Top 10


    
607 Usługi Projektowo-budowlane Andrzej Warowny http://www.domwarowny.pl Usługi Projektowo-Budowlane. Właścicielem jest Andrzej Warowny budowlaniec w trzecim pokoleniu posiadający od 1991 r. państwowe uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej i konstrukcyjno-budowlanej jako projektant i kierownik budowy i robót. Pełny zakres usług budowlanych. Kompleksowe realizacje pod klucz. Na wykonane prace udzielam 3 letniej gwarancji. Kierownik budowlany z uprawnieniami. Dom, ogród > Usługi budowlane Andrzej Warowny   budowa domów   usługi budowlane   firma budowlana Warszawa   projekty budowlane   kierownik budowlany   domy jednorodzinne kwi 19, 2011 Admin

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Jesteśmy firmą, która ma długie doświadczenie w stawianiu kontraktowych oklein ściennych znanych firm w miejscach użyteczności publicznej takich jak bodajże pensjonaty, wieżowce, motele, hotele, apartamentowce, restauracje, kliniki i wiele innych. Dokonujemy profesjonalnego montażu fototapet a także tapet dekoracyjnych. Tapetowanie ścian wykonujemy od wielu lat, przestrzegając dokładnie wyznaczonych zasad, równoważąc wiedzę a także nasze doświadczenie. Pracujemy na obszarze całej Polski a nasze projekty są w całości profesjonalne i rozpoznawalne. W naszych działaniach rozpoczynając tapetowanie ścian, przygotowujemy świeże ściany kryjąc je materiałem gruntującym, myjemy właściwym środkiem podłoże pomalowane farbą emulsyjną, stare tapety usuwamy specjalnymi preparatami do odklejania tapet, usuwamy listwy i tapetujemy starannie wyczyszczone przez nas ściany. Dzięki tym staraniom tapetowanie ścian przez MsTapety jest wykonywane z największym profesjonalizmem.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Marwer oferuje kompleksowe usługi ogólnobudowlane. W branży działamy już 14 lat i pozostajemy prężnie rozwijającą się firmą. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół wykwalifikowanych pracowników zapewnia, że praca zostanie wykonana solidnie. Mogą Państwo liczyć nie tylko na naszą pomoc w zakresie budowy, remontu czy wykończenia mieszkania, ale również w kwestii zaproponowania najlepszego rozwiązania technicznego. Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów drewnianych. Oferujemy również dachy ciesielsko-dekarskie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne elementy budowlane, jak płoty kute. Jako politykę firmy przyjęliśmy korzystanie z najwyższej jakości materiałów i wykorzystanie najnowszych spośród dostępnych technologii, co przekłada się na jakość wykonanej przez nas pracy.
Kategoria:

Nasza firma oferuje Państwu bardzo duży asortyment szamb z tworzywa a także urządzeń oczyszczania ścieków: oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne oraz oczyszczalnie drenażowe.
Zbiorniki magazynowe, jakie posiadamy w ofercie można wykorzystywać na fekalia, obornik płynny, wodę opadową. Oferujemy Państwu pojemniki różnych formatów a także wielkości, posiadamy zbiorniki obłe jak i prostokątne w różnych wysokościach zbiorniki z polietylenu oraz żywicy z włóknem szklanym od 1m3 do 60m3 i więcej.
W ofercie dotyczącej przydomowych oczyszczalni mogą Państwo znaleźć najwyższej klasy oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne jak również oczyszczalnie z drenażem.
Oczyszczalnie biologiczne jakie proponujemy w ofercie: oczyszczalnia biologiczna typ osad czynny sam lub ze złożem biologicznym oraz rozwiązania mogące zapewnić modernizację szamba na pełnej klasy biologiczną oczyszczalnię.
Proponujemy zarówno nasz duży wybór oczyszczalni rozsączających. Proponujemy różnorodne odmiany osadników do oczy
Kategoria:

W ofercie firmy Hoder Water Jet klienci odnajdą duży wybór czynności cięcia strumieniem wodnym. Zapewniamy staranną obróbkę wielu materiałów. Staranne zrealizowanie każdej pracy umożliwia nam zaoferowanie wysokiej jakości świadczeń. Personalnie dostosowujemy ofertę do oczekiwań naszych kontrahentów. Ekspresowo realizujemy wszystkie powierzone przez kontrahentów prace. Gwarantujemy możliwość nieodpłatnego opracowania wyceny konkretnych czynności. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do rozmowy.
Kategoria:

Witamy Was serdecznie w naszym pokoju ucieczek. Opracowaliśmy dla Ciebie wiele tematycznych pokoi, które sprawią, że poczujesz się rewelacyjnie. Spotkania z bliskimi, kilka zagadek, konieczność zapoznania się ze wskazówkami, to wszystko w świetnej cenie. My gwarantujemy niezbędne narzędzia, wskazówki, pomoce. Jeśli oczekujesz indywidualnego eventu, także możemy go zorganizować. Na mojej witrynie internetowej WWW znajdziesz wszystko, co potrzebujesz, aby zarezerwować termin. Zobacz, co mówią o nas inni!
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4