Top 10


    
755 Belly dance http://www.jamilah.pl/ Wszystkich serdecznie zapraszamy na kurs tańca orientalnego. Zajęcia kierowane są przez zawodową a także popularną tancerke - Jamilah. Na kursach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Lekcje prowadzone są w niezmiernie interesujący sposób, w związku z tym nikt nie będzie narzekał na nudę. Do lekcji tańca podchodzimy niezwykle profesjonalnie, możesz być pewna że już po kilku tygodniach zdołasz opanować podstawy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rozrywka, kultura, sztuka > Taniec taniec orientalny   taniec   taniec brzucha   belly dance   maj 26, 2011 Maciej005

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Taniec
Szkoła tańca U2Dance oferuje kursy tańca dla wszystkich, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania} i doświadczenia. Chcesz komfortowo czuć się na parkiecie? Lekcje tańca dodadzą pewności Twoim ruchom tanecznym, a co najważniejsze potwierdzają}, że tańczyć umie każdy. Zajęcia prowadzi doświadczona i utalentowana} para tancerzy, którzy byli honorowani na wielu krajowych i światowych konkursach. Kursanci oprócz poznawania nowych kroków i choreografii, poznają taniec jako sztukę i pasję. Szkoła tańca U2Dance zaprasza i przekonuje, że kursanci szybko zatracą się w rytmicznych pląsach, a także} będą królami parkietu na imprezach w klubach i na weselach}, bo tańce to sposób na każdą imprezę.
Kategoria:

Wszystkich serdecznie zapraszamy na kurs tańca orientalnego. Zajęcia kierowane są przez zawodową a także popularną tancerke - Jamilah. Na kursach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Lekcje prowadzone są w niezmiernie interesujący sposób, w związku z tym nikt nie będzie narzekał na nudę. Do lekcji tańca podchodzimy niezwykle profesjonalnie, możesz być pewna że już po kilku tygodniach zdołasz opanować podstawy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Maximuss to przedsiębiorstwo, która oferuje różnego typu świadczenia taneczne i animatorskie. Zapraszamy do udziału w pokazach tańca wykonywanych przez zawodową parę. Nasze animacje i zabawy doskonale nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Proponujemy także naukę tańca weselnego, która zagwarantuje doskonałe wrażenie na gościach. Zajmujemy się także organizacją koncertów a także uroczystości z wodzirejem lub DJ-em. Ponadto nasza wizażystka może wykonać profesjonalne makijaże na wiele okazji.
Kategoria:

Portal click-dance.eu zajmuje się tworzeniem kursów tańca dla dzieci. Nasze lekcje wykorzystują do nauki rozwiązanie Kinect, który funkcjonuje na wzorze konfrontowania ruchów tańczącego podpoiecznego z przedstawianą animacją instruktora. Takie rozwiązanie jest doskonałą metodą rozrywki dla dzieci. Ponadto dostępne lekcje zostały ubrane w zabawowe formy, które w sposób bezpośredni wymuszają działanie i zaciekawienie dziecka. Nasze e-learningowe kursy to znakomita sposobność do nauczenia dziecka fundamentalnych kroków tanecznych , jak również polepszenia jego motoryki.
Kategoria:

Szkoła Tańca Dance Avenue organizuje zajęcia taneczne dla różnych grup wiekowych, zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Oferujemy najszerszy w Trójmieście zakres zajęć na wszystkich stopniach trudności. Organizujemy wczasy, warsztaty i obozy taneczne. Ponadto organizujemy zabawy a także wieczorki taneczne z animacjami i konkursami. Nasza szkoła współpracuje z Agencją Artystyczną, co pozwala na organizację imprez okolicznościowych. Oferujemy wszystkim zainteresowanym również multimedialną Szkołę Tańca. Nauczycielami tańca w naszej szkole są utytułowani tancerze. Oferujemy również wynajem naszych lokali.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4