Top 10


    
47 Rock http://www.rockowisko.pl/ Muzyka rockowa rozpala i elektryzuje miliony osób od ponad pięćdziesięciu lat. Wynalazca gitary elektrycznej to geniusz nad geniusze i jemu właśnie zawdzięczamy to co dzisiaj w największym skrócie określamy jako rock. Odkąd pojawił się internet to muzyka rockowa stała się jeszcze bardziej sławna i lubiana. Na koncerty rockowe przychodzi nawet sto tysięcy ludzi, a bywało nawet więcej. Zapraszamy na portal o muzyce rock na którym spotykają się najwięksi fani tego nurtu muzycznego. Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka rock   muzyka   forum   koncerty   portale maj 14, 2010 zecik

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka
Żeby umieć dobrze nagłaśniać koncerty to trzeba się tego uczyć przez wiele lat. Dobry akustyk to ktoś kto interesuje się tą tematyką i jest na bieżąco ze wszystkim co tylko wychodzi nowego i zna najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Nagłośnienie koncertu to także nowoczesny i co nie mniej ważne dobrze dopasowany do siebie i do potrzeb sprzęt estradowy, który powinien służyć przez długie lata. Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się jak nagłośnić dobrze jakiś planowany koncert lub imprezę plenerową to najlepiej zgłosić się do nas i sprawdzić czy i w jakim zakresie będziemy w tym temacie pomóc. Nasza firma prowadzi także różne blogi muzyczne dla pasjonatów akustyki, a jednym z takich blogów jest strona pod adresem Superzeto.tumblr.com. Zaglądaj do nas częściej, a będziesz na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie nagłaśniania.
Kategoria:

Już od kilkunastu lat proponuję Państwu poniższe usługi: dj wodzirej na poprawiny wesel, dj na integracyjne prywatki zakładowe, nagłośnienie imprez, imprez plenerowych i występów oraz pozostałych wydarzeń. Nowością w ofercie przedsiębiorstwa są dekoracje auli ślubnych oświetleniem oraz możność najmu rzutników, ekranów, mikrofonow, nagłośnienia i innego sprzętu multimedialnego. Sfera działania to między innymi Kraków i sąsiedztwo, ale nie ma kłopotu z dojechaniem do Śląska i otoczenia.
Kategoria:

Sklep muzyczny Music Audio oferujący produkty z branży muzycznej takie jak instrumenty muzyczne: gitary, nagłośnienie, mikrofony, perkusje, światła, instrumenty klawiszowe.
Naszym klientom oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie nagłośnień.
W naszym sklepie możliwy jest także zakup na raty. Oferujemy różne formy płatności za towar od przedpłaty po faktury z terminem płatności dla Instytucji publicznych.
Kategoria:

4. Rock
Muzyka rockowa rozpala i elektryzuje miliony osób od ponad pięćdziesięciu lat. Wynalazca gitary elektrycznej to geniusz nad geniusze i jemu właśnie zawdzięczamy to co dzisiaj w największym skrócie określamy jako rock. Odkąd pojawił się internet to muzyka rockowa stała się jeszcze bardziej sławna i lubiana. Na koncerty rockowe przychodzi nawet sto tysięcy ludzi, a bywało nawet więcej. Zapraszamy na portal o muzyce rock na którym spotykają się najwięksi fani tego nurtu muzycznego.
Kategoria:

Muzyka to nasza ogromna pasja, którą posługujemy się w biznesie. Tworzymy profesjonalne podkłady muzyczne na zamówienie dla amatorów i zawodowych artystów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, na której posłuchasz naszych utworów muzycznych i będziesz mógł stwierdzić, czy warto z nami podjąć współpracę. Nasza działalność to nie tylko robienie podkładów muzycznych do danego tekstu ale również wiele innych usług muzycznych.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4