Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24104Top > Handel > Import, eksport

Sort By :
Glomerce sp z o.o. jest importerem zabawek i innych artykułów dziecięcych. Firma stawia na kooperację z odbiorcami biznesowymi (głównie hurtownie). Firma ta powstała z połączenia zmysłu handlowego z zapleczem kaputałowym. Glomerce oferue szeroki asortyment zabawek dla dzieci, takich jak: bujaczki, masy plastyczne, klocki, lalki i inne. Dzięki swojej strukturze firma jest w stanie zaproponować bardzo interesujące warunki współpracy. Bardzo przydatny serwis dla wszystkich handlowców
Category:

Date Added: Sep 7, 2011 Hits: 12 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Tandemowe skoki spadochronowe z Zielonej Góry, to doskonałe rozwiązanie dla ludzi pragnących adrenaliny. Doznania które czuje się w trakcie skoku tandemowego, są prawie takie same które asystują zawodowym skoczkom. Aby skoczyć nie potrzeba posiadać żadnych badań lekarskich. Lot ze spadochronem jest jedną z najbardziej odjechanych form spędzania wolnego czasu. Nie ma żadnych problemów dla osób niepełnosprawnych. Marzysz o niezapomnianej chwili? Skocz z nami już dziś!
Category:

Date Added: Apr 24, 2012 Hits: 2 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Dzięki staraniom naszej firmy oferowane na stronie meble stylowe są kupowane przez klientów z Niemiec, Austrii i innych państw należących do Unii Europejskiej. Jako firma działająca już od ponad 7 lat możemy zaproponować korzystne warunki współpracy a posiadane kontakty handlowe i doświadczenie pozwalają na łatwe uruchomienie sprzedaży eksportowej. Oferta nasza obejmuje m. in. usługi takie jak prowadzenie rozmów z klientami z zagranicy, którzy są zainteresowani produkowanymi przez Państwa firmę meblami. Wprowadzona na stronie www baza firm ułatwia prezentację mebli także małym firmom meblarskim, które chcą dotrzeć na nowe rynki bez inwestowania znacznych środków.
Category:

Date Added: Feb 4, 2013 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencja Reklamowa REWKOM specjalizuje się w imporcie oraz dystrybucji gadżetów reklamowych oraz innych artykułów, na których wykonuje nadruk. Na stronie DobryNadruk.pl mogą Państwo zapoznać się z pełną ofertą firmy, w której znajdują się między innymi długopisy metalowe oraz plastikowe, koszulki i inne elementy odzieży, parasole, breloki, kubki, etui, torby, plecaki i wiele, wiele innych artykułów. Zaskocz swoich kontrahentów upominkiem z logo firmy. Zapraszamy do współpracy!
Category:

Date Added: Apr 2, 2014 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serwis-Kop posiada ogromne zasoby magazynowe części i akcesoriów do maszyn marki JCB. Są one bezpośrednio dostępne dla naszych Klientów i ekspresowo wysyłane (w ciągu 24h). Jeśli potrzebujesz szybko jakiejś części do swojej maszyny budowlanej lub rolniczej skontaktuj się z nami! Posiadamy również części do maszyn marki CAT, VOLVO i CASE. U nas znajdziesz wszystkie potrzebne części - szybko, tanio i profesjonalnie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu!
Category:

Date Added: Aug 12, 2014 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Bezpośredni importer produktów z kamienia naturalnego: trawertynu, marmuru, granitu, wapienia i kwarcytu.
W ofercie stylowe płytki podłogowo-ścienne w różnych odcieniach, rozmiarach i sposobach obróbki. Zróżnicowana oferta produktowa i wyraźny podział na linie kolorystyczne i wzornicze sprawiają, że każdy klient odnajdzie idealny produkt stworzony dla siebie. Ponadto szeroki wybór kamiennych dodatków w postaci mozaik, dekorów, umywalek oraz chemii budowlanej niezbędnej do montażu i pielęgnacji kamienia. W ofercie również rustykalne podłogi bambusowe, winylowe oraz ceramiczne artykuły dekoracyjne.
Category:

Date Added: Jan 15, 2018 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4