Top 10


    
825 Wdmuchiwanie Izolacji Eko-Izolacje Ekofiber http://www.eko-izolacje.pl Wykonujemy każdy dowolny rodzaj izolacji nasypowej spełniającej warunki izolacyjności akustycznej i termicznej (np. granulat styropianowy, perlit, wełna mineralna ISOVER itp.), tak aby zmniejszać straty ciepła i ograniczać emisję szkodliwych substancji odprowadzanych do atmosfery przez odbiorców energii przeznaczonej do ogrzewania. Wdmuchiwanie izolacji wykonujemy techniką blow-in. Zapewniamy w miłej atmosferze profesjonalne wykonanie i gwarantowaną satysfakcje. Na nasz materiał udzielamy 10 lat gwarancji na jakość właściwości i parametrów cieplnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy podmioty gospodarcze i odbiorców indywidualnych.
Ocieplanie domu nigdy nie było tak proste!
Dom, ogród > Usługi budowlane wdmuchiwanie izolacji   docieplenia domów   wdmuchiwanie izolacji warszawa   ocieplanie mieszkań warszawa lip 11, 2011 Krzysztof

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Budowa swojego lokalu mieszkalnego to niełatwe i wieloetapowe przedsięwzięcie,które wymaga adekwatnej, specjalistycznej obsługi, nie tylko pod względem techniczno-konstrukcyjnym,ale także logistyczno-formalnym. Całkowitym zakresem tych usług specjalistycznie zajmuje się firma inżynierska Alpina Trade. Nie tylko ułatwia ona wybór gruntów pod zabudowę i weryfikuje wszelkie szczegóły z tym związane, jak na przykład. akty własności, plany zagospodarowania przestrzennego, niemniej jednak również jest w stanie szybko uzyskać od odpowiednich organów pozwolenia na budowę. Oprócz tego, specjalizacją spółki jest również adaptacja projektów domów, co umożliwia na zbudowanie unikalnej wizji lokalu dostosowanej nie tylko do potrzeb posiadacza, niemniej jednak także specyfiki gruntu, na którym ma stanąć budynek. Umożliwia to wyzyskać wszelkie zalety parcele budowlanej oraz uniknąć dysharmonii w obrazie przyszłego lokum.
Kategoria:

Firma deweloperska PUH Setler w aktualnej ofercie ma istniejące budowle, które znajdują się w okolicach Torunia. Zajmujemy się również budową budynków jednorodzinnych dla klientów. Jesteśmy znani z dostosowywania się do wymagań klienta. Proponujemy atrakcyjne ceny robocizny a także surowców budowlanych. Doskonale wykwalifikowana oraz doświadczona kadra pracownicza gwarantuje wysoką jakość przeprowadzonych robót. Ponadto na każde zrealizowane roboty klient dostaje od naszej firmy gwarancję. Zachęcamy do kontaktu w celu przedstawienia wyceny prac.
Kategoria:

Revigres jest firmą usługową z siedzibą w Radomiu, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie obróbki płytek ceramicznych. Usługi realizowane są w nowoczesnym parku maszynowym przy użyciu metody cięcia tarczą diamentową. Wśród usług znajduje się wycinanie otworów, fazowanie, ryflowanie, cięcie cokołów i mozaiki, cięcie płytek pod kątem 45°, rektyfikacja i inne. Revigres zapewnia solidność oraz terminowość usług, firma zajmuje się cięciem glazury, a także płytek gresowych i terakoty. Na uwagę zasługuje dokładność cięcia oraz gładkie krawędzie obrabianych płytek. Firma odbiera płytki od klienta, a po wykonaniu usługi dostarcza mu gotowy produkt.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo Darley Sp. z o. o. zajmuje się produkcją wyrobów i konstrukcji drewnianych. Jeśli interesują Cię domy z drewna, powinna zaciekawić Cię oferta tej firmy. Spółka już od przeszło dekady wytwarza wyroby i konstrukcje drewniane, na potrzeby zwłaszcza domów drewnianych jak i innych budowli m. in. hoteli, altanek czy domków działkowych zarazem w Polsce jak i za granicą. Zarówno domy drewniane z bali jak i niewielkie drewniane konstrukcje, tworzone są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów drzewnych pozyskiwanych pod stałą kontrolą Lasów Państwowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru domu z bali i innych ekologicznych konstrukcji.
Kategoria:

Sztukateria od producenta. Produkujemy: gzymsy, profile elewacyjne wokół-okienne, podokienne, zewnętrzne, bonie, kolumny, bazy, głowice, falsety, zworniki. W naszej ofercie znajdą państwo zestawy profilów dobrane pod względem motywu przewodniego. Celem naszej firmy jest satysfakcja i zadowolenie klientów, które już od wielu lat, osiągamy oferując wyroby najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4