Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23920Góra > Edukacja i nauka > Gimnazja, szkoły średnie

Sortuj po :
Naszym celem jest dostarczanie placówkom szkolnym bezpłatnej aplikacji o wysokiej jakości. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu jesteśmy przekonani, że dzięki skutecznemu korzystaniu z systemu przez szkoły, Rodzice będą zainteresowani korzystaniem z Platformy. Dzięki temu będziemy mogli rozwijać darmowe oprogramowanie dla szkół. Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo platformy. Plany wdrażane we kooperacji z ORE i MEN wymagają od nas stosowania wysokich standardów bezpieczeństwa a także trzymania się wymogów, które wynikają z ustawy o ochronie danych osobowych.
Category:

Data dodania: lip 31, 2013 Odwiedzin: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasze Sprawdziany - serwis, dzięki któremu przygotujesz sie na nadchodzacy sprawdzian w szkole. Posiadamy bazę sprawdzianów wraz z odpowiedziami dla gimnazjum, technikum i liceum. Nie musisz już ich szukać na stronach pokroju chomikuj. Tylko u nas pobierzesz je za darmo w formacie pdf. Pomożemy Ci przygotować się do testu. Tylko u nas - największy zbiór testów z kluczami odpowiedzi takich wydawnictw jak: nowa era, operon wsip.
Category:

Data dodania: sty 7, 2014 Odwiedzin: 128 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Hot Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Polecamy zbiór kilkuset opracowań lektur szkolnych. Na naszych stronach znajdziecie szczegółowe streszczenia i opracowania książek, które stanowią kanon w nauczaniu języka polskiego. Obok skróconych treści proponujemy charakterystyki głównych bohaterów oraz dokładnie przedstawioną problematykę utworu. Zamieszczamy także wzory wypracowań szkolnych na tematy najczęściej zadawane przez nauczycieli języka polskiego. Przede wszystkim to rozprawki, szkice problemowe, eseje i opisy głównych wątków występujących w utworze.
Category:

Data dodania: lut 12, 2015 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli interesuje Państwa znalezienie dobrej szkoły dla swoich dzieci, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą nauczania, która została opracowana przez II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie. Oferujemy możliwość uczestnictwa w wielu interesujących zajęciach, które przekażą uczestnikom przydatną wiedzę. Dodatkowo ogromny nacisk kładziemy na naukę języków obcych, gwarantując opcję ich cyklicznego przyswajania. Zatrudniamy świetnie wyedukowaną kadrę profesorską, która zapewnia właściwe podejście do każdego ucznia.
Category:

Data dodania: mar 5, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4