Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23925Góra > Komputery > Sieci komputerowe

Sortuj po :
VE Systems - Obsługa informatyczna firm

VE Systems świadczy usługi informatyczne w Łodzi. Oferujemy profesjonalną kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji.

Korzyści

* Stała opieka informatyczna nad Państwa systemami w firmie
* Szybki czas reakcji na awarie
* Dostęp do najnowszych technologii
* Dostęp do wiedzy i fachowej pomocy
* Zapewniamy bezpieczeństwo informatyczne po wdrożeniu procedur bezpieczeństwa

KONTAKT

VE Systems
Patriotyczna 33
93-452, Łódź
www.ve.pl
+48 42 298-70-70
Category:

Data dodania: cze 19, 2010 Odwiedzin: 3 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Sklep komputerowy LAPTOPYPOZNAN.PL Oferuję: Laptopy używane, laptopy poleasingowe, Laptopy, monitory używane, komputery stacjonarne, komputery używane, komputery poleasingowe.

Sprzedawane przez nas laptopy objęte są pisemną gwarancją. Przed wysyłką są dokładnie sprawdzane oraz konfigurowane.
Do klienta dociera laptop w 100 procentach sprawny i gotów do użycia.
Category:

Data dodania: sty 25, 2011 Odwiedzin: 24 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

IST to nowoczesna firma oferująca opiekę teleinformatyczną dla firm na najwyższym poziomie. Lata doświadczeń podczas działania na rynku pozwoliły na wprowadzenie wysoce efektywnych rozwiązań. W swojej ofercie mamy zarządzanie globalne oraz lokalne sieci rozległe. Od dłuższego czasu intensywnie działamy w zakresie BPM, czyniąc to we współpracy z JBoss. Są to nowoczesne rozwiązania, umożliwiające fachowe zarządzanie procesowe w każdej organizacji. Inne również bardzo istotne działy oferty, to: planowanie systemów serwerowych, a także kompleksowa opieka nad systemami alarmowymi, występującymi we współczesnych budynkach. Ponadto montujemy i wdrażamy nowoczesne technologie o profilu informatycznym w przedsiębiorstwach oraz gwarantujemy serwis dla użytkowanego sprzętu i obecnego oprogramowania.
Category:

Data dodania: wrz 7, 2011 Odwiedzin: 2 Ocena: 5.00 Głosów: 1
Top Rated

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma PREFO obsługuje firmy z Bydgoszczy oraz okolic pod kątem profesjonalnej obsługi informatycznej. W ofercie posiadamy:
- tworzenie stron www,
- projektowanie grafiki,
- zarządzanie infrastrukturą sieciową oraz serwerami (Linux/Windows),
- doraźna pomoc (helpdesk) dla pracowników firmy,
- hosting (utrzymanie) stron www oraz poczty, zakup domen.
Posiadamy korzystne warunki współpracy, a dzięki doświadczeniu dostarczamy maksymalną jakość przy zachowaniu rozsądnej opłaty. Zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu (52) 350 65 60, nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.
Category:

Data dodania: paź 22, 2012 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W dzisiejszych czasach systemy informatyczne stały się nieodzowna częścią naszego życia, a obszary komercyjne już niemalże nie mogą bez nich funkcjonować. Najczęściej stosowane są zbiory serwerów firm HP i IBM, ponieważ są one przystosowane do bardzo dużych obciążeń i zapewniają wiele unikalnych możliwości ochrony danych magazynowanych w trakcie wykonywania działalności gospodarczej. Senetic dostarcza nowoczesne serwery, które przed oficjalnym wprowadzeniem do oferty sklepu są testowane na wytrzymałość oraz bada się ich rzeczywiste parametry techniczne. Pomoc w przypadku uszkodzenia urządzenia jest natychmiastowa, a świadczy ją w Polsce nie tylko producent, ale i rozbudowana sieć oficjalnych dystrybutorów. Przy każdej wysyłce sklep bacznie zwraca uwagę na zabezpieczenie produktu. Serwery to delikatny sprzęt, który Senetic wysyła tylko sprawdzonymi metodami. Dzięki temu sklep oszczędza czas, a klient pieniądze i nerwy.
Category:

Data dodania: gru 17, 2012 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami informatycznymi dla przedsiębiorstw, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Vol, której siedziba usytuowana została w Poznaniu. Oferujemy duże zróżnicowanie usług, dlatego możemy zapewnić zadowolenie dla wszystkich kontrahentów. Działamy na rynku od długiego czasu. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby z dużym stażem. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do opracowanej propozycji.
Category:

Data dodania: cze 15, 2017 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

S-Tel S.p z o.o. to działalność, która oferuje usługi z dziedziny telekomunikacyjnej. Nasza działalność współpracuje z telekomunikacją polską a także z firmą Orange. Duże doświadczenie zaprocentowało powstaniem propozycji zarówno dla działalności gospodarczych ale również dla osób prywatnych. Z naszą firmą masz sposobność opracować dla siebie rozwiązania, jakie będą o wiele bardziej atrakcyjne aniżeli te proponowane bezpośrednio u dostawców internetu oraz usług telekomunikacyjnych. Zapraszamy do kontaktu a także na naszą witrynę, gdzie możesz przeczytać o wiele więcej o zrealizowanych usługach.
Category:

Data dodania: mar 28, 2019 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4