działalności firmy jest zadowolenie klienta, dlatego pracownicy naszej firmy to profesjonaliści, którzy są odpowiedzialni, bardzo dobrze zorganizowani. Możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem oraz mocno rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi.
Kategoria:

Jesteśmy profesjonalną i renomowaną firmą zajmującą się instalacją i montażem nawierzchni podłogowych. Bogaty wachlarz materiałów daje Ci możliwość wyboru najlepszej nawierzchni. Oferta naszego sklepu obejmuje wykładziny, panele podłogowe a także parkiety drewniane. Indywidualne podejście do klienta powoduje że wykonujemy najbardziej nietypowe zlecenia. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam doradzać klientom na każdym etapie inwestycji. Zachęcamy do odwiedzenia witryny naszej firmy.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4