Top 10


    
871 Biuro Rachunkowe http://www.rachunkowe-piaseczno Strona dotyczy Biura Rachunkowego Łukasza Grochowskiego znajdującego się w podwarszawskim Piasecznie. Na stronie znajdziemy informacje dotyczące oferty biura rachunkowego, mapę dojazdu oraz informacje kontaktowe. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski oferuje pełny zakres usług księgowych oraz kadrowych. Biuro Rachunkowe obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Biuro Rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. W ofercie Biura znajduje się również usługa odliczenia podatku od towarów i usług od niektórych materiałów związanych z remontem oraz budownictwem mieszkaniowym. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski obsługuje swoich klientów na terenie całego powiatu piaseczyńskiego oraz Warszawy i okolic. Biuro Rachunkowe świadczy pomoc przy zakładaniu nowych firm. W przypadku podpisania umowy na obsługę księgową lub kadrową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oferowana jest bezpłatnie. Prawo i podatki > Księgowość biuro rachunkowe   biuro księgowe   księgowość   rachunkowość   biuro rachunkowe Piaseczno   księgowość Piaseczno   biuro rachunkowe warszawa   księgowość warszawa sie 19, 2011 Łukasz Grochowski

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Księgowość
Dzięki usługom biura rachunkowo-podatkowego pani magister Zofii Rajakowskiej, klienci będą mogli mieć porządek w księgach przychodów i rozchodów, czy też przestać się martwić rozliczeniami ZUS i VAT. Nasza firma jest także w stanie pomóc w sprawach dotyczących rozliczeń ryczałtowych, zajmuje się ponadto redagowaniem pism urzędowych, umów i ugód, reprezentowaniem klientów wobec władz skarbowych, czy też współpracuje z prawnikami z różnorodnych dziedzin prawa. Polecamy skorzystać z oferty tak wszechstronnego biura.
Kategoria:

Nie masz środków na rozpoczęcie działalności? A może nie wiesz, w jaki sposób rozpocząć prowadzenie firmy? Nie martw się, my Ci we wszystkim pomożemy. Wejdź koniecznie na stronę naszego biura http://biuro-rachunkowe-piaseczno.com.pl i zobacz, jakie usługi chcemy Ci zaproponować. Działamy na rynku od 25 lat, dzięki czemu mamy taki wachlarz ofert, który z pewnością Cię usatysfakcjonuje. Zawsze też możesz porozmawiać z naszymi specjalistami i samodzielnie dobrać ofertę. Czekamy na Ciebie, chcemy pomóc Tobie i Twojej firmie. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas!
Kategoria:

Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych
- Prowadzenie ksiąg podatkowych (ewidencji ryczałtowych, księgi przychodów i rozchodów lub ksiąg rachunkowych )
- Weryfikację dokumentów źródłowych i sporządzanie dowodów wewnętrznych
- Ewidencjonowanie dokumentów źródłowych
- Sporządzenie zestawień miesięcznych
- Obliczanie zaliczek na podatek dochodowy (zryczałtowany podatek dochodowy)
- Przygotowanie dowodu opłaty podatku dochodowego
- Sporządzanie zestawień np. prowadzonych urządzeń księgowych
- Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wykazu wyposażenia
- Bieżąca analiza wyników gospodarczych i prezentowanie wniosków
- Sporządzenie rocznych zamknięć KPR

Rozliczanie podatku od towarów i usług (VAT), Rozliczenia pracownicze, Inne usługi
Kategoria:

Biuro rachunkowe Kognitariat posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i podatków. Do współpracy zapraszamy firmy o różnorodnych formach działalności gospodarczej. Zatrudnieni przez nas ludzie mają ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w naszej firmie. Zapewniamy regularne przygotowanie raportów dla kadr zarządzających. Prowadzona przez nas księgowość zadowoli nawet najbardziej wymagające przedsiębiorstwa. Zapraszamy klientów także do skorzystania z przygotowanej przez nas innowacyjnej platformy internetowej, która pozwala na wgląd przez klienta do ksiąg finansowych w dowolnym momencie.
Kategoria:

Interesującą propozycję świadczeń dla każdych osób, które szukają rzetelnego partnera w zakresie obsługi kadr, płac oraz rachunkowej, przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo WysoccyZaborowscy Partners. Oferujemy również dużą różnorodność usług doradczych, które mogą okazać się przydatne w aspekcie wielu obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pomoc doskonale wykwalifikowanych ludzi, którzy mają długoletni staż pracy w zawodzie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami, które znajdują się w Poznaniu oraz w stolicy.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4