Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4553
340
821
0
23925Góra > Komputery > Usługi

Sortuj po :
TRAKERO.pl GPS - lokalizacja i monitoring pojazdów.

System TRAKERO.pl umożliwa lokalizowanie pojazdów w czasie rzeczywistym za pomocą przeglądarki internetowej. Wspomaga zarządzaniem flotą pojazdów w codziennym funkcjonowaniu twojej firmy.

. Główne funkcje systemu:
▪ Monitoring pojazdów w czasie rzeczywistym
▪ Historia przepytych tras, postojów i predkości poruszania
▪ Wspomaga zarządzanie flotą
▪ Dodatkowe zabezpieczenie przed kradzieżą
▪ Kontrola pracowników oraz samochodów służbowych
▪ Kontrola gospodarki paliwowej
▪ Powiadomienia SMS o stanach alarmowych na telefon komórkowy

Zapraszamy do zapoznania sie z wersją DEMO na stronie internetowej.


KONTAKT

VE Systems
Patriotyczna 33
93-452, Łódź
www.trakero.pl
+48 42 298-70-70
Category:

Data dodania: cze 19, 2010 Odwiedzin: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Serwis Express IT zapewnia fachowe usługi w zakresie serwisowania komputerów oraz obsługi informatycznej firm . W naszej ofercie odnajdziesz usługi dla klientów indywidualnych takie jak: serwis komputerów, serwis notebooków , serwis laptopów, serwis monitorów, pogotowie komputerowe. Przedstawiamy też ofertę dla firme oraz urzędów państwowych. W ofercie dla klientów biznesowych oferujemy przygotowane usługi Outsourcingu IT, to znaczy obsługi informatycznej urzędów . Do usług tych zaliczyć można między innymi kompleksowa obsługa i zadbanie sieci i komputerów firmowych , która polega na cyklicznej wizycie i sprawdzeniu sprzętu. Oprócz tego wykonujemy od podstaw sieci komputerowe w nowo powstających biurach oraz zapewniamy kompletną informatyzację łącznie z dostawą sprzętu. Podpisując z nami umowę o obsługę informatyczną masz zapewniony całkowity pakiet obsługi, czego główną zaletą, jest nasza dyspozycyjność specjalnie dla Twojej firmy, w przypadku nagłej usterki sieci. Serwis nasz dociera do miast: Opole, Oława, Wrocław, Nysa.
Category:

Data dodania: lip 8, 2010 Odwiedzin: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasz serwis komputerowy oferuje naprawy dowolnego sprzętu komputerowego. Jednocześnie zapewniamy fachowe konsultacje oraz pomoc techniczną. Posiadamy odpowiednie zaplecze serwisowe, dzięki któremu naprawy sprzętu komputerowego wykonujemy we własnym zakresie, możliwie najszybciej, nie korzystając z usług i pośrednictwa innych firm.

Zapraszamy Państwa do najlepszego serwisu laptopów, działającego w oparciu o długoletnią praktykę i doświadczenie w branży komputerowej i elektronicznej, posiadającego certyfikat IPC. Dzięki szerokim kompetencjom oraz wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu z sukcesem realizujemy każdą zlecaną nam naprawę notebooków. Wykonujemy natychmiastową diagnostykę, a także naprawy ekspresowe.
Category:

Data dodania: sie 26, 2010 Odwiedzin: 10 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jeśli szukasz wartościowej agencji internetowej do budowy profesjonalnej strony internetowej to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Tworzenie stron internetowych to nasz specjalizacja dlatego wykonujemy to w przystępnych cena z najwyższą jakością. Budujemy strony z wykorzystaniem wszelkich nowoczesnych i starych technik internetowych. Zapoznaj się z naszą ofertą na stronie internetowej. W dziedzinie budowy stron www staramy się mieć zawsze najbardziej aktualną ofertę z nowoczesnymi rozwiązaniami. Kształcimy się w nietypowych zamówieniach na budowę stron internetowych. W naszej agencji zrzeszamy kilku specjalistów z dziedzin internetu, informatyki i grafiki. Projektujemy również strony www z grafiką i animacją 3D.
Category:

