Top 10


    
849 Doczyszczanie pobudowlane we Wrocławiu http://www.bryliant.pl Oferta firmy Bryliant skierowana jest do osób poszukujących usłgu sprzątania po remoncie domu, mieszkania lub innego obiektu lub bezpośrednio po budowie. Firma zajmie się wywiezieniem gruzu, doczyszczeniem okien, futryn i podłogi z resztek farb, klejów, gipsu i innych materiałów budowlanych, których trudno się pozbyć. W szczególności polecamy odkurzanie profesjonalnym sprzętem czyszczącym, który dokładnie zbiera pył pobudowlany, a którego zwykły domowy okurzacz nie jest w stanie usunąć. Ponadto firma Bryliant oferuje standardowe usługi sprzątania i czyszczenia we Wrocławiu, takie jak sprzątanie biur, parkingów i centów handlowych. Dom, ogród > Sprzątanie
Dom, ogród > Usługi budowlane
sprzątanie wrocław   sprzatanie wroclaw   czyszczenie wrocław   czyszczenie wroclaw   doczyszczanie wrocław   doczyszczanie wroclaw lip 11, 2011 Dorota Kokot

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Inwemer jest profesjonalną agencją sprzątającą. Firma zasięgiem obecnego działania obejmuje obszar całej Polski, swoją działalność utrzymuje natomiast od 1992 roku. Firma posiada adekwatną wiedzę jak i potencjał umożliwiające realizację usług na stosownym poziomie. Z oferty przedsiębiorstwa skorzystać mogą w głównej mierze klienci biznesowi, w tym osoby prowadzące jednoosobową działalność, czy też rozległe firmy utrzymujące wiele placówek. Przedsiębiorstwo dba o prawidłowy stan techniczny ponad 1600 budynków znajdujących się w całej Polsce, chroni też dziesięć platform logistycznych. Klienci mogą ponadto skorzystać z usług Agencji Pracy Tymczasowej.
Kategoria:

Firma No-snow.pl posiada niespełna 15-letnie doświadczenie w odśnieżaniu. Zapewniamy Państwu wysoką jakość realizowanych zleceń. Mamy odpowiedni sprzęt oraz niezbędne pozwolenia, dzięki czemu jesteśmy w stanie zdecydować się na wykonanie nawet najbardziej wymagających prac. Wyróżnia nas uczciwe i indywidualne podejście do każdego zadania. Oprócz odśnieżania dachów proponujemy klientom odśnieżanie chodników, usuwanie sopli oraz transport śniegu. Zatrudniani profesjonaliści doskonale znają się na odśnieżaniu, co gwarantuje, że wykonywana przez nas praca jest najwyższych standardów.
Kategoria:

Profesjonalne usługi piaskowania różnego rodzaju powierzchni, to specjalność firmy Womax. Przez wiele lat naszej działalności zdobyliśmy znaczne doświadczenie w wykonywaniu usług tego rodzaju. Dysponujemy wykwalifikowaną, prężnie działającą kadrą specjalistów, oraz skutecznym nowoczesnym sprzętem. Przed podjęciem się realizacji zlecenia, starannie przyglądamy się powierzchni i dobieramy najskuteczniejszą metodę czyszczenia, oraz parametry czyściwa. Nasze Usługi oferujemy na południu kraju.
Kategoria:

Firma Haerson wyspecjalizowało się w proponowaniu klientom fachowych sprzętów do czyszczenia. Proponujemy również środki czyszczące. Wszystkie towary umieszczone w naszej ofercie cechuje świetna klasa, na którą wpływ ma duża skuteczność działania oraz wysoka bezawaryjność. Zajmujemy się również działaniami naprawczymi, zapewniając ekspresowe usuwanie usterek po zarejestrowaniu zgłoszenia. Nasza firma znajduje się w Gdyni. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje odnoszące się do naszej propozycji.
Kategoria:

Jeśli szukaja Państwo profesjonalnej firmy usługowej, która zajmuje się sprzątaniem biur, praniem dywanów, tapicerki i wykładzin zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, używamy dobrej jakości sprzetów oraz srodków czystości, dzięki temu każda wykonana przez nas usługa jest na najwyższym poziomie. Oferta skierowana jest klientów z Łomianek, Warszawy i innych okolicznych miast, zapraszamy!
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4