Top Rated
Hot Listings
Add a ListingTop 10
Login

Username
Password
Remember me


Directory Statistics

Links:
Categories:
Registered Users:
Mailing List Subscribers:
Unique Outgoing Hits:
4555
340
821
0
24107Top > Komputery > Strony internetowe

Sort By :
Serwis oferujący tworzenie nie odpłatnie schludnych serwisów internetowych. Nasz serwis to najlepsza oferta dla firm i osób które nie posiadają jeszcze własnych stron internetowych, tutaj każda osoba może szybko, bez znajomości programowania uruchomić elegancką stronę www nie odpłatnie. Do dyspozycji użytkowników oddaliśmy kilkanaście szablonów w różnych barwach. W panelu dla użytkowników znajdują się również darmowe porady dotyczące reklamy utworzonych witryn www w wyszukiwarkach internetowych.
Category:

Date Added: May 26, 2010 Hits: 32 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

System CMS, do tworzenia i projektowania stron, zyskuje sobie coraz więcej wiernych użytkowników. Duża łatwość obsługi oraz wizualna atrakcyjność sprawiają, że szablony Joomla pozostawiają daleko w tyle inne narzędzia. Templatki Joomla można pobrać za darmo ze strony WWW firmy Joomla-Projekt, które specjalizuje się w tworzeniu i projektowaniu stron komercyjnych, wykorzystując do tego szablony Joomla.
Category:

Date Added: Jun 1, 2010 Hits: 14 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Muzyka klubowa to dla wielu ludzi prawdziwy balsam dla ucha. Dzięki tym jakże dynamicznym rytmom można nie tylko bawić się na imprezach, ale także odpoczywać po szkole lub pracy. Zapraszamy osoby spragnione dobrej muzy na nasz, jedyny w swoim rodzaju portal muzyczny. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie - bez względu na wiek i zainteresowanie. Codziennie nowe kawałki komponowane przez rodzimych autorów.
Category:

Date Added: Jun 3, 2010 Hits: 20 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Blogi zaczynają od pewnego czasu odgrywać znaczącą rolę w życiu społeczeństw. Już nie tylko zwykli ludzie zakładają w ten sposób swoje strony, ale także znane osobistości. Szczególnie można to zaobserwować wśród polityków, którzy w ten sposób starają się zyskać popularność. Wychodząc na przeciw takiemu zapotrzebowaniu udostępniamy darmowy serwis blogowy. Dzięki niemu każdy szybko i bezproblemowo założy własną stronę, zacznie prowadzić bloga i dołączy do wielkiej społeczności blogowiczów.
Category:

Date Added: Jun 4, 2010 Hits: 5 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma Hekate Design jest prowadzona przez front-end developera z dziesięcioletnim doświadczeniem. Hekate Design zajmuje się wdrożeniami WWW, konwersją plików PSD do (X)HTML, wdrożeniami szablonów do systemów CMS typu: Joomla, WordPress czy CmsMadeSimple – a także projektowaniem stron internetowych. Współpracujmy z profesjonalnym web designerem, programistą i fotografem. W Hekate Design nasza praca jest naszą pasją. Dostarczamy perfekcyjny, semantyczny i poprawny kod – sprawiamy, że piękne projekty graficzne nabierają życia!
Category:

Date Added: Jun 15, 2010 Hits: 26 Rating: 0.00 Votes: 0
Hot

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pomoc komputerowa dla osób i firm. Projektowanie stron, naprawa komputera, modernizacje komputerów. Konfiguracje sieci. Dzielenie internetu wszystkich operatorów. Pomoc przy instalacji nowych komputerów. Szkolenia z zakresu obsługi komputera oraz pakietów MS OFFICE czy też programów graficznych Photoshop, Corel.
Niskie Ceny i Rabaty dla stałych klientów.
Category:

Date Added: Jun 16, 2010 Hits: 14 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Kartki świąteczne to najwspanialszy sposób przedstawienia uczuć oraz pamięci, miłości i ogromnej przyjaźni. W święta często nie mamy możliwości spotkać się z najbliższymi, ponieważ mieszkają w dużej odległości od nas. Dlatego powstały kartki świąteczne. Są one takim wstępem do tego okresu, bo musimy je rozesłać przed tymi szczególnymi dniami, by doszły na czas, by na czas przekazały życzenia.
Category:

Date Added: Jun 30, 2010 Hits: 3 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Agencja Reklamowa Inna Perspektywa zasięgiem swojego działania obejmuje Wrocław i województwo dolnośląskie. Zajmujemy się szeroko rozumianą fotografią reklamową w skład której wchodzą m.in. wirtualne wycieczki złożone z panoram 360 stopni, zdjęcia obiektów 3d (fotografia bezcieniowa) oraz zdjęcia z wysokości do 15 metrów. Naszą drugą działalnością jest projektowanie i tworzenie stron internetowych, oraz hosting na profesjonalnych serwerach. Ponadto zajmujemy się projektowaniem logo, składem DTP, kreowaniem wizerunku, kampaniami reklamowymi. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!
Category:

Date Added: Jul 5, 2010 Hits: 12 Rating: 4.00 Votes: 1

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony internetowe za śmiesznie małe pieniądze dla każdego. Gotowe do działania witryny z wbudowanym systemem zarządzania treścia ( CMS ). Wybierz dla siebie lub swojej działalności jeden spośród wielu szablonów, sprawdź jak działa wersja demonstracyjna witryny oraz zintegrowany z nią panel administracyjny. Dzięki niemu nawet mało doświadczony użytkownik zbuduje swoją pełnowartościową wiyztówkę internetową. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą.
Category:

Date Added: Oct 20, 2010 Hits: 1 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Zrealizujemy kompleksowo każdy Twój projekt sklepu w systemie Prestashop, ponadto oferujemy osobne moduły oraz integracje zależnie od Twoich potrzeb, spróbuj sam. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tworzenia sklepów internetowych działających w systemie Prestashop. Nasze produkty są atrakcyjne graficznie, funkcjonalne oraz proste w obsłudze zarówno dla klienta, jak i dla administratora. Jeśli prowadzisz e-biznes, bądź chcesz go założyć powierz stworzenie swojego sklepu nam, a nie będziesz żałował.
Category:

Date Added: Jan 25, 2011 Hits: 9 Rating: 0.00 Votes: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 [Next >]


Popular Tags


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4