Top 10


    
713 Sanatorium uzdrowiskowe http://zuk-sa.pl Posiadasz kłopoty z otyłością? Niepokoisz się o swoje serce? Zapraszamy na urlop zintegrowany z zabiegami odnowy biologicznej i rehabilitacyjnymi w sanatorium. Nie czekaj więc i zrób użytek z rozległego spektrum usług ZUK S.A. Jest to najbardziej okazały w Polsce zespół leczniczy, którego sanatoria funkcjonują w Kudowie-Zdrój, Dusznikach i Polanicy-Zdrój. Każdy z kurortów wyróżnia się zróżnicowanym klimatem, dostępem do zdrojów mineralnych oraz ogromną liczbą wykonalnych odnów biologicznych.

Wszystkie uzdrowiska ZUK S.A. gwarantują klientom usługi oraz zakwaterowanie na europejskim poziomie. Charakteryzujemy się jednoczeniem medycyny uzdrowiskowej z nowoczesnymi założeniami rehabilitacyjnymi. Gdy odwiedzisz to sanatorium, masz pewność, iż poprawisz jakość Twojego zdrowia, poprawisz wydolność organizmu, przeobrazisz własny wizerunek, a także przywrócisz w sobie wigor i radość z życia. Nasze sanatoria uzdrowiskowe oczekują na Państwa, zapraszamy serdecznie.
Zdrowie i uroda > Uzdrowiska i sanatoria
Zdrowie i uroda > Zdrowie
sanatorium uzdrowiskowe   sanatoria   uzdrowiska   sanatorium   uzdrowisko   ZUK maj 16, 2011 Etim1998

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Uzdrowiska i sanatoria
Ciechocinek

CIECHOCINEK - UZDROWISKO DLA KAŻDEGO

Ciechocinek to miejscowość ceniona szczególnie ze względu na swoje walory zdrowotne. Duża baza sanatoriów zachęca do wizyt seniorów mających na celu poprawę swojego zdrowia lub osoby potrzebujące pilnej rehabilitacji. Niemniej obecność hoteli z dużą bazą rozrywkową powoduje, że ciekawie mogą tu spędzić czas zarówno pary jak i całe rodziny.

SANATORIUM W CIECHOCINKU

Jednym z obiektów sanatoryjnych, który ze względu na dobrą renomę cieszy się dużym zainteresowaniem jest Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego. W Sanatorium spotkamy się z miłym przyjęciem. Kuracjusze bardzo często wspominają o życzliwości całego personelu i profesjonalizmie kadry fizykoterapeutów. Przy tej okazji nie można nie wspomnieć o jakości bazy zabiegowej. W ośrodku oferowanych jest około 50 zabiegów leczniczych. Główne profile lecznicze obejmują choroby układu oddechowego, krążenia, nerwowego i skóry, a także narządu ruchu (stawy, kręgosłup).
Kategoria:

Jodłowa Dolina jest Ośrodkiem opiekuńczo - rehabilitacyjnym położonym w malowniczej wsi Jodłów nieopodal Międzylesia na Dolnym Śląsku. Wyjątkowo malownicze otoczenie sprzyja dobremu samopoczuciu i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Zapewniamy najwyższe standardy całodobowej opieki nad osobami starymi i chorymi na Alzheimera. Nasz dom spokojnej starości powstał z chęci niesienia pomocy osobom w podeszłym wieku, z demencją starczą, niepełnosprawnym ruchowo. Starając się zapewnić kompleksową opiekę zatrudniamy wykwalifikowany zespół medyczny składający się z pielęgniarek, opiekunek, rehabilitantów, psychologa. Nasi podopieczni objęci są opieką lekarzy, którzy regularnie odwiedzają nasz Dom seniora.
Kategoria:

Salus Bonus Zdrowotne Wczasy Odchudzające,
Nasza oferta obejmuje 2-tygodniowe zdrowotne wczasy odchudzające oparte na diecie dr Ewy Dąbrowskiej, ale bez ograniczeń ilościowych.
Posiłki przygotowywane są bezpośrednio przed podaniem, z miejscowych, ekologicznych produktów, nie zawierają konserwantów, a doprawiać je można naturalnymi przyprawami i ziołami.
Naszym celem jest zapoznać uczestników wczasów z zasadami utrzymania zdrowia fizycznego i psychicznego, które mogą zmienić Państwa dotychczasową filozofię życia...zdrowe i umiejętne odżywianie, ruch, kontakt z naturą, relaks czyli coś dla ducha i ciała!

Oferowana dieta owocowo-warzywna wsparta jest zajęciami sportowymi, które są niezbędnym składnikiem oczyszczania i odnowienia organizmu a także spotkaniami z trenerem rozwoju osobistego, aby zmotywować uczestników do odstąpienia od niewłaściwych nawyków żywieniowych.
Wypoczynek w połączeniu z poprawą i rewitalizacją organizmu.
Kategoria:

Serwis www.kuracjuszpolski.pl adresujemy seniorom oraz osobą interesującym się lecznictwem. Warto do nas zajrzeć, gdyż znajdą tu Państwo nie tylko bardzo dobrą wyszukiwarkę ośrodków Spa i sanatoriów ale i ciekawe artykuły o bogatej tematyce. Na stronie istnieje możliwość pobrania bezpłatnego wydania gazety kuracjusz polski, znajdą Państwo również ciekawe informacje na temat miejscowości uzdrowiskowych, w których również otrzymacie zupełnie za darmo naszą gazetkę. Ponad to dużo przepisów dla osób smakujących pyszną i zdrową kuchnię. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszego portalu!
Kategoria:

Posiadasz kłopoty z otyłością? Niepokoisz się o swoje serce? Zapraszamy na urlop zintegrowany z zabiegami odnowy biologicznej i rehabilitacyjnymi w sanatorium. Nie czekaj więc i zrób użytek z rozległego spektrum usług ZUK S.A. Jest to najbardziej okazały w Polsce zespół leczniczy, którego sanatoria funkcjonują w Kudowie-Zdrój, Dusznikach i Polanicy-Zdrój. Każdy z kurortów wyróżnia się zróżnicowanym klimatem, dostępem do zdrojów mineralnych oraz ogromną liczbą wykonalnych odnów biologicznych.

Wszystkie uzdrowiska ZUK S.A. gwarantują klientom usługi oraz zakwaterowanie na europejskim poziomie. Charakteryzujemy się jednoczeniem medycyny uzdrowiskowej z nowoczesnymi założeniami rehabilitacyjnymi. Gdy odwiedzisz to sanatorium, masz pewność, iż poprawisz jakość Twojego zdrowia, poprawisz wydolność organizmu, przeobrazisz własny wizerunek, a także przywrócisz w sobie wigor i radość z życia. Nasze sanatoria uzdrowiskowe oczekują na Państwa, zapraszamy serdecznie.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4