Najwyżej oceniane
Najpopularniejsze
Dodaj wpisTop 10
Zaloguj

Nazwa użytkownika
Hasło
Pamiętaj mnie


Statystyki katalogu

Linki:
Kategorie:
Zarejestrowani użytkownicy:
Subskrybenci listy mailingowej:
Unikalne wyjścia:
4532
340
821
0
23876Góra > Motoryzacja > Tuning samochodów

Sortuj po :
Firmowy team firmy Cartech był wielokrotnie nagradzany w rajdach terenowych. Jest to idealne potwierdzenie ich znakomitych umiejętności i nabytego doświadczenia, które w dalszej kolejności przekłada się zarówno na znakomitą jakość usług tak podczas napraw, jak i przy ulepszeniach i tworzeniu własnych projektów pojazdów terenowych. Potrafią podołać każdej usterce, z jaką zjawi się u nich klient.
Category:

Data dodania: sie 2, 2010 Odwiedzin: 8 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W szerokiej ofercie firmy Colour Change znajdziecie Państwo ponad 60 rodzajów foli samochodowych w kilkuset odcieniach kolorystycznych. Z nami oklejanie samochodu to prawdziwa przyjemność, łączymy w sobie pasję do samochodów i tuningu wizualnego z profesjonalizmem i najwyższą jakością wykończenia. Nasze siedziby znajdują się w Tychach (region południe) oraz Gdyni (region północ).
Category:

Data dodania: maj 11, 2012 Odwiedzin: 7 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Firma "TINT TECH" zajmuje się profesjonalnym przyciemnianiem szyb samochodowych i okiennych. Ponadto oferujemy zmianę kolorystyki auta za pomocą folii colour change oraz zdobienie różnych jego części folią carbon. Oferta skierowana jest do właścicieli prywatnych aut, motocykli, flot samochodowych, organizatorów rajdów i eventów motoryzacyjnych ale nie tylko.
Category:

Data dodania: wrz 17, 2012 Odwiedzin: 4 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Regeneracja reflektorów oraz przeróbka lamp w samochodach to przedmiot działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwo TMC MC. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w produkowaniu i kompleksowej naprawy reflektorów samochodowych, ciągnikowych, czy też nawet i motocyklowych. Interesanci mogą także polecić przedsiębiorstwu zastosowanie przeróbki reflektorów na xenonowe, czy też polecić metalizację próżniową soczewek. Firma gwarantuje kierowcom zrealizowanie prac na najwyższym poziomie, świetnie orientuje się bowiem w większości modeli, czy też marek pojazdów. Przedsiębiorstwo ponadto prowadzi też sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.
Category:

Data dodania: maj 19, 2014 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza firma "ale rodzinka" przez lata wyspecjalizowała się w produkcji i dystrybucji wysokiej jakości naklejek z podobiznami członków rodziny. Wszystkie nasze naklejki wykonane są na samoprzylepnej folii, na którą nanoszone są kontury wzorów koloru białego. Wymiary naklejek zależą od kategorii w jakiej się znajdują i odnoszą się do "wielkości" każdego z członków rodziny i tak tatusiowie są najwięksi - około 12 cm, a najmniejsze są bobasy i zwierzątka - parę cm.
Category:

Data dodania: kwi 29, 2015 Odwiedzin: 1 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

W ofercie przedsiębiorstwa Turbotaktor.pl znajdą Państwo tunning jednostek napędowych do dużej liczby producentów ciągników. Wszystkie nasze działania charakteryzuje duża precyzja, która gwarantuje właściwość zrealizowania każdej usługi. Duża wiedza, poparta długoletnim doświadczeniem, to jeden z naszych największych atutów. Gwarantujemy Państwu znaczącą poprawę parametrów silnika oraz zmniejszenie zużycia paliwa. Proponujemy profesjonalną usługę, która wykonywana jest przy zastosowaniu oryginalnego oprogramowania uznanych firm. Dodatkowo przeprowadzamy testy efektywności na renomowanych urządzeniach.
Category:

Data dodania: kwi 29, 2015 Odwiedzin: 0 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR

Nasza firma mieści się w Kielcach i ma w swojej ofercie takie usługi jak: hydrografika, flokowanie oraz zabudowy pod sprzęt car audio. Dodatkowo zajmujemy się naprawą pękniętych desek rozdzielczych.

Flokowanie to pokrywanie elementów strzyżyną tekstylną. Każdy element plastikowy jesteśmy w stanie pokryć flokiem.

Hydrografika jest to nowatorski sposób pokrywana elementów grafiką.

Dodatkową usługą przy montowaniu systemu caraudio w aucie, jest jego wygłuszenie. Możemy wygłuszyć cały samochód, bądź tylko niektóre miejsca jak np. drzwi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Category:

Data dodania: kwi 12, 2016 Odwiedzin: 2 Ocena: 0.00 Głosów: 0

Member Reviews Visitor Ratings Google PR


Popularne tagi


© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4