Top 10


    
51 sklep papierniczy w Bytomiu http://papierniczy.info Sklep papierniczy w Bytomiu połączony z punktem małej poligrafii. Asortyment art. biurowych i szkolnych. Wykonujemy pieczątki, wizytówki i inne usługi poligraficzne. Druk i oprawa prac dyplomowych. Punkt usług ksero wraz z bindowaniem i laminowaniem. Druk kalendarzy ściennych firmowych. kartki okolicznościowe oraz papiery ozdobne do pakowania prezentów. Sklep papierniczy w dziale art szkolne posiada wszystko co potrzebuje młody człowiek w szkole, od gumki po zestaw rapidografów. Biznes i finanse > Katalogi firm
Handel > Handel
pieczątki   wizytówki   papierniczy maj 15, 2010 Marek Wlach

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Katalogi firm
Krakowska firma DOMAR daje dostęp państwu do szerokiej oferty wynajmu biur, magazynów, pawilonów handlowo-usługowych oraz wystawienniczych. Oferujemy najlepsze ceny na rynku i bardzo miły kontakt - wystarczy zadzwonić, umówić się z naszym pracownikiem na spotkanie w naszym biurze i podpisać umowę, która jest dopasowywana do każdego klienta. Oprócz usługi wynajmu chętnie wysłuchamy propozycje współpracy w innych dziedzinach.
Kategoria:

Zamiatarki prowadzone FLOORTEC to najbardziej efektywne narzędzia
służące do bezpyłowego zamiatania. Solidna konstrukcja, cicha praca, zamiatanie bezpyłowe w budynkach i na zewnątrz. Mocny silnik odkurzacza wciąga pył do dużego filtra. Dostępne są modele przeznaczone do zamiatania we wnętrzach jak i na dworze oraz maszyny do sprzątania dużych powierzchni dywanowych. Dla zapewnienia odpowiedniej
pojemności zbiornika na brud prowadzona zamiatarka FLOORTEC 560 wykorzystuje system przerzutu śmieci do tyłu, który sprawia, że główna szczotka zbiera brud i wrzuca go do zbiornika od góry. Solidna polietylenowa konstrukcja sprawia, że maszyna jest bardzo
wytrzymała. Maszyny prowadzone FLOORTEC to świetne rozwiązanie
dla sprzątania małych i średnich powierzchni takich jak stacje obsługi pojazdów, parkingi, podwórka szkolne, fabryki czy małe magazyny. Napędzana bateryjnie do zastosowań w pomieszczeniach, a do zastosowań na zewnątrz polecamy maszynę napędzaną silnikiem spalinowym.
Kategoria:

Zdjęcia ślubne wykonuję głównie na Podlasiu i Mazowszu oraz w województwach sąsiednich jednak ograniczenia terytorialne w praktyce nie istnieją - dojadę wszędzie. Fotografia ślubna to tylko część moich prac - zapraszam więc serdecznie do zapoznania się z pozostałymi galeriami abyście mogli sami ocenić, jakim warsztatem dysponuję i jakie pracy wykonałem do tej pory. Fotograf ślubny powinien posiadać obszerne portfolio tematyczne, ponieważ pozwoli to określić, iż macie do czynienia nie z przypadkowym wyrobnikiem ale człowiekiem oferującym ze swojej strony profesjonalizm i pasję w tym, co robi.
Kategoria:

Potrzebujesz miejsca na reklamę? Jeżeli tak to każdy nasz seo katalog przynależący do naszej grupy będzie dobry dla Ciebie. Dzięki naszej mocnej grupie katalogów można nie tylko zyskać wielu potencjalnych klientów, ale także wspomagać pozycjonowaną stronę. Każdy nasz katalog stron podzielony jest na wiele kategorii i dlatego też bez problemów każdy znajdzie kategorię odpowiadającą jego stronie. Dzięki nam marketing internetowy staje się o wiele prostszy..
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe PREFAGBUD jest liderem na rynku budowniczym. Założone zostało w 1986 roku i przez cały czas swojej działalności zdobyło ogromne doświadczenie i podnosiło jakość oferowanych produktów. Specjalizacją firmy jest produkcja stropów Teriva. W latach 90-tych, kiedy nastąpił dynamiczny rozwój firmy, zakupione zostały nowoczesne maszyny i urządzenia zagranicznych producentów, które dały możliwość wykluczenie z produkcji pyłów dymnicowych, co w znaczny sposób poprawiło jakość oraz parametry ekologiczne wytwarzanych produktów. W tym okresie rozpoczęto też produkcję wibroprasowanych, betonowych bloczków fundamentowych, wytwarzanych z kruszyw naturalnych. Wszystkie oferowane przez firmę PREFAGBUD produkty mają gwarancję bezpieczeństwa i certyfikaty do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B. Więcej szczegółowych informacji na stronie:
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4