Top 10


    
873 Farby proszkowe http://www.multifarb.pl Multifarb jest spółką działającą nad Podkarpaciu. Oferuje szeroką gamę farb oraz lakierów, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji farb proszkowych, które również znalazły się w naszej ofercie. Specjalistyczna mieszalnia farb, którą dysponuje firma, pozwala na swobodę w wyborze koloru. Multifarb perfekcyjnie dostosowuje się do Klienta. Spółka współpracuje z producentami mebli w Rzeszowie i okolicach, dla których dostarczana jest sklejka. Nasza paleta kolorów pasuje zarówno do mebli biurowych jak i domowych. Firma Multifarb produkuje również różnego rodzaju opakowania, m.in opakowania laminowane. Firma dzięki swemu dużemu zaangażowaniu jest liderem w swojej branży i wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta. Pomaluj sobie świat z firmą Multifarb! Dom, ogród > Materiały budowlane
Dom, ogród > Kuchnia
farby   farby proszkowe   mieszalnie farb   produkcja opakowań   opakowania   opakowania laminowane sie 19, 2011 Karol

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Firma BETKOM od dość dawna kompleksowo obsługuje klientów hurtowych w obszarze dostawy budowlanych materiałów takich jak np. bloczki betonowe, kostka granitowa a także materiałów opałowych takich jak brykiet z brunatnego węgla czy też węgiel . Betkom to firma wspiera także na rynku polskim bardzo dobrych producentów europejskich marek, działając na zasadach agencyjnych. Wysoka jakość sprzedawanych usług oraz towarów, terminowość dostaw a także ukierunkowana sprzedaż na zadowolenie klienta, zapewniają naszej firmie ciągły oraz wysoki rozwój oraz ustabilizowaną rynkową pozycję.
Kategoria:

Strona www Firmy Zbigniew Szewczyk Domy z bali. Firma buduje domy drewniane, w których można mieszkać cały rok, jak również domy letniskowe, hotele, zajazdy i karczmy. Technologia budowy domów powoduje, że domy urzekają swoim naturalnym wyglądem i cechują się wysoką odpornością i doskonałymi właściwościami termicznymi. Na swojej stronie internetowej prezentuje zdjęcia z poszczególnych etapów budowy domu, jak również po jego zakończeniu.
Kategoria:

Skład drewna i tarcicy Welam z miejscowości Sokolniki koło Zgierza proponuje drewno budowlane, tarcicę budowlaną oraz drewniane konstrukcje dachowe. Nasza oferta obejmuje ponadto: więźby dachowe, płyty osb, deski i krawędziaki oraz usługi próżniowo-ciśnieniowej impregnacji drewna. Zapewniamy również transport materiałów do klienta lub na budowę. Skład drewna i tarcicy Welam z miejscowości Sokolniki koło Zgierza proponuje drewno budowlane, tarcicę budowlaną oraz drewniane konstrukcje dachowe. Nasza oferta obejmuje ponadto: więźby

dachowe, płyty osb, deski i krawędziaki oraz usługi próżniowo-ciśnieniowej impregnacji drewna. Zapewniamy również transport materiałów do klienta lub na budowę.
Kategoria:

Ogrzewanie kanałowe jest coraz częściej stosowane zamiast grzejników ściennych i ogrzewania podłogowego. Nowe obiekty ogrzewane są prawie wyłącznie grzejnikami kanałowymi firmy REGULUS-system. Grzejniki kanałowe ogrzeją pomieszczenie samodzielnie. Ogrzewanie kanałowe bardzo dobrze ogrzewa wnętrze ale również ochroni przed napływem zimnego powietrza z tarasów, balkonów, ogrodów zimowych. Grzejniki kanałowe rozlokowane wzdłuż przeszkleń działają jako kurtyna ciepłego powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą polskiego producenta grzejników.
Kategoria:

Tarassystem to wyjątkowe drewniane tarasy, tanie, solidne i łatwe w montażu. Dzięki temu systemowi taras z drewna można mieć gotowy w ciągu jednego dnia! Wszystkie elementy drewniane są fabrycznie olejowane, co zabezpiecza je przed biodegradacją i utratą koloru, a dzięki łącznikom CLICK deski tarasowe można błyskawicznie zamontować na legarach. Tarassystem to deski z drewna Thermojesion, legary z drewna egzotycznego oraz łączniki z tworzywa sztucznego. Łączniki skonstruowane są w taki sposób, że montaż desek na legarach nie wymaga użycia żadnych dodatkowych wkrętów. Wszystkim, którzy marzą o naturalnym, drewnianym, pięknym i trwałym tarasie polecamy drewniane tarasy typu Tarassystem.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4