Top 10


    
573 Telefonia internetowa http://www.halonet.pl HaloNet jest jedną z pierwszych na polskim rynku usług telefonii opartej na technologii VoIP. Gwarantuje darmowe połączenia między użytkownikami korzystającymi z HaloNet oraz tanie połączenia z innymi operatorami telefonicznymi. W HaloNet połączenia na telefony stacjonarne do Polski czy Francji kosztują 0,07 zł brutto za 1 minutę rozmowy. Połączenia można realizować przy pomocy darmowego komunikatora VoIP, zwykłego telefonu lub telefonu IP jak również telefonu komórkowego z funkcją Wi-Fi. W HaloNet można wykupić numer stacjonarny za 1 zł a także przenieść numer od tradycyjnego operatora za 0 zł. Telekomunikacja > VoIP telefonioa internetowa   voip   tanie połączenia mar 22, 2011 hal

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

4.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Telekomunikacja > VoIP
AleKontakt to jedna z ciekawszych usług na polskim rynku VoIP oraz VoIP dla firm. Polega nie tylko na świadczeniu usługi, jaką jest infolinia (infolinie biznesowe służą do polepszania dostępności firmy dla klientów przez wirtualne centrale telefoniczne), ale to także telefonia internetowa, w której dominują tanie połączenia telefoniczne i tanie rozmowy przez bramki VoIP. Każdy użytkownik systemu ma darmowe rozmowy do innych w sieci i usługę wirtualnego faksu. Są też numery we wszystkich strefach miejskich. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kategoria:

HaloNet jest jedną z pierwszych na polskim rynku usług telefonii opartej na technologii VoIP. Gwarantuje darmowe połączenia między użytkownikami korzystającymi z HaloNet oraz tanie połączenia z innymi operatorami telefonicznymi. W HaloNet połączenia na telefony stacjonarne do Polski czy Francji kosztują 0,07 zł brutto za 1 minutę rozmowy. Połączenia można realizować przy pomocy darmowego komunikatora VoIP, zwykłego telefonu lub telefonu IP jak również telefonu komórkowego z funkcją Wi-Fi. W HaloNet można wykupić numer stacjonarny za 1 zł a także przenieść numer od tradycyjnego operatora za 0 zł.
Kategoria:

Bardzo często telefonujesz za granicę, a ceny za rozmowy międzynarodowe u Twojego operatora nie są zachwycające? Twoje rachunki za rozmowy międzynarodowe są zbyt wysokie, pomimo że usiłujesz redukować czas rozmów? U nas zatelefonujesz najtaniej. Zapraszamy wszystkich chcących zmniejszyć wydatki i rachunki na połączenia telefoniczne do naszego serwisu i propozycje bardzo tanich połączeń. Polecamy najtańsze rozmowy międzynarodowe, międzymiastowe oraz komórkowe. Jeśli dzwonisz notorycznie do np. Anglii, Francji, Stanów Zjednoczonych, Irlandii to dzięki nam oszczędzisz wiele pieniędzy i przeznaczysz je na inne przyjemności.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4