Top 10


    
4537 STM Polska - części do maszyn http://stmpolska.pl/ Firma STM Polska zajmuje się produkcją oraz dystrybucją bardzo trwałych i wytrzymałych części oraz elementów do różnego typu urządzeń i maszyn niezbędnych w gałęziach szeroko rozumianego przemysłu - między innymi takich jak motoreduktory, kompresory, pompy, agregaty, wentylatory, kruszarki bądź niszczarki. Ponadto można u nas zakupić silniki elektryczne, motoreduktory, przekładnie i części zamienne. Zapraszamy serdecznie. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie już od ponad 15 lat. Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł motoreduktory   motoreduktor   przekładnie ślimakowe maj 15, 2019 Karol Nowakowski

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
Działalność firmy ProAgro oparta jest na produkcji produktów ekologicznych powstających z przetworzonej substancji organicznej pochodzenia roślinnego. Oferujemy jedyne w swoim rodzaju komponenty do hydrosiewu, polepszacze glebowe oraz stabilizatory mas bitumicznych. Kierunek rozwoju, jaki obraliśmy dla naszej firmy, to dalsze rozwijanie technologii przerobu substancji organicznych w celu wykorzystania ich w środowisku naturalnym co stanowi alternatywę dla powszechnie stosowanych technologii w ogrodnictwie i budownictwie drogowym.
Kategoria:

Jako firma dostarczamy naszym Klientom najnowsze i najlepsze urządzenia służące do znakowania trwałego. Wybierając usługi naszej firmy masz dostęp do wszystkich obecnie stosowanych na rynku metod znakowania trwałego. W gronie oferowanych przez nas usług znajduje się znakowanie punktowe, znakowanie laserowe, czcionki, kasety, prasy, systemy wizyjne czy automatyzacja znakowania. Zdobyte doświadczenie i wiedza naszych profesjonalistów pozwalają nam rozwiązać absolutnie prawie każdy problem z dziedziny znakowania. Znakowanie produktów znajduje swoje wykorzystanie szczególnie w obsłudze posprzedażnej. Odpowiednie znakowanie towaru, czyli na przykład numer seryjny umożliwia oszacować czy dany produkt to nie podróbka i czy jego gwarancja jest jeszcze ważna. Najpopularniejszą możliwością jest znakowanie laserowe. Rozwój techniczny i popularyzacja tego typu rozwiązania powoduje, że ich ceny spadają, dzięki czemu są bardziej przystępne.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się produkcją taśm do zabezpieczania towarów. Rozmiary taśm są dopasowywane indywidualnie do zamówienia, według życzenia możemy wykonać dowolną szerokość i długość. Produkujemy też różnego rodzaju folie do owijania zarówno ręczne, jak i maszynowe w różnych kolorach. Staramy się systematycznie poszerzać ofertę o nowe produkty. Sprzedajemy również materiały i akcesoria pomocne w procesie pakowania. Zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania się z naszą pełną ofertą.
Kategoria:

Jeśli interesuje Państwa nabycie wałów napędowych, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę CARDAN POLSKA. Nasza siedziba zlokalizowana jest w sąsiedztwie Poznania. Dla kontrahentów przygotowaliśmy także możliwość skorzystania z fachowych świadczeń serwisowych. Oferujemy towary oraz usługi, które charakteryzuje doskonała klasa. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie. Zatrudniamy tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze.
Kategoria:

Działająca na rynku międzynarodowym firma Tubes International o 20 letnim doświadczeniu w branży, produkuje i sprzedaje węże, kompensatory i złącza na rzecz przemysłu. Dążymy do tego, aby oferta naszej firmy była wszechstronna i profesjonalna. Dążąc do zaspokojenia wszystkich potrzeb naszych klientów wykonujemy końcówki zgodne ze specyfikacją konsumenta, proponujemy doradztwo techniczne oraz szkolenia, oraz dajemy serwis gotów do pomocy przez całą dobę. Gorąco zapraszamy do kooperacji i kontaktu z oddziałami firmy z całego kraju.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4