Top 10


    
4537 STM Polska - części do maszyn http://stmpolska.pl/ Firma STM Polska zajmuje się produkcją oraz dystrybucją bardzo trwałych i wytrzymałych części oraz elementów do różnego typu urządzeń i maszyn niezbędnych w gałęziach szeroko rozumianego przemysłu - między innymi takich jak motoreduktory, kompresory, pompy, agregaty, wentylatory, kruszarki bądź niszczarki. Ponadto można u nas zakupić silniki elektryczne, motoreduktory, przekładnie i części zamienne. Zapraszamy serdecznie. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie już od ponad 15 lat. Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł motoreduktory   motoreduktor   przekładnie ślimakowe maj 15, 2019 Karol Nowakowski

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
Niezbędne są Ci najwyższej jakości produkty kaszerowane? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca to serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy producentem, który na rynku krajowym działa już od bardzo wielu lat. Naszym dużym doświadczeniem wyprzedzamy inne firmy, a nasza oferta z każdym miesiącem jest coraz większa. Nasze kartony cechują się bardzo wysoką jakością oraz atrakcyjną ceną. Produkujemy między innymi opakowania klapowe, tuby, kątowniki lite oraz oczywiście opakowania kaszerowane. Nie jest tajemnicą iż współpraca z naszą firmą dla wszystkich będzie wyjątkowo dobra.
Kategoria:

Firma Plast-ZEM jest na rynku już mnóstwo lat, dzięki czemu zdołała zdobyć odpowiednie doświadczenie jak również profesjonalizm wykonywanych usług. Oferuje między innymi przetwórstwo tworzyw sztucznych jak również wytwarzanie detali technicznych dla wielu gałęzi przemysłu. Słowem, które najlepiej opisuje firmę jest kompleksowość w swojej dziedzinie. Współpracujemy z wieloma światowymi dostawcami. Pomagamy w potrzebnej realizacji nowych pomysłów produkcyjnych. Naszym głównym misją jest to aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

1. Firma Z.P.H.U Hydrotech powstała w roku 1996 w Lublinie i świadczy usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektow oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych. Budujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.
Kategoria:

W propozycji firmy Ewerest znajdą Państwo usługi polegające na wysokociśnieniowym czyszczeniu różnych powierzchni. Naszą specjalnością jest wykonywanie zleceń dla branży budowlanej oraz wielu gałęzi przemysłu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zapewniające świetny efekty świadczonych prac. Wykonujemy również prace wysokościowe. Nasi pracownicy są wyposażeni w specjalistyczny sprzęt alpinistyczny oraz w skuteczny sprzęt do czyszczenia. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wysokociśnieniowe, których sprzedażą się zajmujemy.
Kategoria:

Firma ARTechnic oferuje sprzedaż rozdrabniaczy, młynów, kruszarek renomowanej firmy Satrind do przerobu odpadów z tworzyw, zlepów, kauczuku, metalu, drewna. Rozdrabniacze firmy Satrind to profesjonalne urządzenia do rozdrabniania różnych odpadów, tworzyw, kauczuku, opon, palet, zlepów plastiku. Oferujemy rozdrabniacze, młyny firmy Satrind są to młyny do tworzyw, kruszarki do rozdrabniania odpadów, granulatory
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4