Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4515
340
821
0
23818Góra > Flora i fauna > Uprawa warzyw, owoców

Sortuj po :
Firma PMARK jest producentem i dystrybutorem świeżych grzybów jadalnych na rynku krajowym oraz zagranicznym. Firma dysponuje własną rozwiniętą bazą produkcyjną i logistyczną oraz własnym transportem chłodniczym przystosowanym do przewozu świeżych pieczarek. W ofercie firmy znajdują się głównie takie grzyby jak pieczarki białe, pieczarki brunatne oraz boczniaki ostrygowate. Pieczarki pakowane są w plastikowe skrzynki luzem oraz w plastikowe kubki o dowolnej wielkości, które są następnie foliowane i etykietowane dowolnie zaprojektowaną przez naszą firmę etykietą. Nasze pieczarki dostarczamy przez cały rok. Nasza firma współpracuje również z producentami świeżych pieczarek oraz prowadzi skup pieczarek gdzie oferujemy skup pieczarek przez cały rok w najwyższych cenach skupu, krótkim terminem płatności oraz na dogodnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znajdującą się na stronie firmowej oraz współpracy. Jeśli pieczarki to tylko z Pszczyny.
Category:

Data dodania: lip 1, 2013 Odwiedzin: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Dłubanie w ogródku teoretycznie nie jest skomplikowane. Nie wiele jednak ludzi zagłębia się w ten temat. Dosyć istotne są narzędzia ogrodnicze. Można zainwestować w droższe i używać ich przez lata, lub zakupić podstawowe ze średniej półki i cieszyć się nimi kilka sezonów. Wszystko tak naprawdę zależy od budżetu jaki zamierzamy przeznaczyć na ogród. Jedno jest pewne: na nasionach nie warto oszczędzać. Dobre nasiona zawsze będą odpowiednio drogo kosztować. Kupując trzeba decydować się na pewne źródło.
Category:

Data dodania: lip 22, 2014 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma ogrodnicza Twój Ogród realizuje zamówienia na projektowanie ogrodów i zakładanie terenów zielonych w województwie wielkopolskim, w Koninie i okolicach. Firma zajmuje się kompleksową i profesjonalną pielęgnacją ogrodów, koszeniem trawników, nawożeniem roślin, cięciem drzew i krzewów. Na stronie internetowej znajduje się pełna oferta firmy i związany z nią cennik usług takich jak przygotowanie ogrodu na zimę, wywóz liści, pokosu trawy i gałęzi, formowanie żywopłotów.
Category:

Data dodania: maj 5, 2016 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4