Top 10


    
873 Farby proszkowe http://www.multifarb.pl Multifarb jest spółką działającą nad Podkarpaciu. Oferuje szeroką gamę farb oraz lakierów, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji farb proszkowych, które również znalazły się w naszej ofercie. Specjalistyczna mieszalnia farb, którą dysponuje firma, pozwala na swobodę w wyborze koloru. Multifarb perfekcyjnie dostosowuje się do Klienta. Spółka współpracuje z producentami mebli w Rzeszowie i okolicach, dla których dostarczana jest sklejka. Nasza paleta kolorów pasuje zarówno do mebli biurowych jak i domowych. Firma Multifarb produkuje również różnego rodzaju opakowania, m.in opakowania laminowane. Firma dzięki swemu dużemu zaangażowaniu jest liderem w swojej branży i wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta. Pomaluj sobie świat z firmą Multifarb! Dom, ogród > Materiały budowlane
Dom, ogród > Kuchnia
farby   farby proszkowe   mieszalnie farb   produkcja opakowań   opakowania   opakowania laminowane sie 19, 2011 Karol

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Firma produkcyjna EFEKT Plus z Rzeszowa specjalizuje się w produkcji folii stretch. Funkcjonujemy na terenie rynku południowo-wschodniej Polski od 1995 roku. Wszelkie nasze działania prowadzimy w oparciu o SZJ, który został wdrożony w 2007 roku. Dzięki temu powstają u nas wyroby o jeszcze doskonalszej jakości. Od lat wytwarzamy wiele rodzajów folii stretch ręcznej, maszynowej oraz Jumbo, dostępnej w wielu szerokościach i grubościach. W naszej ofercie mamy także inne materiały przeznaczone do opakowań, a dzięki temu możemy zaproponować bardziej kompleksową ofertę. W ostatnim czasie globalny rynek folii stretch bardzo się rozwinął. My również nie pozostajemy w tyle i staramy się nadążać za nowościami w branży.
Kategoria:

Strona internetowa poświęcona olsztyńskiej firmie Alkaz. Firma ta specjalizuje się w produkcji bardzo potrzebnych na każdej budowie materiałów metalowych tak jak śrubki, nakrętki, wkręty, a także kotwy do betonu i dystanse do zbrojeń. Strona zawiera szczegółowy opis oferty firmy począwszy od nazw produktów, przez ich zdjęcia aż do informacji na temat poszczególnych wymiarów. Ponadto na stronie znajdziesz możliwość zamówienia online oraz dane kontaktowe.
Kategoria:

Kominy.pl są nowoczesną platformą sprzedażową, na której można w łatwy i szybki sposób znaleźć oraz skonfigurować (dzięki pomocy doradcy) odpowiedni dla siebie system kominowy. Oferta obejmuje bowiem gotowe kominy ceramiczne, wentylacyjne i stalowe pochodzące wprost od producentów. Dzięki temu zgromadzone w serwisie materiały budowlane posiadają atrakcyjne ceny i najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami oraz gwarancją. Ponadto w ramach sprzedaży łączonej istnieje możliwość doboru odpowiednich przyłączy, zakończeń, nasad i wkładów. Zapraszamy na zakupy.
Kategoria:

Interesującą propozycję związaną z podłogami drewnianymi przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo parkietydlaciebie.pl. Siedziba naszej firmy usytuowana została w Warszawie. Opracowaliśmy zróżnicowaną propozycję pod kątem wzorów oraz kolorów. Współpracujemy wyłącznie z uznanymi wytwórcami, dlatego możemy zagwarantować klientom świetną jakość proponowanych artykułów. Ponadto zapewniamy sposobność specjalistycznego montażu produktów z naszej propozycji. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegóły odnoszące się do oferty.
Kategoria:

Jeżeli chcą Państw nabyć materiały do wyłożenia podłóg lub ścian, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Dom Korkowy Sp. z o. o. Proponujemy artykuły z korka, winylu czy drewna. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Wszystkie nasze produkty charakteryzuje wysoka wygoda użytkowania. Satysfakcję naszych klientów osiągamy dzięki sprzedaży wyłącznie doskonałej jakości produktów. Zapraszamy do oglądania wielu zdjęć z inspirującymi realizacjami, które zostały przedstawione na naszej witrynie internetowej.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4