Top 10


    
755 Belly dance http://www.jamilah.pl/ Wszystkich serdecznie zapraszamy na kurs tańca orientalnego. Zajęcia kierowane są przez zawodową a także popularną tancerke - Jamilah. Na kursach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Lekcje prowadzone są w niezmiernie interesujący sposób, w związku z tym nikt nie będzie narzekał na nudę. Do lekcji tańca podchodzimy niezwykle profesjonalnie, możesz być pewna że już po kilku tygodniach zdołasz opanować podstawy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rozrywka, kultura, sztuka > Taniec taniec orientalny   taniec   taniec brzucha   belly dance   maj 26, 2011 Maciej005

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Taniec
Szkoła tańca U2Dance oferuje kursy tańca dla wszystkich, niezależnie od wieku, stopnia zaawansowania} i doświadczenia. Chcesz komfortowo czuć się na parkiecie? Lekcje tańca dodadzą pewności Twoim ruchom tanecznym, a co najważniejsze potwierdzają}, że tańczyć umie każdy. Zajęcia prowadzi doświadczona i utalentowana} para tancerzy, którzy byli honorowani na wielu krajowych i światowych konkursach. Kursanci oprócz poznawania nowych kroków i choreografii, poznają taniec jako sztukę i pasję. Szkoła tańca U2Dance zaprasza i przekonuje, że kursanci szybko zatracą się w rytmicznych pląsach, a także} będą królami parkietu na imprezach w klubach i na weselach}, bo tańce to sposób na każdą imprezę.
Kategoria:

Jeżeli interesują Państwa zajęcia dla najmłodszych lub seniorów, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przygotowana przez przedsiębiorstwo Piaskownica, którego siedziba usytuowana została w Łodzi. Proponujemy duży wybór zajęć, pośród których każdy klient wyszuka właściwą dla siebie propozycję. Nasza oferta obejmuje zajęcia edukacyjne oraz ruchowe. Zapewniamy prowadzenie zajęć przez doświadczonych prowadzących, którzy mają odpowiednie przygotowanie zawodowe. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo szczegóły propozycji.
Kategoria:

Portal click-dance.eu zajmuje się tworzeniem kursów tańca dla dzieci. Nasze lekcje wykorzystują do nauki rozwiązanie Kinect, który funkcjonuje na wzorze konfrontowania ruchów tańczącego podpoiecznego z przedstawianą animacją instruktora. Takie rozwiązanie jest doskonałą metodą rozrywki dla dzieci. Ponadto dostępne lekcje zostały ubrane w zabawowe formy, które w sposób bezpośredni wymuszają działanie i zaciekawienie dziecka. Nasze e-learningowe kursy to znakomita sposobność do nauczenia dziecka fundamentalnych kroków tanecznych , jak również polepszenia jego motoryki.
Kategoria:

Agencja taneczna Show Taneczne wyspecjalizowała się w różnego typu pokazach tanecznych. Przedstawiona przez naszą firmę oferta zapewnia dużą różnorodność możliwości dla każdego klienta. Umiemy także indywidualnie dostosować występy do określonych wytycznych. Gwarantujemy profesjonalizm oraz dużą precyzję przy realizacji każdego pokazu. Proponujemy również możliwość wynajęcia modelek, hostess i innych osób do obsługi imprezy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, która została udostępniona na stronie internetowej.
Kategoria:

Dający możliwość nauczenia się tańca na odległość portal e-taniec.eu jest idealną alternatywą dla typowych zajęć. Różnorodność technik tanecznych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie interesującą dla siebie opcję nauki. Proponujemy starannie przyszykowane lekcje instruktażowe, na których techniki taneczne pokazywane są przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, w tym przez Iwonę Pavlović. Na naszej witrynie internetowej znajdziecie Państwo bezpłatne przykładowe zajęcia, które mają za zadanie przekonać klientów do skuteczności proponowanych przez nas kursów.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4