Top 10


    
871 Biuro Rachunkowe http://www.rachunkowe-piaseczno Strona dotyczy Biura Rachunkowego Łukasza Grochowskiego znajdującego się w podwarszawskim Piasecznie. Na stronie znajdziemy informacje dotyczące oferty biura rachunkowego, mapę dojazdu oraz informacje kontaktowe. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski oferuje pełny zakres usług księgowych oraz kadrowych. Biuro Rachunkowe obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i komercyjnych. Biuro Rachunkowe specjalizuje się w prowadzeniu ksiąg handlowych oraz podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. W ofercie Biura znajduje się również usługa odliczenia podatku od towarów i usług od niektórych materiałów związanych z remontem oraz budownictwem mieszkaniowym. Biuro Rachunkowe Łukasz Grochowski obsługuje swoich klientów na terenie całego powiatu piaseczyńskiego oraz Warszawy i okolic. Biuro Rachunkowe świadczy pomoc przy zakładaniu nowych firm. W przypadku podpisania umowy na obsługę księgową lub kadrową pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej oferowana jest bezpłatnie. Prawo i podatki > Księgowość biuro rachunkowe   biuro księgowe   księgowość   rachunkowość   biuro rachunkowe Piaseczno   księgowość Piaseczno   biuro rachunkowe warszawa   księgowość warszawa sie 19, 2011 Łukasz Grochowski

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Księgowość
Biuro rachunkowe Anny Smaluch zapewnia profesjonalną oraz rzetelną obsługę w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Usługi księgowe dostępne w naszej ofercie realizujemy na terenie Krakowa, gdzie dojeżdżamy do klienta po regularny odbiór dokumentów, a także w formie księgowości online, dzięki czemu możemy nawiązać współpracę z firmami z całego kraju. Szczegółowa oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak, prowadzi podatkowe księgi przychodów i rozchodów, księgi handlowe oraz rozliczanie wynagrodzeń.
Klient poprzez serwis internetowym otrzymuje uprawnienia do pobierania swoich wydruków księgi, deklaracji PIT i ZUS, przelewów.
W zakresie pełnej księgowości korzystamy z e-księgowości.
Każdemu wypełnimy wniosek o dotację z urzędu pracy oraz wniosek o zwrot VAT za materiały budowlane.
Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej.
Gorąco zapraszamy

Biuro Rachunkowe Ireneusz Michalak, 64-920 Piła, ul. Salezjańska 1U/3, kom.602-729-059
Kategoria:

Biuro rachunkowe Kognitariat posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie księgowości i podatków. Do współpracy zapraszamy firmy o różnorodnych formach działalności gospodarczej. Zatrudnieni przez nas ludzie mają ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w naszej firmie. Zapewniamy regularne przygotowanie raportów dla kadr zarządzających. Prowadzona przez nas księgowość zadowoli nawet najbardziej wymagające przedsiębiorstwa. Zapraszamy klientów także do skorzystania z przygotowanej przez nas innowacyjnej platformy internetowej, która pozwala na wgląd przez klienta do ksiąg finansowych w dowolnym momencie.
Kategoria:

Biuro rachunkowe Mariusz Marczak specjalizuje się w księgowości, prawie podatkowym i doradztwie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta biura księgowego obejmuje między innymi: prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów, reprezentowanie klientów w ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych... Na stronie WWW dostępny jest pełen zakres usług, jakie realizuje Mariusz Marczak i jego biuro rachunkowe w Radomsku, przy ul. Sadowej 5. Poza doświadczeniem i profesjonalizmem, biuro i jego pracownicy gwarantują klientom indywidualne podejście do każdej sprawy, konkurencyjne ceny usług oraz dyskrecję.
Kategoria:

Interesującą propozycję świadczeń dla każdych osób, które szukają rzetelnego partnera w zakresie obsługi kadr, płac oraz rachunkowej, przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo WysoccyZaborowscy Partners. Oferujemy również dużą różnorodność usług doradczych, które mogą okazać się przydatne w aspekcie wielu obszarów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Gwarantujemy pomoc doskonale wykwalifikowanych ludzi, którzy mają długoletni staż pracy w zawodzie. Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami, które znajdują się w Poznaniu oraz w stolicy.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4