Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24019Top > Komputery > Programowanie

Sort By :
Firma Nelcom zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych systemów sprzedaży dla firm, instytucji stacjonarnych, jak i dla mobilnych przedstawicieli handlowych. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko najwyższej klasy oprogramowanie, które zyskało uznanie wśród wielu klientów. Oprogramowanie które Państwu oferujemy to: Subiekt, Insert, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, jako jedna z niewielu nasza firma posiada Sferę dla Subiekta, oraz Crystal Reports.
Zaufało nam już wielu klientów. Chcemy abyś był następnym zadowolonym naszym klientem.Zapraszamy do kontaktu z nami, odpowiemy na każde Państwa pytanie.
Category:

Date Added: Jun 22, 2010 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

LabWireframe to aplikacja webowa pozwalająca na stworzenie prototypu strony internetowej przed przystąpieniem do jej wykonania. Aplikacja jest tworzona z myślą o jak największym uproszczeniu i przyspieszeniu procesu tworzenia prototypu: zawiera elementy, które pozwalają na to, by kilkoma ruchami myszy stworzyć zaawansowane prototypy. Dzięki temu oszczędzamy czas, pieniądze i unikamy sprzeczek pomiędzy klientem a wykonawcą.
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 6 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych informatyką do naszego serwisu - Wiedza Na Plus. Umieszczamy między innymi artykuły dotyczące programowania, systemów operacyjnych, czy środowisk programistycznych np. Eclipse. Bierzemy również udział w programie partnerskim, dzięki czemu za pośrednictwem naszej strony można zakupić książki. Strona internetowa ciągle jest unowocześniania, regularnie umieszczamy nowe artykuły. Zapraszamy do częstych odwiedzin.
Category:

Date Added: Mar 4, 2013 Hits: 4 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencja Positive Power jest to spółka, która działa na rynku ponad dekadę i również ma ogromne doświadczenie w sektorze IT, zaświadczone wieloma, przyjaznymi opiniami byłych nabywców. Nasza firma zajmuje się przeprowadzaniem prac programistycznych stosując do opisanego system pracy z gatunku team leasing. Dobrze zaplanowany outsourcing IT jest to jedna z usług świadczonych przez naszą spółkę a także gigantyczna zaleta dla klienta. Dzięki outsourcingowi nabywca zmniejsza wydatki operacyjne, grupa zatrudnionych osób przystosowuje software do jego potrzeb. Zagwarantowujemy umiejętne przygotowanie zamówienia, dostęp do wysoce wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu specjalistów.
Category:

Date Added: Aug 12, 2014 Hits: 1 Rating: 5.00 Votes: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jesteśmy firmą, której głównym celem jest tworzenie oprogramowania na różne platformy sprzętowe. W ofercie naszej firmy znajdują się usługi takie jak: tworzenie oprogramowania dla komputerów, tabletów, telefonów oraz systemów wbudowanych dla klientów w całej Europie. W naszej ofercie znajdują się również gotowe produkty i rozwiązania takie jak: system wykonujący zdjęcia różnych atrakcji, np. w parkach rozrywki, zjeżdżalniach basenowych, przemysłowy sterownik wyświetlaczy LED umożliwiający zewnętrzne sterowanie z pozycji innych urządzeń pozwalając na wyświetlanie dowolnych obrazów lub tekstów, system synchronizacji silników podnoszonego dna.
Category:

Date Added: Mar 11, 2015 Hits: 0 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla brokerów ubezpieczeniowych. Flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający na strukturyzację i automatyzację procesów sprzedaży oraz obsługi.
Ze względu na swoją modułową budowę narzędzia wdrażane przez EFSAL zapewniają indywidualne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientów, jak również integrację z istniejącymi rozwiązaniami klienta.
System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.
Category:

Date Added: Mar 7, 2017 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4