Top 10


    
758 Omida Sp. z o.o. http://www.omida.pl/ Firma OMIDA świadczy usługi z zakresu transportu i specycji. Doświadczeni pracownicy oraz bogate doświadczenie sprawiają, że z powodzeniem zaproponujemy Państwu najlepszą drogę transportu dla powierzonych w nasze ręce towarów. W zakresie naszej działalności znajduje się niczym nieograniczona międzynarodowa spedycja morska, lotnicza oraz drogowa. Swoim klientom oferujemy również usługi z zakresu magazynowania oraz możliwość korzystania ze składu celnego dopasowane do najbardziej wymyślnych, indywidualych potrzeb. Firma Omida to usługi na najwyższym poziomie. Do powierzonych zadań podchodzimy z najwyższą starannością, dopasowując rozwiązanie do indywidualnych potrzeb klienta. Naszą domeną jest szybkość i niezawodność. Posiadamy wielu partnerów zagranicznych oraz doświadczonych współpracowników, dzięki którym z powodzeniem kojarzymy drogę, którą ma przebyć Państwa towar. W naszej ofercie znajdą Państwo również transport towarów ponadgabarytowych. Firma Omida to odpowiedni ludzie na odpowi Transport > Spedycja i logistyka omida   transport ponadgabarytowy gdynia     transport maj 26, 2011 anstasem

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Transport > Spedycja i logistyka
Jako firma zajmująca się spedycją i transportem produktów i paczek, proponujemy atrakcyjne warunki współpracy. Nasz atut, to przede wszystkim terminowość, w każdej sytuacji jesteśmy u Partnera na czas. A przy tym cechuje nas elastyczność, dysponujemy różnorodnymi środkami transportu. Nasze funkcjonowania obejmują w tej chwili cały kraj, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować współpracę Kontrahentom z każdego regionu. Wystarczy zaznajomić się z naszą propozycją, zadzwonić do nas a potem cieszyć się owocną i niedrogą współpracą.
Kategoria:

Reklamowana strona internetowa prezentuje ofertę fachowej firmy Duda. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą z branży SPEDYCJA. Specjalny oddział w Kielcach został otwarty, by mieć z Wami coraz lepszy kontakt. Naszą ofertę zwracamy do małych oraz średnich przedsiębiorstw. Jesteśmy w posiadaniu niezawodnych oraz doświadczonych przewoźników. Aby zapoznać się z naszą różnorodną ofertą, zachęcamy Państwa do odwiedzenia serwisu.
Kategoria:

TSH Polmar od wielu lat świadczy usługi transportowe o zasięgu międzynarodowym. Siedziba firmy znajduje się na Dolnym Śląsku, w Bolesławcu. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nabyć pracownikom wysokie kwalifikacje, dzięki temu oferowany przez firmę transport i spedycja międzynarodowa prezentują naprawdę wysoki poziom. Firma transportowo spedycyjna zapewnia terminowe dostawy oraz bezpieczeństwo powierzonego ładunku. Jest wiarygodnym partnerem biznesowym wielu przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.
Kategoria:

Z oferty przedsiębiorstwa Speed sp. z o. o. korzystać mogą firmy spedycyjne, jakie chcą dokonać optymalizacji kosztów użytkowania floty pojazdów. Firma specjalizuje się w instalacji urządzeń GPS, które pozwalają na dokładny monitoring wybranego samochodu przebywającego w drodze. Oprogramowanie komputerowe daje wiele możliwości kontrolowania przebiegu tras pojazdów, ich dokładne rozplanowanie, czy też śledzenie aktualnego przebiegu trasy pojazdu. Dzięki współpracy systemów z przepływomierzami paliwa w oparciu o CAN Expader, właściciele floty mogą natychmiast znaleźć wszelkie straty paliwa z powodu nieplanowanej zmiany trasy, czy też kradzieży paliwa.
Kategoria:

Firma OMIDA świadczy usługi z zakresu transportu i specycji. Doświadczeni pracownicy oraz bogate doświadczenie sprawiają, że z powodzeniem zaproponujemy Państwu najlepszą drogę transportu dla powierzonych w nasze ręce towarów. W zakresie naszej działalności znajduje się niczym nieograniczona międzynarodowa spedycja morska, lotnicza oraz drogowa. Swoim klientom oferujemy również usługi z zakresu magazynowania oraz możliwość korzystania ze składu celnego dopasowane do najbardziej wymyślnych, indywidualych potrzeb. Firma Omida to usługi na najwyższym poziomie. Do powierzonych zadań podchodzimy z najwyższą starannością, dopasowując rozwiązanie do indywidualnych potrzeb klienta. Naszą domeną jest szybkość i niezawodność. Posiadamy wielu partnerów zagranicznych oraz doświadczonych współpracowników, dzięki którym z powodzeniem kojarzymy drogę, którą ma przebyć Państwa towar. W naszej ofercie znajdą Państwo również transport towarów ponadgabarytowych. Firma Omida to odpowiedni ludzie na odpowi
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4