Top 10


    
873 Farby proszkowe http://www.multifarb.pl Multifarb jest spółką działającą nad Podkarpaciu. Oferuje szeroką gamę farb oraz lakierów, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji farb proszkowych, które również znalazły się w naszej ofercie. Specjalistyczna mieszalnia farb, którą dysponuje firma, pozwala na swobodę w wyborze koloru. Multifarb perfekcyjnie dostosowuje się do Klienta. Spółka współpracuje z producentami mebli w Rzeszowie i okolicach, dla których dostarczana jest sklejka. Nasza paleta kolorów pasuje zarówno do mebli biurowych jak i domowych. Firma Multifarb produkuje również różnego rodzaju opakowania, m.in opakowania laminowane. Firma dzięki swemu dużemu zaangażowaniu jest liderem w swojej branży i wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta. Pomaluj sobie świat z firmą Multifarb! Dom, ogród > Materiały budowlane
Dom, ogród > Kuchnia
farby   farby proszkowe   mieszalnie farb   produkcja opakowań   opakowania   opakowania laminowane sie 19, 2011 Karol

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Ogrzewanie kanałowe jest coraz częściej stosowane zamiast grzejników ściennych i ogrzewania podłogowego. Nowe obiekty ogrzewane są prawie wyłącznie grzejnikami kanałowymi firmy REGULUS-system. Grzejniki kanałowe ogrzeją pomieszczenie samodzielnie. Ogrzewanie kanałowe bardzo dobrze ogrzewa wnętrze ale również ochroni przed napływem zimnego powietrza z tarasów, balkonów, ogrodów zimowych. Grzejniki kanałowe rozlokowane wzdłuż przeszkleń działają jako kurtyna ciepłego powietrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą polskiego producenta grzejników.
Kategoria:

Nasza specjalistyczna hurtownia już od wielu lat prowadzi sprzedaż hurtowa i detaliczną wyrobów hutniczych ze stali węglowych. Doświadczenie w branży owocuje, dysponujemy własnym transportem oraz sprzętem przeładunkowym. Ofertę kierujemy do klientów z całej polski. Naszym oczekiwaniem jest zdobycie jak najlepszych kontaktów z producentami i odbiorcami stali, dlatego stawiamy na jakość naszych usług, oraz szacunek i uczciwość. Potrafimy docenić firmy które stale z nami współpracują.
Kategoria:

Witamy na Naszej stronie internetowej. Można u Nas zakupić towary wytworzone z doskonałej jakości stali nierdzewnej a także kwasoodpornej. W ofercie handlowej KMB STEEL PRODUCT znajdują się kanały łazienkowe, kratki ściekowe i włazy rewizyjne. Naszym Klientom zapewniamy pełną pomoc. Możemy również zaproponować usługi w obszarze projektowym. Przed zrobieniem zakupów proponujemy wizualizację wykonanych projektów. Pracujący u Nas specjaliści dokładają starań, aby pogodzić konkretne wymogi z praktycznym zastosowaniem określonych towarów. Specjalizujemy się również w realizacji indywidualnych zamówień. Technologia wykonania jest dopasowywana do każdego przypadku. Chcemy spełnić nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Zwracamy uwagę na aspekty związane z wyglądem, jak i stroną użytkową. Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję Klientów.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu naprawdę szeroki wybór produktów i elementów do montażu oraz własnoręcznej budowy kominków, między innymi doskonałej jakości płyty szamotowe itp. Nasza firma to dystrybutor płyt do kominka. Na naszej stronie www warto przeanalizować nasze ceny szamotki z cenami konkurencyjnych firm. Tworzenie pieca z zastosowaniem naszych płyt szamotowych to bezsprzecznie najlepsze rozwiązanie na polskim rynku. Ważna wiadomość jeśli chodzi o szamot - polecamy Państwu możliwość docięcia płyty do kominka na całkiem dowolny przekazany przez was wymiar. Ponadto prezentujemy także nowy gatunek płyt - tak zwane płyty szamotowe - łukowe. Buduje się z nich ciepłe kominki.
Jesteśmy dystrybutorem, ale naszą ofertę kierujemy również do klientów i odbiorców indywidualnych, ponieważ, obecnie coraz więcej osób decyduje się na samodzielną budowę kominka. Trudno im się dziwić. Jak wiadomo w epoce powszechności sieci – praktycznie każdy potrafi ściągnąć informację na temat zainstalowania kominka.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo handlowe KG net zajmujące się dystrybucją detaliczną i hurtową akcesorii do ogrzewania pomieszczeń.Dzięki aktywnej współpracy z wiodącymi producentami akcesoriów grzewczych oraz innych urządzeń wspomagających efektywność zarządzania energią cieplną mamy możliwość zaproponowania najwyższej jakości produktów. Naszą renomę potwierdza szereg zadowolonych klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. W naszej ofercie mamy do zaoferowania szeroki zakres sterowników do pomp, pieców C.O. oraz zaworów. Ponadto, nawiązując do ekologicznego trendu w gospodarce cieplnej, dostarczamy różne rodzaje sterowników obsługujących panele słoneczne. Poza tym możemy zaproponować wiele innych urządzeń, takich jak: zestawy nadmuchowe, dmuchawy, pompy C.O. i C.W.U., obejścia do pomp, programatory, regulatory temperatury, termostaty, detektory czadu, miarkowniki, zawory trójdrożne, siłowniki, głowice termostatyczne itp.Stawiamy również duży nacisk na rozwój naszego asortymentu i podążanie za
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4