Data dodania: sty 27, 2011 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Niełatwo jest wybrać dobry hosting dla strony. Serwis Wybierz Dobry Hosting został stworzony po to, by porównać dostępne usługi hostingowe. Na portalu znajduje się między innymi obiektywny ranking usług hostingu, analiza hostingu bezpłatnego i hostingu sponsorowanego, opisy innych form hostingu oraz niezbędne terminów dotyczących hostingu. Bardzo pomocne będą również znajdujące się na stronie parametry, dzięki którym łatwiej określić jakość hostingu.
Category:

Data dodania: lut 28, 2011 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strona grafika komputerowego zajmującego się projektowaniem layoutów stron www,templatek szablonów pod cms joomla, logo, logotypów, ulotek, folderów, wizytówek, banerów, papieru firmowego, identyfikacją wizualną, logo na terenie kraju i za granicą. Na stronie zawarte jest dotychczasowe portfolio wykonanych prac w podziale na webdesign,grafiki,identyfikacje wizualna oraz logo.Dostępny jest również szczegółowy opis oferty oraz cennik usług.
Category:

Data dodania: mar 2, 2011 Odwiedzin: 23 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Program Isoft firmy Try, to narzędzie wspomagające procesy: zarządzanie jakością, zarządzanie dokumentami i zasobami ludzkimi oraz elektroniczny obieg dokumentów. Nasz program w wielu aspektach wyprzedza konkurencje. Isoft współpracuje z bazą Oracle, inne programy nie mają tej opcji. Program jest bez przerwy udoskonalany i poprawiany, są również dopisywane dodatkowe moduły na życzenie klienta. Wdrożenie programu ułatwi i usprawni pracę całego zakładu, obniżając przy tym koszty produkcji i ilość reklamacji (AKZ i ISO). Zapraszamy do współpracy.
Category:

Data dodania: mar 8, 2011 Odwiedzin: 5 Ocena: 3.00 Głosów: 1

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Skuteczny marketing w Internecie to sztuka wymagająca wiedzy i doświadczenia. Najlepsze wyniki można osiągnąć ze skutecznym i odpowiednio zaplanowanym marketingiem online. E-marketing pomoże wygrać z konkurencją. Nasza wiedza, doświadczenie oraz referencje klientów świadczą o naszych umiejętnościach i możliwościach, które oferujemy naszym klientom. Pozycjonowanie www, mailing reklamowy, kampanie internetowe, projektowanie i optymalizacja stron - z nami to proste i skuteczne.
Category:

Data dodania: mar 16, 2011 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Bardzo często telefonujesz za granicę, a ceny za rozmowy międzynarodowe u Twojego operatora nie są zachwycające? Twoje rachunki za rozmowy międzynarodowe są zbyt wysokie, pomimo że usiłujesz redukować czas rozmów? U nas zatelefonujesz najtaniej. Zapraszamy wszystkich chcących zmniejszyć wydatki i rachunki na połączenia telefoniczne do naszego serwisu i propozycje bardzo tanich połączeń. Polecamy najtańsze rozmowy międzynarodowe, międzymiastowe oraz komórkowe. Jeśli dzwonisz notorycznie do np. Anglii, Francji, Stanów Zjednoczonych, Irlandii to dzięki nam oszczędzisz wiele pieniędzy i przeznaczysz je na inne przyjemności.
Category:

Data dodania: kwi 20, 2011 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Jako jedyni udostępniamy konta na czas! Jeszcze nigdy pobieranie plików nie było tak proste i tanie! Dzięki naszemu serwisowi możesz pobierać bez jakichkolwiek limitów każdy plik serwisu filesonic, fileserve, turbobit, megaupload. Jesteśmy w stanie zapewnić stabilność, prędkość, brak limitów pobierania, przyjazny interfejs użytkownika oraz wiele wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty
Category:

Data dodania: maj 26, 2011 Odwiedzin: 6 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Strony: 1 2 3 4 5 [Następne >]


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4