Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24040Top > Dom, ogród > Sprzątanie

Sort By :
Zajmujemy się produkcją maszyn i urządzeń do posadzek, a także o innym przeznaczeniu. Wykonaliśmy setki tysięcy metrów posadzek betonowych. Znamy maszyny wielu światowych firm. Przy produkcji naszych maszyn staraliśmy się wyeliminować widoczne wady, natomiast zastosować zalety dobrych maszyn. Nasze maszyny są proste w obsłudze, konserwacji i naprawie. Także niezawodne i tanie w eksploatacji. Korzystamy również ze zdobyczy technologicznych innych firm. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: zacieraczki elektryczne 230V, zacieraczki spalinowe, szlifierki do betonu, kamienie do szlifierek 405x100, dyski i łopaty zacierające, packi Marshalltown (USA), listwy wibracyjne spalinowe i elektryczne, stalowe profile dylatacyjne, dozowniki zbrojenia rozproszonego, kruszarki do betonu, prądnice kontenerowe. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie www.
Category:

Date Added: May 16, 2011 Hits: 8 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Oferta firmy Bryliant skierowana jest do osób poszukujących usłgu sprzątania po remoncie domu, mieszkania lub innego obiektu lub bezpośrednio po budowie. Firma zajmie się wywiezieniem gruzu, doczyszczeniem okien, futryn i podłogi z resztek farb, klejów, gipsu i innych materiałów budowlanych, których trudno się pozbyć. W szczególności polecamy odkurzanie profesjonalnym sprzętem czyszczącym, który dokładnie zbiera pył pobudowlany, a którego zwykły domowy okurzacz nie jest w stanie usunąć. Ponadto firma Bryliant oferuje standardowe usługi sprzątania i czyszczenia we Wrocławiu, takie jak sprzątanie biur, parkingów i centów handlowych.
Category:

Date Added: Jul 11, 2011 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W puli firm sprzątających w Poznaniu SETI faktycznie korzystnie się wyróżnia. Gwarantowane jest sprzątnie biur, sprzątanie terenów zielonych, przygotowywanie szkoleń BHP, oznaczanie obiektów zgodnie z regułami PPOŻ i nie tylko. Można zaliczyć szkolenie BHP jak również odnoszące się do pierwszej pomocy przedmedycznej. Osoby prowadzące działalność gospodarczą z Poznania są wyposażane w sprzęt gaśniczy, mogą też zamówić ćwiczenia ewakuacyjne dla zatrudnionych. Sprzątnie powinno odbywać się za pomocą dobrze dopasowanych chemikaliów. Firma SETI z Poznania jest w stanie to zagwarantować, dysponuje też atrakcyjnym zapleczem sprzętowym. Firma SETI zlokalizowana jest w Poznaniu na osiedlu Łokietka. Kiedy zamawiamy sprzątnie tu, możemy liczyć na sprzyjające ceny. Osoby pracujące przy sprzątaniu, przeprowadzają czynności z dużym zaangażowaniem. Sprzątanie biura przygotowywane jest w taki sposób, żeby nie nie przeszkadzać w jego działalności.
Category:

Date Added: Sep 17, 2012 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Masz nieporządek w domu lub ogrodzie? I nie wiesz jak sobie z nim poradzić? W serwisie dowiesz się jak usunąć plamy, jak posprzątać bałagan po ostatniej imprezie. Znajdziesz również porady związane z ogrodem np. jak pozbyć się kreta, czy też poprzesadzać rośliny. Dodatkowym działem jest uroda, zdrowie w którym dowiesz się jak o siebie zadbać. Znajdziesz porady np. jak zadbać o cerę itp. Serwis jest tworzony z myślą o osobach leniwych, ewentualnie o osobach zabieganych, które nigdy nie mają na nic czasu. Są to wskazówki z życia wzięte nie raz tak proste, że Ci przez myśl nie przejdzie że można to tak zrobić.
Category:

Date Added: Oct 8, 2012 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Prócz wysokiej jakości różnych usług porządkowych, do których należy sprzątanie w Poznaniu, firma SETI jest również profesjonalistą w branży BHP. W obszarze usług BHP Poznań bądź szkolenie BHP Poznań, eksperci z SETI wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa w licznych firmach. Fachowy konsulting jak też owocne szkolenia BHP świadczone przez SETI skierowane są do firm z różnego typu dziedzin.
Category:

