Top 10


    
873 Farby proszkowe http://www.multifarb.pl Multifarb jest spółką działającą nad Podkarpaciu. Oferuje szeroką gamę farb oraz lakierów, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji farb proszkowych, które również znalazły się w naszej ofercie. Specjalistyczna mieszalnia farb, którą dysponuje firma, pozwala na swobodę w wyborze koloru. Multifarb perfekcyjnie dostosowuje się do Klienta. Spółka współpracuje z producentami mebli w Rzeszowie i okolicach, dla których dostarczana jest sklejka. Nasza paleta kolorów pasuje zarówno do mebli biurowych jak i domowych. Firma Multifarb produkuje również różnego rodzaju opakowania, m.in opakowania laminowane. Firma dzięki swemu dużemu zaangażowaniu jest liderem w swojej branży i wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta. Pomaluj sobie świat z firmą Multifarb! Dom, ogród > Materiały budowlane
Dom, ogród > Kuchnia
farby   farby proszkowe   mieszalnie farb   produkcja opakowań   opakowania   opakowania laminowane sie 19, 2011 Karol

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Producent cementu portlandzkiego jakim jest Cementownia Warta S.A. oferuje wyłącznie światowej jakości produkty, które spełniają wymagania zarówno polskich jak i europejskich standardów. Wszystkie produkty dostępne w bogatej ofercie, między innymi cement drogowy, cement specjalny czy cement portlandzki popiołowy mogą być stosowane w specjalistycznych działach branży budowniczej. Jako główny cel cementownia postawiła sobie oferować tani cement workowany. Sprzedaż cementu może odbywać się drogą tradycyjną, ale także internetową.
Kategoria:

Fachowe świadczenia remontowe a także budowlane zapewni Państwu przedsiębiorstwo DAR-BUD, którego siedziba zlokalizowana jest w Tarnowskich Górach. Mamy przekraczające dwadzieścia lat doświadczenie w branży, które zapewnia nienaganną jakość wszystkich realizowanych usług. Proponujemy niezwykle atrakcyjne stawki wykonawstwa oraz surowców budowlanych, z naszej hurtowni. Gwarantujemy przewóz wszystkich materiałów. Przygotowujemy bezpłatne kosztorysy proponowanych prac. Zapewniamy profesjonalne doradztwo podczas całej budowy czy remontu.
Kategoria:

Strona www Firmy Zbigniew Szewczyk Domy z bali. Firma buduje domy drewniane, w których można mieszkać cały rok, jak również domy letniskowe, hotele, zajazdy i karczmy. Technologia budowy domów powoduje, że domy urzekają swoim naturalnym wyglądem i cechują się wysoką odpornością i doskonałymi właściwościami termicznymi. Na swojej stronie internetowej prezentuje zdjęcia z poszczególnych etapów budowy domu, jak również po jego zakończeniu.
Kategoria:

Każdy powinien uświadomić sobie z faktu, że deski kompozytowe są wręcz doskonałym wyborem, jeśli chodzi o różnego typu schematy budowlane. W taki metodę można realnie dość dużo uzyskać i warto się o to postarać. Na pewno deski tarasowe muszą być obserwowane z równie dużym zainteresowaniem. To jedyna droga do tego, aby utrzymać wysoki poziom usług. Podbitka dachowa wydaje się solidną opcją do wyboru.
Kategoria:

Kominy.pl są nowoczesną platformą sprzedażową, na której można w łatwy i szybki sposób znaleźć oraz skonfigurować (dzięki pomocy doradcy) odpowiedni dla siebie system kominowy. Oferta obejmuje bowiem gotowe kominy ceramiczne, wentylacyjne i stalowe pochodzące wprost od producentów. Dzięki temu zgromadzone w serwisie materiały budowlane posiadają atrakcyjne ceny i najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami oraz gwarancją. Ponadto w ramach sprzedaży łączonej istnieje możliwość doboru odpowiednich przyłączy, zakończeń, nasad i wkładów. Zapraszamy na zakupy.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4