Top 10


    
771 Projektowanie graficzne http://www.studiomanix.pl Dajemy całą obsługę firm z obszaru reklamy i marketingu. Nie tylko planujemy, ale też realizujemy i dostarczamy do konsumenta skończone artykuły reklamowe. Na skutek współpracy z nami mają Państwo pewność pełnej i doświadczonej obsługi. Nasze rozwiązania cechuje wysoka jakość, kreatywność i udział wieloletniego doświadczenia. Zapraszamy na naszą stronę www gdzie znajdą Państwo całą propozycję naszej firmy. Biznes i finanse > Marketing w internecie Gadgety reklamowe   Reklama outdoor   Projektowanie graficzne   Reklama Poznań cze 2, 2011 persek

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Marketing w internecie
Generowanie sprzedaży to jedno z trudnych przeszkód jakie firmy napotykają na swojej zawodowej drodze. Oczywiste jest, że sporo czasu trzeba przeznaczyć na wzrost osobisty oraz na edukację pracowników. Możliwości informatyczne zmieniają się z każdym dniem i kto nie chce za nimi podążać ten zazwyczaj zostaje daleko z tyłu za konkurentami. Żeby rozwijać predyspozycje swoje i pracowników, należy korzystać z wsparcia przedsiębiorstw, które specjalizują się w przekazywaniu nowych szkoleń technicznych. Właśnie tym zajmuje się firma Michała Andrzejczaka. Jeżeli potrzebujesz wiadomości z zakresu reklamy internetowej to ta organizacja zapewni Ci wszystko na bieżąco, dzięki czemu twoja firma zawsze będzie na czele.
Kategoria:

Beeline Research to zespół specjalistów, którzy z pasją podejmują się projektów z zakresu szeroko pojętych badań marketingowych. Naszym celem jest pozyskiwanie obiektywnych danych o produktach czy usługach, będących przedmiotem badań, przy użyciu najodpowiedniejszych metod badań ilościowych i jakościowych. Następnie uzyskane dane analizujemy i przetwarzamy, by móc przekazać naszym klientom wyczerpujący raport zawierający treści niezbędne w minimalizowaniu ryzyka w podejmowaniu decyzji i kształtowaniu planu marketingowego przedsiębiorstwa. Prowadzimy również badania fokusowe, których podstawą są zogniskowane wywiady grupowe, przeprowadzane w nowocześnie zaprojektowanej sali fokusowej we Wrocławiu .
Kategoria:

Aktualnie ciężko sobie wyobrazić właściwie prosperującą firmę bez promocji. Nasza agencja zapewnia fachowy PR internetowy, który pozwoli na zjednanie dla każdej firmy mnóstwo klientów. Dostarczamy takie metody promocji, jak ciekawy marketing zapachowy, innowacyjny personal branding, czy marketing szeptany, który sprawi, że o reklamowanej firmie będzie ciągle głośno.
Kategoria:

Firma Qantum proponuje usługi z zakresu marketingu internetowego. Dla naszych zleceniodawców oferujemy szereg propozycji powiązanych ze zwiększeniem sprzedaży, polepszeniem postrzegania firmy a także z wykonaniem audytu. Do uzyskania założonych celów handlowych stosujemy czynności gwarantujące poprawę pozycji w wyszukiwarkach, optymalizację strony oraz stworzenie platformy sprzedażowej. Wizerunkowo proponujemy akcje wykorzystujące marketing szeptany i społecznościowy. Tworzymy dla klientów strony internetowe, które są dopracowane pod względem grafiki oraz zawartości. Audyty pozwalają zbadać efektywność czynności prowadzonych wcześniej a także efektywność wykonanych przez naszą agencję zleceń.
Kategoria:

Profilem działalności firmy Content Marketing Polska jest oferowanie klientom z całego kraju najwyższej jakości treści na strony internetowe i nie tylko. Firma podejmuje się chociażby pisania artykułów sponsorowanych, czy też może zaoferować zamawiającym napisanie przciągających treści na stronę firmową, dzięki którym odwiedzający ją klienci będą silniej zachęcani do wykonania pożądanych działań. Firma świadczy kompleksowe usługi, w obrębie których kontrahenci mogą liczyć także na umieszczenie kupionych tekstów na witrynach o adekwatnej tematyce, których pozycja w wyszukiwarkach jest bardzo wysoka.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4