Date Added: Dec 17, 2012 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza firma Breclen specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu biur, firm, pomieszczeń handlowych, a także prywatnych w tym m.in. sprzątamy domy i mieszkania, garaże i magazyny. Świadczymy usługi okazjonalnie, sprzątamy po imprezach, uroczystościach. W zakres naszych usług wchodzą m.in. pranie i czyszczenie wykładzin, tapicerki samochodowej i meblowej, mycie okien, czyszczenie tarasów, sprzątanie pomieszczeń po remontach i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Category:

Date Added: Mar 18, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy GREVIT. Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z utrzymaniem nagrobków, oraz ich obejścia, w czystości. Sprzątamy, plewimy, brukujemy, szlifujemy, przekopujemy, tworzymy wieńce i stroiki, zawozimy znicze, montujemy ławeczki, wykonujemy renowacje liter i więcej. Dodatkowo uruchomiliśmy program promocyjny dzięki, któremu klienci gromadzą punkty i wymieniają je na darmowe usługi lub produkty. Polecanie naszej firmy opłaca się bardziej niż gdziekolwiek indziej. Wejdź i zobacz co przygotowaliśmy. Działamy na terenie Śląska. Zapraszamy!
Category:

Date Added: Jun 3, 2013 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Specjalizacja firmy Task to sprzątanie firm we Wrocławiu, usługi alpinistyczne we Wrocławiu oraz odśnieżanie dachów i posesji. Prowadząc działalność usług porządkowych od roku 1997 nauczyliśmy się profesjonalnie i rzetelnie dbać o potrzeby naszych klientów. Przedstaw nam swój cel, a stanie się on naszym zadaniem - warto zaufać firmie z doświadczeniem, skutecznej i profesjonalnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy małe i wielkie przedsiębiorstwa.
Category:

Date Added: Aug 20, 2013 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Chcemy przedstawić e-sklep sprzedający krocie wielorakich artykułów potrzebnych w walce z nieczystościami. W obszernej ofercie sklepu może być wiele przydatnych produktów niezbędnych w Państwa rezydencji i firmie. Artykuły oferowane są dostarczane tylko od znanych fabrykantów tak jak między innymi kimberly clark - w związku z tym staniecie się Państwo pewni, iż produkty zawierać będą należytą jakość i staniecie się Państwo tych artykułów szczęśliwi. Dla udekorowania jakiegokolwiek obiadu zalecamy serwetki dekoracyjne.
Zatem warto wyselekcjonować tylko najtrafniejsze dozowniki do mydła bo dzięki tego mydło w płynie porcjowane będzie w właściwej ilości. W związku z tym każdy instrument będzie użyteczny adekwatnie przez długi czas i będzie cieszył solidną pracą.
W magazynach służbowych do sprzątania należałoby zastosować odpowiedni płyn do podłóg albowiem wobec tego będziemy osiągamy skuteczniejsze następstwa sprzątania pobrudzeń.
Category:

Date Added: Aug 26, 2013 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, ponieważ można znaleźć na niej informacje na temat profesjonalnej firmy sprzątającej Clean i Glanz. Jeżeli potrzebujecie Państwo jakiejkolwiek pomocy w zakresie sprzątania swoich domów, biur, czy innych budynków, to zapraszamy do kontaktu z nami. Posiadamy duże doświadczenie w tej branży, dzięki czemu szybko potrafimy posprzątać każdą powierzchnię. Szczególnie polecamy naszą firmę sprzątającą do mycia okien oraz wszelkich powierzchni szklanych. Stosujemy preparaty na bazie alkoholu, dzięki czemu na szybach nie pozostają smugi. Przez tak umyte okna wpada więcej światła, a to z pewnością poprawi Państwa samopoczucie. Zajmujemy się również myciem okien trudno dostępnych, wymagających zastosowania sprzętu alpinistycznego, bądź wysokich drabin. Podsumowując, firma sprzątająca Clean i Glanz to sumienny kontrahent, który stawia na wysoką jakość i zadowolenia klienta.
Category:

Date Added: Nov 18, 2013 Hits: 7 Rating: 5.00 Votes: 3

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 3 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4