Top 10


    
607 Usługi Projektowo-budowlane Andrzej Warowny http://www.domwarowny.pl Usługi Projektowo-Budowlane. Właścicielem jest Andrzej Warowny budowlaniec w trzecim pokoleniu posiadający od 1991 r. państwowe uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej i konstrukcyjno-budowlanej jako projektant i kierownik budowy i robót. Pełny zakres usług budowlanych. Kompleksowe realizacje pod klucz. Na wykonane prace udzielam 3 letniej gwarancji. Kierownik budowlany z uprawnieniami. Dom, ogród > Usługi budowlane Andrzej Warowny   budowa domów   usługi budowlane   firma budowlana Warszawa   projekty budowlane   kierownik budowlany   domy jednorodzinne kwi 19, 2011 Admin

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Firma zajmująca się pracami, do wykonania których niezbędne jest wejście na dużą wysokość. Jak wiadomo, takie czynności są niebezpieczne i nie każdy może je robić. W związku a tym, aby zachować bezpieczeństwo, najlepiej zlecić je przeszkolonym i doświadczonym fachowcom. Alpidach gwarantuje wykonanie usługi szybko, dokładnie i bezpiecznie, bez konieczności stawiania i demontowania rusztowań. Firma wykonuje wszelkie wysokościowe prace budowlane, montażowe, przemysłowe i sezonowe.
Kategoria:

Teraz układy elektronicznej ochrony mienia stosuje się już powszechnie i należałoby zadbać o bezpieczeństwo swoje i sojej rodziny. Kontrola z użyciem współczesnych systemów ochrony pozwala na wczesne wykrycie nieproszonych gości w czasie przekraczenia strefy chronionej. Samoczynnie wywoływane powiadomienie służb ochrony i dodatkowo uruchomienie sygnalizatorów alarmowych skutecznie chroni nasz obiekt. O ile remontujesz swój dom nie zaniedbaj położenia okablowania skutecznego i nieodzownego systemu bezpieczeństwa. Nwet gdy później wykorzystasz okablowanie w zaledwie 30 procentach i tak będzie to opłacalne.
Kategoria:

Ludzie zainteresowani świadczeniami związanymi z geodezją w obrębie Szczecina powinni zaznajomić się z ofertą przedstawioną przez firmę Inż-Geo. Indywidualnie podchodzimy do każdego kontrahenta, dostosowując zakres świadczeń do określonych potrzeb. Dzięki temu możemy zagwarantować satysfakcję z realizacji pracy dla wszystkich klientów. Prace wykonujemy szybko i w ustalonym terminie. Oferujemy klientom konkurencyjne ceny. Stosujemy nowoczesne sprzęty. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo działa w sektorze od długiego czasu.
Kategoria:

MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Sprzedaż projektów stworzonych przez nas oraz ich sporządzanie indywidualnie na zamówienie odbiorców jest naszą profesją. Nabywcy projektów MTM Styl mogą liczyć na rzetelną i uprzejmą obsługę, a dzięki pomocniczej poradzie formalno-prawnej i technicznej projekt domu, który wybierzesz urealni jakiekolwiek Twoje potrzeby.
Kategoria:

Przewagę konkurencyjną SMARTBUD uzyskuje przede wszystkim dzięki kompleksowości usługi, efktywnym rozwiazaniom w zakresie budownictwa, doskonałym dostępie do szerokiego spektrum materiałów budowlanych w knkurencyjnych cenach.
SMARTBUD powstał celem wykorzystania nabytej wiedzy i umiejętności, aby pomóc innym budować najlepiej, a zarazem najtaniej na rynku. Działamy z myślą o tych, którzy nie posiadajac doświadczenia i potrzebnej wiedzy budowlanej, chcą zdać się na profesjonalistów.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4