Top 10


    
60 Żużel http://www.zuzel.org/ Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szaleństwie motorowym jakim jest sport potocznie nazywany żużlem. W języku międzynarodowym na żużel mówi się po prostu speedway i tak też promujemy ten sport na portalu społecznościowym zuzel.org. Jesteśmy po to żeby razem z wami cieszyć się sukcesami naszych motocyklistów żużlowych. Mamy bardzo mocną ligę i silną reprezentację tak więc dołącz do nas i wspólnie komentujmy ich sukcesy każdego dnia na łamacz forum. Sport > Sporty motorowe żużel   sport   forum   motory   pasja maj 18, 2010 zecik

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Sport > Sporty motorowe
Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim szaleństwie motorowym jakim jest sport potocznie nazywany żużlem. W języku międzynarodowym na żużel mówi się po prostu speedway i tak też promujemy ten sport na portalu społecznościowym zuzel.org. Jesteśmy po to żeby razem z wami cieszyć się sukcesami naszych motocyklistów żużlowych. Mamy bardzo mocną ligę i silną reprezentację tak więc dołącz do nas i wspólnie komentujmy ich sukcesy każdego dnia na łamacz forum.
Kategoria:

W ofercie przedsiębiorstwa ENDURO 7 znajdą Państwo dużą różnorodność produktów do Enduro. Proponujemy również artykuły do motocrossu. Przygotowaliśmy opcję porady technicznej, która świadczona jest przez naszych wykwalifikowanych pracowników. Sprawia to, że będą Państwo mogli kupić artykuły doskonale dostosowane do konkretnych wymagań. Starannie dobieramy produkty. Sprawia to, że możemy zapewnić ich wysoką trwałość oraz świetną jakość. Dzięki podziałowi oferty na określone kategorie tematyczne bez trudu znajdą Państwo odpowiedni produkt.
Kategoria:

Firma Kartingowy Narodowy przygotowała dla zainteresowanych sposobność skorzystania z toru kartingowego. Nasz tor jest jedynym torem wykonanym z asfaltu w stolicy. Jesteśmy zlokalizowani w niedalekim sąsiedztwie Stadionu Narodowego. Oferujemy klientom opcję wyboru indywidualnych przejazdów a także wypożyczenie całego toru. Gwarantujemy doradztwo w zakresie organizowania uroczystości na określoną okazję albo dla firm. Klienci mogą skorzystać z nowoczesnych gokartów, które posiadamy dla starszych osób oraz dla dzieci.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4